Вісцеральна терапія

Вісцеральна терапія (вісцеральна – внутрішня, терапія – лікування, оздоровлення) – це вплив на внутрішні органи за допомогою натискання, простукування, зрушення, масажу з метою відновлення положення органів та відновлення мікроциркуляції в їх околоорганних просторах. Внаслідок цих дій відбувається нормалізація багатьох обмінних процесів в організмі та усунення функціональних розладів.

Вісцеральна остеопатія – метод остеопатичної медицини, який полягає в мануальному (ручному) впливі на внутрішні органи і хребет, оскільки від його стану залежить стан печінки, шлунково-кишкового тракту, серця, легенів та інших внутрішніх органів. Сеанс нагадує в деякій мірі масаж з натисканням на тіло з різним ступенем інтенсивності.

Річ у тім, що положення наших внутрішніх органів практично повністю визначається станом зв’язок, на яких вони кріпляться до нашого скелету. За безлічі причин (порушення в скелетній структурі організму через неправильну поставу, гіподинамії, запальні процеси, численні стреси та ін.) стан зв’язкового апарату у людини з роками істотно змінюється, що веде до зміщення внутрішніх органів. А неправильне положення органу – це неминуче порушення його іннервації та кровопостачання, що завжди призводить до порушень в його функціонуванні – дисфункціям.

Прийомами вісцеральної терапії можна відновити правильне положення внутрішніх органів. Спеціаліст досліджує руками область живота та знаходить порушення в зв’язках.

Саме впливаючи на пошкоджені зв’язки (наприклад спазмовані), можна повернути органу правильне положення, нормалізувати амплітуду та траєкторію його руху.

Зрозуміло, лікар не буде «брати руками» нирку та ставити її на місце:)

Остеопатичні прийоми послаблять спазмовані зв’язки, які тримають орган, та він сам, протягом деякого часу повернеться в природне положення. Благо, що природою так влаштовано, що органи самі завжди пам’ятають своє правильне положення та завжди прагнуть до нього повернутися.

Прибираючи причини зсуву через масаж, ми дозволяємо органу нарешті зайняти своє становище.

Записатися!

У кожному зміщеному та хворому органі, як правило, відбувається ослаблення нервового волокна та спазм судин. В результаті ми маємо недостатнє надходження кисню та поживних речовин, венозний та лімфатичний застій, слабкий відтік продуктів обміну та в кінцевому підсумку – розвиток на цьому грунті патогенної мікрофлори.

Якщо середовище змінюється, наша правильна сопрофітна мікрофлора неминуче заміщується патогенною мікрофлорою, а це призводить до самоотруєння клітин даного органу.

Функції хворого органу компенсуються іншими органами людини, вони починають працювати з посиленим навантаженням на межі своїх можливостей. Таким чином, один орган тягне за собою порушення роботи всіх інших.

Крім того, зсув внутрішнього органу або його перетискання завжди відбивається на шкірі, м’язах, суглобово-зв’язковому апараті.

Вісцеральна терапія

Вісцеральна терапія може бути рекомендована при таких захворюваннях:

 • шлунково-кишкові розлади (коліт, виразка шлунка, виразка цибулини 12-палої кишки, хронічні запори, розлади травлення);
 • хвороби печінки, жовчного міхура, підшлункової залози;
 • ниркові порушення (пієлонефрити, сечокам’яна хвороба, хвороби сечового міхура, нетримання сечі);
 • хвороби статевих органів у чоловіків, простатит, імпотенція;
 • гінекологічні захворювання;
 • опущення органів;
 • серцево-судинні захворювання, реабілітація після інфаркту та інсульту;
 • реабілітація хворих з порушеннями опорно-рухового апарату, остеохондроз хребта з різними проявами;
 • шкірні захворювання;
 • захворювання вуха, горла, носа;
 • хвороби дихальних шляхів.

З огляду на низку обставин (емоційні стреси, мінімальна рухливість, дієти, локальні запалення, інфекції, травми, операції і т.д.) порушується або ускладнюється рухливість і мобільність органів, утворюється спайковий процес, що згодом призводить до захворювань, або серйозних порушень в стані здоров’я.

Вісцеральна остеопатія – це дуже м’які техніки мануальної терапії, які засновані на пальпації нормальних і патологічних зон в грудній, черевній порожнинах, області тазу і характеризуються високою точністю впливу на органи. Під час сеансу, терапевтом проводиться ряд цілеспрямованих маніпуляцій, з метою відновлення рухливості певних областей тіла, в яких є спазм, нерухомість, застій.

М’яко впливаючи на тканини органів, сполучні тканини і зв’язки, лікар відновлює їх нормальне положення і природну рухливість, усуває патологічні напруження і запобігає розвитку хворобливих станів.

Остеопатія також сприяє нормалізації кровообігу і обміну речовин, допомагає усунути стенози (звуження) і м’язові спазми, відновлює роботу периферичної та центральної нервової системи.

Записатися!

Спільними протипоказаннями є:

 • онкологія в усіх формах;
 • гострий туберкульоз;
 • кровотечі з органів, свіжі механічні травми;
 • психічні захворювання;
 • наркотичні стани.

ВІСЦЕРАЛЬНА ОСТЕОПАТІЯ В «ВЕСНІНА ГРУП»

Спеціалісти нашого Центру мають вищу медичну і остеопатичну освіту і досконало володіють методом вісцеральної терапії та остеопатії.

Узнать цену

Школа остеопатіЇ

Рекомендовані процедури

[padding_spacer space_count=”20″]

Наші патенти та авторські свідоцтва

Авторське право Методичний посібник Вісцеральна остеопатія: органи грудної порожниниАвторське право Вісцеральна остеопатія: черевна порожнинаПатент Спосіб остеопатичної корекції обличчя та тіла

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності