Центр здоров’я, краси і успіху надає можливість зробити електрокардіографію серця. Головні переваги звернення до нашого медичного закладу – це:

 1. Відсутність черг (прийом за записом).
 2. Високий професіоналізм лікарів.
 3. Швидке отримання результатів обстеження.

Записатися на прийом

ЕКГ з розшифруванням

Розшифрування ЕКГ виконується протягом декількох хвилин. При необхідності ви зможете отримати консультацію кваліфікованого лікаря кардіолога. Розшифрування кардіограми дозволить дізнатися, чи є в роботі серця відхилення.

За допомогою такого обстеження діагностуються різні патології у функціонуванні серцево-судинної системи:

 • тахікардія; 
 • стенокардія;
 • брадикардія.

Це дієвий спосіб виявлення порушень в провідній системі серця. У ряді випадків на ЕКГ вдається виявляти шлуночкові і надшлуночкові екстрасистолії.

Кардіограма серця дозволяє лікарям отримувати відомості необхідні для точної постановки діагнозу. На підставі отриманих результатів оперативно вживати заходів, що дозволяють запобігати інфаркти та інші небезпечні стани.

Нормальна ЕКГ дозволяє пацієнтам заспокоїтися, позбутися від переживань за своє здоров’я. Таке обстеження рекомендується проходити при появі дискомфорту в грудній клітині і в цілях профілактики.

У нашій клініці аналіз ЕКГ можна зробити за розумну ціну. Обстеження виконується за попереднім записом, ми призначимо вам зручний час. Процедура займає лічені хвилини. Вона не шкодить здоров’ю і не має протипоказань. Електрокардіограму роблять дорослим і дітям.

Якщо ЕКГ в нормі в лікуванні немає необхідності. При виявленні відхилень лікар призначить додаткові обстеження і ефективну терапію.

Записатися на консультацію

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності