Естетичне тейпування

Тейпування обличчя та шиї (естетичне тейпування) – це ефективна омолоджуюча методика підтяжки шкіри обличчя та шиї без хірургічного втручання або лікарських засобів.

Кінезіотейпування (накладення кінезіо тейпів) в косметології – це відносно новий спосіб боротьби з передчасною старістю допоможе в найкоротші терміни покращити стан шкірного покрову на Вашому обличчі.

Тейп – це спеціально розроблена кінезіологічна еластична стрічка. Матеріалом є бавовна з гіпоалергійним клеєм, який використовується навіть для чутливої шкіри. Натуральний матеріал дозволяє шкірі дихати, його можна сміливо використовувати на протязі багатьох годин й навіть багатьох днів. За вагою й по товщині він наближений до справжньої шкіри та є водонепроникним.

Тейпы

Такі «стрічки» кріпляться на проблемні зони та піднімають шкіру, генеруючи ті внутрішні процеси, які в силу віку стають уповільненими. За результатами досліджень, при кінезіотейпуванні знижується м’язовий тонус, поліпшується мікроциркуляція кровотоку та відтоку лімфи. Еластичність тейпа створює додатковий тиск, що стимулює нервові рецептори, посилюючи пропріорецепцію. За рахунок структури самої тканини виходить мікромасаж – посилюється обмін речовин та відновлення шкіри.

Тейпування до та післяПринцип дії тейпів

Регулярне тейпування обличчя в косметології дозволяє домогтися виражених ефектів:

 • Зменшення зморшок на лобі, шиї, навколо очей, в області носо-губної складки, між бровами.
 • Коригування навислого віка.
 • Усунення набряклості навколо очей.
 • Покращення чіткості та симетричності овалу обличчя.
 • Підтяжки лінії підборіддя.
 • Зниження больового відчуття при запаленні лицьового нерва (неврит лицьового нерва).

Тейпування обличчя та шиїТейпування обличчя та шиїТейпування обличчя та шиї

КінезіотейпуванняКінезіотейпування

В даний час підтяжку обличчя можна проводити, не вдаючись до операції. Не випадково тейпування обличчя в косметології за допомогою кінезіо тейпів набирає все більшої популярності. Таку процедуру проводить фахівець, оскільки слід дотримуватися ряду умов. Необхідно точно знати, на які саме зони обличчя та шиї накладати кінезіо тейпи, скільки часу триває сам сеанс та багато іншого. Спеціаліст накладає тейп тільки на підготовлену шкіру – її потрібно попередньо очистити та знежирити. Існує безліч технік накладання стрічок в залежності від того, яка саме зона обличчя потребує підтяжки.

Кінезіотейпування є дієвою процедурою для ліфтингу шкіри обличчя та шиї. Але пролонгованого позитивного результату за один сеанс естетичного тейпування не одержати. Для цього необхідно пройти весь курс зі щоденною фіксацією тейпів або підібрати курс з фахівцем. Точна технологія застосування кінезіотейпа буде залежати від поставленого завдання.

Тейпінг обличчя є чудовим додатковим засобом гімнастики обличчя, масажу та мануальним технікам (естетичне моделювання обличчя та краніосакральна терапія), коригуючи проблеми на обличчі. Це дасть повний діапазон впливу на усунення причин змін обличчя та шиї. Також ці методи спрямовані на стимулювання процесів самолікування тіла та доповнюють один одного.

Варто відзначити, що за кордоном кинезіологічне тейпування в косметології є одним з найбільш затребуваних та розвинених напрямів. І в цьому немає нічого дивного. Адже ефект від застосування кінезіо тейпа настає досить швидко, що дозволяє жінкам привести себе до ладу в рекордно короткі терміни та вже через кілька днів вразити всіх своїм зовнішнім виглядом на будь-якому урочистому заході.

Увага, протипоказання! В першу чергу це стосується літніх людей з чутливою, слабкою шкірою, а також людей з системними захворюваннями шкіри та її травмами.

Необхідно пам’ятати, що накладання тейпів рекомендується довірити професійним косметологам, які пройшли відповідне навчання. В іншому випадку, Ви ризикуєте не отримати бажаного ефекту.

Узнать цену

Записатися

Купуйте подарункові сертифікати!
Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 9:00 до 21:00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Наші патенти та авторські свідоцтва

Авторське право Методичний посібник Кінезіотейпування (базовий курс)

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності