Акції

Шановні Харків’яни та Гості міста!

Ми з любов’ю і повагою ставимося до кожного нашого клієнта. Наша мета – дати можливість кожній людині стати більш здоровою, красивою, гармонійною і впевненою у собі.

У центрі “Vesnina Group” (Харків) можна зробити масаж недорого, завдяки нашим лояльним цінам і акціям. Звичайно ж, економити на здоров’ї та красі не варто. І разом з тим, якісний професійний масаж може бути недорогим! І ми кожен день доводимо це десяткам клієнтів. Переконайтеся в цьому і ВИ – записуйтеся, приходьте, пробуйте!

1. Акція: Знижка 10% на масаж та безкоштовна консультація лікаря ортопеда – травматолога й остеопата при покупці курсу від 5 масажів!


2. Акція: СПА-програма + масаж в подарунок! Замовте будь-яку SPA-програму на професійній косметиці Spani та отримаєте масаж стоп, рук или головы в подарунок!

Кількість місць обмежена! Обов’язковий попередній запис!


3. Акція! При оплаті повного курсу 5 процедур ЗНИЖКА 10% на
Вологі «віскі» – сповивання и Обгортання гелями «Cello-Gel»!

Обов’язковий попередній запис!


4. Акція! При оплаті 5 сеансів вакуумно-роликового масажу водорослеве обгортання в подарунок!

Обов’язковий попередній запис!


5. Безкоштовний тест-драйв масажу

Для знайомства з нашим центром запрошуємо всіх бажаючих на пробні 15 хвилин масажу шийно-комірцевої зони. Для цього потрібно вступити в нашу групу ВКонтакті або підписатися на сторінку в Facebook. Потім на сторінці в формі запису праворуч заповнити поля “ПІБ”, “Телефон”, “Email”, в полі “Види послуг” обрати “Масаж”, в полі “Додаткова інформація” вказати “Запис на безкоштовний тест-драйв масажу шийно-комірцевої зони”, і після цього натиснути кнопку “Записатися”.


БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА!

Вид діагностики

Дати

Діагностика хребта

За записом

Діагностика стоп

За записом

Діагностика вен

За записом

Знижки!

Запросіть майстра масажу для себе і своїх близьких.
Замовте масаж на дому для двох або більше осіб отримаєте знижку в розмірі 50 грн.

Для постійних клієнтів та сімей – діють накопичувальні знижки

Тип знижки

Розмір знижки

Протягом 7 днів з Дня Народження імениннику надається знижка на всі послуги, крім депіляції (при пред’явленні підтверджуючого документа)

100 грн.

При одноразовій оплаті курсу масажу (10 сеансів)

Масаж в подарунок