Діагностика хребта

ДІАГНОСТИКА ХРЕБТА ХАРКІВ

Пропонуємо зробити діагностику хребта в Харкові.

Діагностика хребта – вважається найкращим та перевіреним способом визначити причину, а потім усунути різного роду захворювання.

Якщо в хребті ви відчули біль, тоді вам слід звернутися до фахівця для проведення діагностики. Оскільки нехтування цим може призвести до серйозної патології та втрати працездатності.

Діагностика хребтаВажливо лікувати хворих тоді, коли виникли тільки перші симптоми, поки це захворювання не призвело до тяжких наслідків. Але, перед тим, як вибрати лікування, слід зробити обстеження, пройти діагностику та консультацію у лікаря – вертебролога. У Центрі «The Vesnina Group» Ви зможете отримати консультацію, якщо знадобиться, доктор відправить Вас на обстеження та призначить лікування, яке допоможе Вам, та буде ефективним та корисним, без небажаних наслідків.

Записатися на діагностику хребта!

ЯКІ ІСНУЮТЬ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ХРЕБТА?

Діагностика хребтаСлід виділити такі – функціональна, інструментальна діагностика.

При функціональній діагностиці проводиться огляд хребта, тести, за допомогою яких лікар-вертебролог відразу може поставити діагноз та визначити причину виникнення хвороби. Для цього також використовується різне сучасне обладнання, яке дає точну інформацію про хвороби. Перш за все, це рентгенографія, КТ, МРТ, УЗД.

Рентгенографія – безболісне дослідження, в основі якого лежить вивчення кісткових структур, що відображаються на спеціальній плівці за допомогою рентгенівських променів. Цей метод ефективно дозволяє оцінити характер ураження хребта (травматичний або нетравматичний). Однак на таких рентгенограмах не видно м’які тканини (м’язи, зв’язки, диски та ін.) Що ускладнює правильну постановку діагнозу, особливо якщо мова йде про протрузії або хребетну грижу.

Комп’ютерна томографія (КТ) – вид діагностики, що використовує для зображення органів та тканин рентгенівське випромінювання, при якому отримана інформація проходить комп’ютерну обробку, в результаті неї зображення представляється у вигляді декількох поперечних та поздовжніх зрізів. У порівнянні зі звичайною рентгенографією цей метод більш інформативний, але знову ж таки не дає повної картини, коли справа стосується м’яких тканин.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — найбільш високоінформативний та сучасний метод діагностики, який дозволяє отримати зображення органів та тканин за допомогою електромагнітних хвиль. Цей метод діагностики не тільки найбезпечніший, але й ефективний – він дозволяє чітко побачити патологічні зміни м’яких тканин, відображає зв’язки, нервові структури та м’язи. Тому, коли справа стосується діагностики хребта, лікарі-вертебрологи віддають перевагу саме МРТ.

Записатися на діагностику хребта!

ДІАГНОСТИКА ХРЕБТА У ХАРКОВІ

У Харкові доступна діагностика хребта усіма перерахованими вище способами. Хоча рентгенографія є найбільш дешевим та доступним методом дослідження проблем хребта, найчастіше дані, отримані з її допомогою, вимагають уточнення.

При лікуванні захворювань хребта фахівці нашого центру спираються на безопераційні методи лікування, такі як: лікувальний масаж, 3Д масаж, мезотерапія, мануальна терапія, кінезіотерапія, кінезіотейпування, краніосакральна терапія. Таким чином, багато наших пацієнтів вже забули про свої недуги та ведуть повноцінний спосіб життя, та вже давно забули про болі в спині.

Для постановки правильного діагнозу та визначення тактики лікування необхідно провести ретельне обстеження пацієнта, діагностику хребта, яке включає в себе: вивчення скарг, анамнез захворювання, клінічне обстеження. При необхідності можуть бути рекомендовані додаткові лабораторні, інструментальні та функціональні методи дослідження.

При обстеженні пацієнта важливо встановити не тільки наявність того чи іншого захворювання, а й причину, що приводить до розвитку даної хвороби.

Своєчасне виявлення та усунення причин захворювання дозволяє тимчасово зупинити перебіг патологічного процесу, а не тільки пом’якшити симптоми захворювання.

comments powered by HyperComments