Плазмоліфтінг шкіри (гемоліфтінг)

Ви боїтеся різних лікарських препаратів, не довіряєте кремам, маскам та сироваткам в боротьбі за молодість та красу? Тоді варто дізнатися про інноваційний сучасний метод омолодження – плазмоліфтинг.

Плазмоліфтінг (гемоліфтінг) – це ін’єкційне омолодження, шляхом введення в потрібну зону власної аутоплазми пацієнта, збагаченої власними тромбоцитами пацієнта. Завдяки чому немає ризику алергічних реакцій та інших побічних проявів.

Показання та результати гемоліфтинга:

 • Підтягнути контури обличчя та інших зон
 • Створити ефект підтяжки
 • Скоротити мімічні зморшки
 • Розгладити «гусячі лапки» навколо очей
 • Підвищити тонус шкіри, повернути її еластичність та пружність
 • Реабілітація шкіри після тривалої інсоляції (загар)
 • Загоєння рубців
 • Найефективніший методом при випадінні волосся та алопеції (облисінні)
 • Уповільнення процесів старіння

Процедура Плазмоліфтинг проводиться без різних підготовчих етапів: у пацієнта проводять забір крові з вени, після чого кров центрифугують. В процесі центрифугування кров розділяється на формені клітинні елементи та на збагачену тромбоцитами аутоплазму. Саме заселена тромбоцитами аутоплазма – найпотужніший пусковий механізм, стимулятор природного вироблення колагену та еластину, насичує клітини киснем в проблемних областях, підвищує імунітет. Весь процес підготовки до введення плазми займає 15-20 хвилин, плазму вводять технікою контурної пластики.

Після першої процедури Ви не побачите різкого результату, він буде помітний через 2-3 процедури. Здатність шкіри до регенерації у кожного пацієнта індивідуальна, тому кількість процедур визначить лікар-косметолог, вивчивши стан шкіри та проблему, яку Ви хочете вирішити. Графік проведення плазмоліфтінга строго індивідуальний. Повторний курс плазмоліфтинга проводиться 1-2 рази на рік.

Протипоказання до плазмоліфтінгу

Категорично протипоказаний плазмоліфтинг, якщо пацієнт страждає захворюваннями крові, вірусні гепатити, онкологія, вагітність.

Куди можна застосувати плазмоліфтінг?

 1. Обличчя
 2. Шия, зона декольте
 3. Руки
 4. Плечі
 5. Стегна
 6. Розтяжки на тілі
 7. Волосиста частина голови

ПАМ’ЯТАЄМО:

Процедуру плазмоліфтинга може проводити тільки висококваліфікований фахівець, успіх та результат безпосередньо залежить від його знань, досвіду та засобів стерильності використаних при виконанні процедури. Як ви розумієте, в рядовому косметологічному кабінеті або салоні, не маючи спеціальної підготовки та медичної освіти, таку процедуру проводити ризиковано. Довіряйте тільки професіоналам!

Центр “Весніна Груп” запрошує вас на безкоштовну попередню консультацію лікаря косметолога-естетиста стосовно проведення процедури плазмаліфтінга чи інших, альтернативних методів омолодження шкіри обличчя та тіла.

Купуйте подарункові сертифікати!
Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Відгук

comments powered by HyperComments