Фітнес тренування

ЛФК

Абревіатура ЛФК розшифровується як лікувальна фізкультура. Це різновид терапії, яка передбачає виконання певних комплексів вправ. Структура заняття підбирається з урахуванням наявних проблем зі здоров’ям і стану людини.

До програми ЛФК можуть включатися вправи, різні за рівнем активності і анатомічної спрямованості – для дихальних органів і певних м’язових груп. Існують тренування загальзміцнювального характеру і заняття, призначені для усунення порушень у функціонуванні того чи іншого органу. Частиною ЛФК є дихальні вправи.

Заняття ЛФК проводять тільки кваліфіковані спеціалісти, які стежать за правильністю виконання кожної вправи. Ефективність цієї методики будується на тому, що рух є біологічним подразником, стимулює активність різних органів і систем, нормалізує їх роботу за рахунок можливостей самого організму.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Кінезіотерапія

Кінезіотерапія – це різновид ЛФК, що передбачає лікування рухом. Суть методики полягає в тому, що людина виконує певні вправи для досягнення терапевтичного результату і сама бере участь в оздоровчому процесі. Це сприяє появі мотивації і віри в свої сили.

Після травм і хвороб м’язи людини слабшають, рухливість суглобів скорочується. Порушення природних рухів призводить до погіршення самопочуття і загального стану, уповільнює процес одужання. Кінезіотерапія передбачає навантаження, які підбираються індивідуально і поступово збільшуються, ускладнюються.

Заняття можуть включати активні рухи, які пацієнт виконує сам, і пасивні – з використанням спеціального обладнання або виконуються за допомогою інструктора. Конкретні методики підбираються, виходячи з рекомендацій лікаря.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Стретчинг

Стретчинг – це система вправ, спрямованих на розтяжку м’язів і зв’язок, на підвищення гнучкості тіла. Під час тренування чергуються короткочасне напруження мускулатури і її розслаблення.

Головний принцип стретчинга – плавність рухів і повільний темп. Під час виконання вправ в організмі відбуваються процеси, які можна назвати загальним масажем тіла. При цьому активізується робота серця і системи дихання, розігрівається м’язова тканина.

Стретчинг допомагає не тільки підвищити гнучкість, але і поліпшити кровообіг, збалансувати гормональний фон, підвищити імунний захист. Завдяки таким заняттям, фігура стає граціозною і рельєфною, нормалізуються артеріальний тиск і травлення, зміцнюється м’язовий корсет тіла і підвищується загальна працездатність. Це хороший спосіб зняти втому, а при регулярних заняттях стретчинг дає антицелюлітний ефект.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Пілатес

Пілатес – це спеціальний комплекс, в якому вправи виконуються в певній послідовності. Всі рухи виконуються м’яко, завершення одного з них слугує початком іншого.

Однією з особливостей пілатесу є можливість задіяти глибокі м’язи, які рідко отримують навантаження в звичайному житті. В першу чергу, це мускулатура, що відповідає за координацію і рівновагу, поставу і підтримку хребта. Важливим нюансом є постійний контроль рухів. Збалансоване навантаження запобігає отриманню травм.

Пілатес допомагає зробити живіт плоским, суглоби – гнучкими і рухливими, поставу – правильною. Завдяки таким тренуванням, проходять болі в спині, активізується обмін речовин, оздоровлюються всі системи організму. Спеціальна система дихання в пілатесі сприяє збільшенню обсягу легень, стимулює кровообіг, нормалізує роботу серця.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Табата

Табата – це різновид тренінгу інтервального типу. Кожна вправа виконується з граничною частою 20 секунд, потім необхідно зробити 10-секундний відпочинок. Цикл потрібно повторити 8 разів поспіль, тобто на один раунд йде 4 хвилини. Кожен з них спрямований на опрацювання конкретної м’язової групи.

За 1 хвилину такого тренування спалюється 13-15 ккал, одночасно активізується обмін речовин. Все це дає досить помітний ефект схуднення. Табата допомагає поліпшити роботу серця, підвищити витривалість. До цієї методики підходять практично будь-які вправи, в основному – з власною вагою.

Навантаження і темп в табаті підбираються індивідуально. Дуже важливо стежити за технікою виконання вправ, щоб уникнути травм і перевантажень. Найкраще з цими завданнями впорається професійний тренер.

Детальніше


comments powered by HyperComments

ABT

ABT – це різновид спортивного тренування для опрацювання м’язів сідниць і стегон. При виконанні вправ задіяна також мускулатура преса і спини. Це силовий тренінг з власною вагою або додатковим обладнанням, що включає вправи на розтяжку для зняття напруги.

Заняття будується на різних комбінаціях рухів і передбачає досить високе кардіонавантаження. Це дає додатковий ефект у вигляді активізації метаболізму, поліпшення роботи серцевого м’яза, підвищення витривалості.

Але основний ефект ABT – це опрацювання м’язів преса, ніг і сідниць, а також позбавлення від зайвих кілограмів. Заняття сприяють зміцненню суглобів колін і гомілки, розвитку координації, зміцнення спини та попереку. Регулярні тренування дозволяють ліквідувати прояви целюліту чи помітно скоротити їх, зменшити жировий прошарок, опрацювати проблемні зони, яким необхідна корекція.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Силова аеробіка

Силова аеробіка – це комплексне тренування, що дозволяє коригувати фігуру і зміцнювати м’язи. Заняття починається з розминки, потім опрацьовуються великі групи м’язів, після цього – більш дрібні. Після роботи над кожною областю виконується розтяжка, аналогічні вправи виконуються в кінці тренування в якості заминки.

Такі заняття чудово підійдуть людям, які вважають за краще динамічні навантаження. Силова аеробіка дуже ефективна в боротьбі із зайвими кілограмами, допомагає пропрацювати проблемні зони, підвищити загальний тонус.

Тренування допомагають поліпшити пропорції тіла і скорегувати фігуру, підвищити гнучкість, зміцнити серцеву і дихальну системи. Силова аеробіка сприяє активному спалюванню жирового прошарку, причому цей процес триває і після завершення заняття. Зростання м’язової маси – помірне, що забезпечує гарні рельєфні форми.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Фітбол-аеробіка

Фітбол-аеробіка – це вид спортивного тренування, в якому використовується спеціальний великий м’яч. Перевагами даного варіанта є простота в освоєнні і мінімальні протипоказання.

Діаметр фітболу варіюється і може бути різним, його підбирають за зростом. Під час виконання рухів за рахунок м’яча створюються пружні коливання, одночасно він є амортизуючої опорою, що дозволяє зняти навантаження з хребта. У тренуванні задіяні м’язи-стабілізатори, що сприяють збереженню рівноваги.

Фітбол-аеробіка допомагає зміцнити м’язи всього тіла, підвищити координацію, поліпшити поставу, рухливість суглобів. Таке навантаження дозволяє позбутися від зайвих кілограмів, активізувати метаболізм і кровообіг, запобігти хворобам серця і судин.

Детальніше


comments powered by HyperComments

Ціни на фітнес

Індивідуальне тренування (50-60 хв.) – 200 грн. 300 грн.
Міні групи (3-5 чоловік, 50-60 хв.)
1 заняття – 100 грн.
4 заняття – 350 грн.
8 занять – 500 грн.

Записатися

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми знаходимося?

м. Харків, пр-т Московський 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 9:00 до 21:00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності