З моменту виявлення першого випадку коронавірусу було проведено безліч досліджень, в тому числі в плані відновлення після COVID-19. На даний момент науково доведено, що нормалізація температури тіла, поліпшення загального самопочуття і інші ознаки клінічного одужання не означають, що стан здоров’я людини повністю прийшов до норми.

Необхідність реабілітації після ковід 19

У переважній більшості випадків необхідна реабілітація після ковід 19, оскільки залишкові явища можуть турбувати людину ще багато тижнів і місяців. Для попередження небажаних наслідків потрібні відновлювальні заходи, для цього є відразу кілька причин:

 • Коронавірус викликає пневмонію, яка тягне за собою пошкодження легенів, інтоксикацію, кисневе голодування всіх систем і органів;
 • Через інфекції розвивається дихальна недостатність, порушуються важливі функції організму;
 • COVID-19 викликає більш серйозні ураження легенів, ніж звичайна пневмонія, тому можуть виникати проблеми з функціонуванням нирок, ендокринних органів, серця;
 • Після хвороби людина може довгий час відчувати слабкість, з’являються головні болі, порушення сну, підвищена дратівливість, різкі зміни настрою.

Ці ознаки є симптомами астенічного синдрому, викликаного зниженням імунітету, ослабленням організму. Справитися з ними допомагає комплексна реабілітація після ковід пневмонії.

Записатися на консультацію

Повноцінне відновлення після хвороби

Наш центр пропонує найбільш ефективні методики відновлення після ковід 19. Ми займаємося профілактикою ускладнень після пневмонії, зміцненням імунітету, підвищенням витривалості організму та його здатності протистояти негативним зовнішнім впливам.

У нашому арсеналі є кваліфіковані лікарі і фахівці, такі як: терапевт, кардіолог, ортопед-травматолог, невролог, остеопат, гомеопат, імунолог, кінезіотерапевт, фахівець ЛФК, масажист, які володіють ефективними методиками відновлення – остеопатія, краніосакральна терапія, масаж, ЛФК, кінезіотерапія і тейпування.

Програма реабілітації після COVID-19 спрямована на відновлення нормальної роботи дихальної та нервової систем, серця і судин, поліпшення кровообігу і повернення до звичного способу життя.

Особливо важливо правильне відновлення після ковід пневмонії для людей з хронічними захворюваннями, для осіб похилого віку. Наші фахівці розроблять індивідуальну програму і нададуть консультації з найбільш актуальних і ефективних методів реабілітації, а також проведуть всі необхідні процедури.

Записатися на прийом

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності