Фітнес-масаж

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Вартість сеансу фітнес-масажу
(60 хв.) – 400 грн.

Фітнес-масаж – спорт для ледачих

Фітнес масажНовий прорив в масажних технологіях. Поєднання трьох масажних технік (лімфодренажний масаж, глибокий м’язовий масаж, антицелюлітний масаж), плюс до всього цього індивідуальний комплекс фізичних вправ, допоможе Вам та Вашому тілу відчути легкість, витонченість та приємне стомлення; подивитися по-іншому на заняття спортом та на самих себе, відчути шквал енергії та сил.


Відомо, що при фізичному навантаженні розщеплення жирів (ліполіз) настає приблизно через 40 хвилин тренування, занять аеробікою; до цього моменту джерелом енергії є вуглеводи.

Тому для зменшення жирової тканини необхідно, наприклад, бігати (ходити, плавати та ін.) не менше 40 хвилин при частоті серцевих скорочень – 120-140 ударів у хвилину.

Фітнес-масаж поєднує фізичні вправи та масаж, який виконується між блоками фізичних вправ та підсилює процеси ліполізу шляхом теплового та механічного впливу.


Методика включає такі техніки, як:

– лімфодренаж;
– глибокий м’язовий масаж;
– диференційований вплив на підшкірно-жирову клітковину (ПЖК);
– індивідуальний комплекс фізичних вправ.


Красива та ефективна техніка фітнес-масажу чудово справляється з усім комплексом проблем корекції фігури: від целюліту, локальних жирових відкладень до млявого м’язового тонусу. Призначений для жінок та чоловіків, охочих в стислі терміни придбати хорошу фізичну форму, скинути зайву вагу, зменшити обсяги тіла в необхідних та проблемних зонах, значно зменшити прояви целюліту, шляхом збільшення тонусу м’язів, поліпшити пропорції тіла.

Фітнес-масаж


За допомогою фітнес-масажу клієнти, далекі від спорту та фізкультури, долучаються до фізичної активності, набувають впевненості в собі та досягають реальних результатів у зміні форми.
Клієнтам, які систематично відвідують фітнес-центри, дана методика масажу дозволяє підвищити ефективність корекції фігури.

Протягом курсу фітнес-масажу рекомендується використовувати засоби теплової детоксикації (лазні, СПА програми, обгортання, термопростирадло та ін.) та мезотерапію.


Динамічне навантаження сприяє зменшенню жирового прошарку, а статичні вправи формують м’язовий корсет та створюють заповітний рельєф там, де це необхідно. Таким чином, ви отримуєте можливість буквально виліпити свою фігуру.

Фітнес-масаж

В один і той же час ви тренуєтеся та розслабляєтеся. Це перешкоджає «забивання» м’язів, робить тіло струнким, гнучким та підтягнутим. Ви худнете, не піддаючи організм серйозним навантаженням. При цьому ваша шкіра також отримує необхідний догляд, стає пружною та еластичною.

Комплексний вплив, який має на увазі фітнес-масаж, дозволяє вирішувати відразу кілька питань, пов’язаних з корекцією фігури, що істотно заощаджує час та сили.


Курс складається з 12-15 сеансів, кожен з яких триває близько 50-90 хвилин, в залежності від фізичної підготовки клієнта. В сеанс масажу також входять прийняття мінералізованої води. До початку курсу, наші фахівці проводять консультації з харчування.

Чекаємо Вас!

Центр «The Vesnina Group» – Ваш індивідуальний секрет здоров’я та краси!

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments