Знак Якостi

Знак ЯкостiКомпанія “Знак якостi” спільно із Всеукраїнським торговим майданчиком «Знак Якості» проводять щорічний конкурс «Найякісніші послуги та товари року», щоб визначити кращі компанії в своїй галузі. І, таким чином, дати споживачеві можливість знайти найякісніше, а компанію Переможця гідно нагородити.

Конкурс проводиться вже втретє. Компанія Переможець визначається шляхом народного голосування. Це регіональний конкурс кращих! Неофіційний, чесний, незаангажований народний вибір.

За підрахунками голосів анкетування Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» в місті Харків став переможцем конкурсу “Найякісніші послуги року”!

«The Vesnina Group» – центр, який енергійно розвивається в сфері надання професійних послуг.
Успішно об’єднав професіоналів-практиків своєї справи, талановитих фахівців, переконаних прихильників тези про об’єднання практичного досвіду та теоретичних знань.

Центр надає послуги психолога, логопеда, остеопата, косметолога, масаж, арт-терапія, spa.
У «The Vesnina Group» одні з кращих курсів масажу в Харкові, як для початківців, так та для практикуючих масажистів!
Тут проводять тренінги для дорослих та дітей різних тематик та на найвищому рівні.

Доброзичливість та відкритість, розуміння та довіра, чесність та порядність, а також високий професіоналізм та якість послуг – все це Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»!

Диплом та Кубок "Знак Якості"

Компанія Знак Якості нагородила Центр почесним Дипломом та Кубком “Знак Якості”! А також вручила фірмовий штамп “Гарантія Якості”!

Вітаємо! Бажаємо також браво, хвацько та красиво перемагати в будь-якому життєвому бою, також наполегливо та гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Успіхів, підтримки рідних та друзів, оптимізму та внутрішньої впевненості!

Україна, м. Харкыв, проспект Московський 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), НДІ Кондиціонер.
тел: 099-645-72-21, 067-308-70-80