Іспанський масаж (хіромасаж)

Media

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Психолог

Іспанський масаж загальний
(60 хв.) – 550 грн.

Іспанський масаж спини та шийно-комірцевої зони
(45-50 хв.) – 500 грн.

Іспанський масаж ніг
(40 хв.) – 400 грн.

Іспанський масажХіромасаж – це особлива техніка масажу, що ввібрала в себе всілякі прийоми традиційних та східних систем масажування тіла.
Техніка іспанського масажу ґрунтується на комбінації різноманітних прийомів, що дозволяють ефективно впливати майже на всі тканини, системи та внутрішні органи тіла людини. Саме цим й пояснюється позитивний ефект хіромасажу. Величезне число прийомів знімають рамки з майстра з масажу, який сам визначає, які прийоми будуть найбільш ефективні в тому чи іншому випадку.

Масажист працює подушечками пальців, самими пальцями, поверхнею долонь, її підставою. Іноді в масаж включаються передпліччя та лікті. Техніка хіромасажу спрямована на розминку тканин тіла та обличчя. Це дозволяє ефективно впливати на м’язи та суглоби, кровоносні судини та нервові закінчення.

Хіромасаж показаний при:

  • відновлення функцій опорно-рухового апарату;
  • зняття болів в м’язах, суглобах та хребті;
  • виведення застояної рідини з організму;
  • зниження набряклості;
  • позбавлення від шлаків;
  • розслаблюючий вплив;
  • допомагає нормалізувати роботу кровоносної системи;
  • підвищує імунітет.

Іспанський масаж є ефективним засобом впливу на систему лімфотоку та венозну систему. У зв’язку з цим він здатний вирішувати такі проблеми, як варикозне розширення вен, набряклість, порушення харчування тканин та органів.

Всі масажні рухи впливають на лімфоток, сприяють відтоку крові у венах, а значить активно виводять з організму продукти обмінних процесів, усувають набряклості всілякого характеру, застійні явища в м’язах та тканинах організму.

Після сеансу хіромасажу організм активно омолоджується.
Кожен, хто хоч раз в житті відчув на собі авторську методику Енріке Кастеллс Гарсія, навряд чи коли-небудь це забуде або захоче змінити масажиста.
Як і будь-яка техніка масажу, хіромасаж заснований на наукових даних, але при цьому є мистецтвом. І кожен раз масажист починає свою нову картину, неповторну та прекрасну.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Патент та авторське свідоцтво

Патент Спосіб міофасціального нейромоделюючого 3D масажуАвторське свідоцтво Нейромоделюючий 3D масаж

Відгук на іспанський масаж тілаВідгук на іспанський масаж тілаВідгук на іспанський масаж тілаВідгук на іспанський масаж тілаВідгук на іспанський масаж тіла

comments powered by HyperComments