Загальний профілактичний масаж

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Вартість загального масажу (60 хв.) – 350 грн.

Загальний масаж усього тілаУ стрімкому вирі сучасного життя, часто вже не залишається часу для себе. Отримайте хвилини дивного задоволення та розслаблення, відвідавши сеанс загального профілактичного масажу в Харкові після запису до масажиста в центрі «The Vesnina Group».

Актуальність процедури

Масаж – відомий спосіб профілактики та оздоровлення. З давніх часів він використовується для зняття стресу та напруги. Користь масажу абсолютно безсумнівна – він допомагає тримати організм в тонусі, підтримувати хорошу форму та оптимальне самопочуття. Особливо це актуально при врахуванні великої кількості сидячих професій та загальної гіподинамії. Одним словом, масаж в Харкові, та й фактично по всьому світу, на даний момент є не розкішшю, а необхідністю.

Ефект масажу

Яку користь принесе вам та вашому здоров’ю відвідування сеансу масажу? Одноразовий візит в масажний кабінет гарантує поліпшення настрою, приємне розслаблення та зникнення м’язових спазмів (при хронічних болях – тимчасове полегшення).

Але до масажу, як й в цілому до всіх оздоровчих процедур, потрібен хороший системний підхід. Тільки таким чином можна отримати максимальний ефект.

Регулярне відвідування масажиста стане відмінним способом для профілактики захворювань опорно-рухового апарату, способом поліпшення імунітету, гарантом довгострокового збереження працездатності.

Як відбувається сеанс масажу?

Якщо ви хочете піти на масаж в Харкові, вам потрібно декілька годин вільного часу. Тривалість сеансу залежить від індивідуальних особливостей та стану, але варіюється в проміжку від 60 хвилин й більше.

Існує послідовний алгоритм дій під час загального масажу. Спочатку розминаються: спина та надпліччя, шия та поперек, верхня частина сідниць. Далі масажист приступає до маніпуляцій із задньою поверхнею ніг та нижньою частиною сідниць. Після цього відбувається масаж живота, передньої частини ніг, грудної клітини. Сеанс закінчується масажем рук.

Небезпека недосвідчених рук

У питаннях здоров’я якість послуг виходить на перший план. Завжди пам’ятайте золоте правило: на своєму здоров’ї економити не можна.

Від кваліфікації вашого лікуючого лікаря, масажиста, косметолога та інших фахівців, яких ви відвідуєте, будуть прямо залежати ваші стан та самопочуття. Відвідування сеансу «домашнього» масажу, ціна якого багато нижче ринкової – небезпечна та ризикована затія.

Якщо вже ви хочете пройти курс масажу, підберіть гідного масажиста та кабінет з хорошою репутацією.

«The Vesnina Group» – обирайте професіоналів

У нашому центрі працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Якість послуг, що надаються, індивідуальний підхід та демократичне ціноутворення є головними принципами «The Vesnina Group».

Крім загального масажу, у нас ви зможете обрати з широкого спектора інших оздоровчих процедур, а також при необхідності отримати консультацію психолога, пройти арт-терапію або відвідати логопеда.

Якщо вас турбувало питання: «Де зробити масаж в Харкові?», Тепер ви точно знаєте відповідь: Московський проспект 257, 8 поверх, офіс 808.

Ми вже чекаємо вас!

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарочный сертификат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Також можете почитати:

Масаж при болі в спині

Отзыв по массажу

comments powered by HyperComments