Остеопат

Остеопат займається усуненням негативного впливу рубцевих змін, відновленням кровопостачання і іннервації. Даний фахівець має вищу медичну освіту. Остеопат в Харкові користується ручними техніками для постановки діагнозу і терапії патологій в організмі. Остеопатія дозволяє позбавлятися від болю різної етіології, наслідків травм та інтенсивних фізичних навантажень, добре допомагає при неврологічних захворюваннях. Консультація остеопата в медичному центрі обійдеться в розумну ціну.

Краніоксальний терапевт

Краніоксальний терапевт – лікар, робота якого спрямована на активацію власних ресурсів організму. Він розглядає людину як цілісну систему, впливає на руки та інші частини тіла, домагаючись м’язового розслаблення, допомагає відновлювати фізіологічну мобільність. Тривалість сеансу краніоксальной терапії становить 1-1,5 години. Після його закінчення пацієнт відчуває легкість у всьому тілі, відчуває себе добрішим. Стан покращується з кожним прийомом – це свідчить про одужання. Консультація краніоксального терапевта в Харкові доступна за ціною.

Ортопед-травматолог

Консультація ортопеда-травматолога в Харкові показана людям, які отримали травми, забої або переломи. Лікар даної спеціальності вправляє кістки, накладає гіпс, виконує операції. Він займається лікуванням гострих і хронічних патологій опорно-рухової системи. До нього звертаються люди з деформаціями кісток і суглобів, що мають проблеми з хребтом.

Ортопед-травматолог є фахівцем широкого профілю. Призначає лікування при п’яткових шпорах, вальгусних деформаціях ступень, остеохондрозі, сколіозі. Здійснює терапію наслідків і ускладнень травм.

Невролог

Консультація невролога може знадобитися людям, що мають проблеми з центральною або периферичною нервовою системою. До даного фахівця звертаються пацієнти, які страждають невритами, остеохондрозом, ВСД. На прийомі лікар перевіряє рефлекси, оцінює стан нервової системи, виконує нескладні тести.

Невролог допомагає людям, що мучаться від безсоння, запаморочення, больових відчуттів в шиї і спині. Прийом у лікаря показаний пацієнтам, які перенесли інсульти, які відчувають слабкість в кінцівках. У нашому медичному центрі працює кращий невролог в Харкові, здатний надати якісну медичну допомогу.

Терапевт

Терапевт – одна з найбільш затребуваних медичних спеціальностей. Це лікар широкої спеціалізації, послугами якого користуються люди, які мають різні проблеми зі здоров’ям. Терапевт в Харкові виписує лікарняні листи, видає направлення до вузьких спеціалістів. Здійснює постановку діагнозів, призначає аналізи і лікування. Лікар першої ланки приймає пацієнтів при первинному зверненні в поліклініку.

Консультація терапевта показана в багатьох випадках, в тому числі і при застудних захворюваннях, підвищеній температурі тіла. Огляд у цього фахівця дозволяє запобігти більш серйозні проблеми зі здоров’ям. При необхідності лікар виїжджає на будинок.

Кардіолог

Кардіолог діагностує і лікує патології серцево-судинної системи. До нього звертаються люди, які відчувають біль в грудній клітині, які страждають порушеннями ритму.

Консультація кардіолога показана при прискореному або, навпаки, уповільненому ритмі, перебоях з серцебиттям. Даний фахівець лікує аритмії, екстрасистолії, міокардит. Якщо людина відчуває задишку, їй не вистачає повітря при підйомі по сходах, необхідно пройти кардіологічне обстеження. Лікар призначить ЕКГ, добовий моніторинг і в разі виявлення відхилень у роботі серця призначить терапію. У нашому медичному центрі веде прийом досвідчений кардіолог в Харкові.

Алерголог

В обов’язки алерголога входить виявлення, терапія і профілактика алергічних захворювань. Алергічна реакція з боку організму є одним з проявів збоїв у функціонуванні імунітету. Між алергологією і імунологією є тісний зв’язок.

Консультація алерголога показана людям, що страждають харчовою і алергією на ліки, контактним дерматитом, алергічним ринітом. Лікар спочатку збирає анамнез, оглядає хворого, після чого призначає додаткові дослідження і за їх підсумками терапію.

Алерголог допоможе виявити алерген, пропише лікування, яке дозволить швидко нормалізувати стан. Своєчасна терапія допоможе уникнути розвитку серйозних ускладнень. Запишіться на прийом до алерголога в Харкові.

Імунолог

Консультація імунолога необхідна людям, які мають проблеми з імунітетом, які часто хворіють на простудні захворювання. Даний фахівець діагностує і лікує патології, пов’язані з надмірно вираженою або, навпаки, недостатньою функцією імунітету.

До імунолога звертаються при тривалих підвищеннях температури до невеликих показників, проблемах зі сном різного характеру, частих затяжних застудах, рецидивних грибкових хворобах.

Імунолог зможе встановити справжню причину ослаблення імунітету, призначить адекватну терапію. Попередньо збере анамнез, і видасть направлення на аналізи. Записатися на прийом до імунолога в Харкові можна в зручний час.

Гомеопат

Лікар гомеопат є представником альтернативної медицини. Лікує подібне аналогічним. Здебільшого в ход йде сировина рослинного походження – трави, що мають цілющі властивості. До лікаря звертаються люди, які страждають на діабет, гіпертонію, головним болем, розладами нервової системи.

У нашій клініці веде прийом гомеопат в Харкові, який має вищу медичну освіту. Курс лікування у цього фахівця дозволить значно поліпшити стан.

Консультація гомеопата обійдеться в розумну ціну.

Дерматолог

Дерматолог спеціалізується на діагностиці патологій шкіри і нігтів, здійснює їх терапію та профілактику. До нього звертаються люди з гнійничковими і грибковими ураженнями епідермісу, з різними видами лишаю, що страждають дерматитами і дерматозами.

Консультація дерматолога показана при пухлинах шкіри, гострих кондиломах, псоріазі. Хвороби епідермісу не можна запускати – це загрожує серйозними наслідками.

Дерматолог в Харкові допоможе вилікуватися від герпетичної інфекції, корости, алергічного дерматиту, екземи, видалить бородавки.

Психолог

Психолог займається вивченням проблем психічного здоров’я, лікує нервові розлади. На прийомі він уважно слухає пацієнта, визначає причину появи проблеми і, виходячи з цього, призначає терапію.

Консультація психолога допомагає впоратися з депресією, життєвими труднощами, які призвели до кризового або конфліктного стану. Кілька сеансів з психологом в Харкові, що проводить прийом в нашому медичному центрі, дозволить знайти душевну гармонію.

Логопед

Логопедом називають фахівця, що усуває і коригує мовні порушення у дітей і дорослих. Консультація логопеда потрібна, якщо дитина заїкається, не вимовляє окремі букви. Даний фахівець зуміє допомогти в підготовці до школи.

Логопед в Харкові, що приймає в нашому центрі, здатний в короткі терміни виправити дефекти звуковимови у малюка.

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності