Масажні кабінети

Масажні кабінети Центру Vesnina Group – професійний масаж в Харкові

Спеціалізовані кабінети масажу зручно розташовані в 100 метрах від станції метро Маршала Жукова (м. Палац Спорту). Ми працюємо для вас з 2011 року.

Піклуючись про якість наших послуг, ми ретельно підходимо до питання підбору персоналу. У нас працюють кращі фахівці, постійно підвищують свою кваліфікацію, які мають спеціальну освіту та великий досвід проведення масажних та мануальних процедур.

Найефективніші та перевірені на практиці види масажу, професійний підхід до вибору індивідуальних програм та увага до кожного відвідувача, дозволили нам завоювати довіру та повагу клієнтів в Харкові.

Кабінети масажу Весніна Груп пропонують двадцять сім видів масажу за доступними цінами. Щомісячні акції та розіграші призів в соц. мережах, дозволяють нашим клієнтам отримати додаткові бонуси та знижки на наші послуги. Турбота про красу та здоров’я в Весніна Груп – по кишені кожному!

У кабінетах масажу Весніна Груп вас завжди чекає:

  • приємна атмосфера;
  • увага персоналу;
  • чашечка ароматного чаю після процедур.

Ми знаємо, що довірити своє тіло масажисту, нехай навіть з великим досвідом роботи та дипломами, не відчувши його роботу на собі досить страшно, тому що в наш час чимало псевдофахівців, які обманюють людей та пропонують неякісні послуги!

Для того щоб у вас пропав страх опинитися в таких руках та заплатити за неякісну послугу, ми пропонуємо вам прийти в наш кабінет на тест-драйв масажу та познайомитися з фахівцем у якого ви вирішите пройти курс масажу!

Також ви можете придбати подарунковий сертифікат на будь-яку послугу кабінетів, за нашим досвідом, всі хто отримують такий подарунок, як курс масажу залишаються щасливі та задоволені.

Записатися на безкоштовну первинну консультацію в будь-який кабінет Весніна Груп або записатися на тест-драйв масажу можна за телефонами 067-308-70-80, 099-308-70-80, 093-743-56-99.

Приходьте до нас! І пам’ятайте, профілактика завжди приємніша та дешевша ніж лікування! 

У кожному з наших кабінетів панує затишна атмосфера, що дозволяє насолодитися послугами масажу в повній мірі!