Акції

Шановні Харків’яни та Гості міста!

Ми з любов’ю і повагою ставимося до кожного нашого клієнта. Наша мета – дати можливість кожній людині стати більш здоровою, красивою, гармонійною і впевненою у собі.

У центрі “Vesnina Group” (Харків) можна зробити масаж недорого, завдяки нашим лояльним цінам і акціям. Звичайно ж, економити на здоров’ї та красі не варто. І разом з тим, якісний професійний масаж може бути недорогим! І ми кожен день доводимо це десяткам клієнтів. Переконайтеся в цьому і ВИ – записуйтеся, приходьте, пробуйте!

1. Знижка 20% на курс масажу: “Сплачуй зараз, отримай потім”

(акція поширюється на будь-який вид масажу за умови повної оплати всього курсу (5-10 сеансів) після закінчення карантину)


2. Тільки до 05.04.2020 знижка 500 грн на базові курси масажу

Тільки при повній передплаті курсу!


3. Тільки до 05.04.2020 знижка 1000 грн на семінари Міжнародної академії практичної остеопатії

Тільки при повній передплаті!


4. Знижка 20% на онлайн консультації


5. Акція: Знижка 10% на масаж та безкоштовна консультація лікаря ортопеда – травматолога й остеопата при покупці курсу від 5 масажів!


6. Безкоштовний тест-драйв масажу

Для знайомства з нашим центром запрошуємо всіх бажаючих на пробні 15 хвилин масажу шийно-комірцевої зони. Для цього потрібно вступити в нашу групу Instagram або підписатися на сторінку в Facebook. Потім на сторінці в формі запису праворуч заповнити поля “ПІБ”, “Телефон”, “Email”, в полі “Види послуг” обрати “Масаж”, в полі “Додаткова інформація” вказати “Запис на безкоштовний тест-драйв масажу шийно-комірцевої зони”, і після цього натиснути кнопку “Записатися”.


Знижки!

Запросіть майстра масажу для себе і своїх близьких.
Замовте масаж на дому для двох або більше осіб отримаєте знижку в розмірі 50 грн.

Для постійних клієнтів та сімей – діють накопичувальні знижки

Тип знижки

Розмір знижки

Протягом 7 днів з Дня Народження імениннику надається знижка на всі послуги, крім депіляції (при пред’явленні підтверджуючого документа)

100 грн.

При одноразовій оплаті курсу масажу (10 сеансів)

Масаж в подарунок