Мануальна терапія

Вартість сеансу – 700 грн.

Мануальная терапияМануальна терапія хребта – це напрямок сучасної медицини, який включає в себе методики лікування різних захворювань хребта та опорно-рухового апарату шляхом застосування ручних (мануальних) прийомів. Це безболісні техніки, відсутні сильні струшування, перегини хребетного стовпа та різкі удари. Мануальна терапія хребта не тільки усуває больові відчуття, але й безпосередньо впливає на механізми їх появи:

 • затискання нервів;
 • зміщення хребців;
 • спазми судин;
 • м’язові стриктури;
 • місцеве запалення тканин.

Мануальний терапевт в Харкові

Мануальний терапевт допоможе:

 • відновити рухливість хребців;
 • поліпшити кровопостачання в м’язах;
 • поліпшити харчування в тканинах;
 • прискорити обмін речовин;
 • змінити тонус м’язів.

У великих містах, таких як Харків, люди часто ведуть малорухливий спосіб життя. Як результат – гіподинамія, тривале перебування в сидячому положенні та цілий букет захворювань, пов’язаних з хребтом – від хронічних головних болів до радикулітів. Класична медицина в основному вдається до медикаментозної терапії, що полегшує симптоми. Але якщо Ви дбаєте про якість Вашого життя й хочете піти від залежності від знеболюючих таблеток та мазей, які мають багато побічних ефектів – зверніться за допомогою до досвідчених фахівців Центру “Весніна Груп” в місті Харкові. Мануальний терапевт намагається спільно зі своїми пацієнтами вибрати оптимальну програму лікування та реабілітації, щоб уникнути подальших загострень.

Як проводить лікування мануальний терапевт?

Мануальний терапевт зазвичай призначає 5-8 сеансів терапії. Перерва між сеансами становить 3-7 днів. Це необхідно, щоб м’язи, суглоби та зв’язки закріпилися в правильному положенні.
Закріплюється лікування грамотно підібраним комплексом лікувально-гімнастичних вправ (кінезіотерапія), остеопатичним масажем, 3Д масажем, іспанським та лікувальним масажем. Це дозволить сформувати та зміцнити м’язовий корсет хребта та запобігти розвитку захворювання.

Нашими клієнтами помічено, що больові відчуття зникають вже на перших сеансах.

Доведено, що чим раніше пацієнт звертається за лікуванням, тим ефективніше буде терапія, а ремісія – тривалішою.

Записатися

Медичний центр в Харкові

Наш центр спеціалізується на лікуванні всіляких захворювань хребта, в основному – методами мануальної терапії, остеопатії, лікувальними масажами, кінезіотерапією.

До нас звертаються з таким діагнозами, як:

У нашому центрі в Харкові Вас проконсультують висококваліфіковані фахівці – мануальні терапевти, остеопати, вертебрологи, які підберуть таку схему лікування, яка оптимально підійде саме вам. Ціни на мануальну терапію хребта – середні по місту.

Крім безпосередньо методів мануальної терапії, наша клініка в Харкові в своєму розпорядженні має й інші можливості для лікування захворювань хребта:

 • Остеопатія. Лікарі-остеопати опосередковано впливають на внутрішні функції органів та відновлюють обмінні процеси в організмі.
 • Лікувальний масаж. Досвідчені руки фахівця допоможуть навіть в самих запущених випадках.
 • Кінезіотерапія — це основний та найважливіший етап реабілітації, а часто й всього лікування.
 • Тейпування – дозволяє підсилити ефект основного лікування, а іноді виступає як самостійний метод.

Звертайтеся до нас на будь-яких стадіях захворювання, і ми зробимо все, що в наших силах, щоб допомогти Вам!

Хочу записатися

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Відгук на мануальну терапію

comments powered by HyperComments