Спортивний масаж

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Вартість сеансу – 400 грн.

Спортивний масажСпортивний масаж – це особливий різновид масажу, який, як не важко здогадатися з назви, розроблений спеціально для спортсменів та людей, які часто переносять важкі фізичні навантаження.
Варто звернути увагу, що при виконанні спортивного масажу, так само, як і в лікувальному масажі, людина не відчуває будь-яких больових відчуттів.

Основні цілі масажу спрямовані на підготовку спортсмена до важких фізичних навантажень, сприяння фізичному вдосконаленню спортсмена, на боротьбу з втомою, підвищенням працездатності, усуненням травм, отриманих при фізичних навантаженнях. Цей вид масажу полегшує якнайшвидше досягнення спортивної форми, тому застосовується на всіх етапах тренувань та підготовки до змагань.

Не дарма кажуть, що високі спортивні досягнення спортсмена на 50% залежать від професіоналізму його масажиста, та правильний спортивний масаж допомагає перенести високі фізичні навантаження!

Спортивний масаж важко назвати косметичною процедурою, він не позбавляє від целюліту або зайвої ваги, але кожен, хто, хоч трохи приділяє увагу своїй фізичній підготовці, знайде в цій процедурі те, що підійде йому особисто.

Цей масаж, як і більшість інших підвидів, може бути загальним та проводиться по всій поверхні тіла, а може бути локальним, в такому випадку здійснюється масажування окремих частин тіла (зон).
Проведення подібних процедур сприяє стимуляції роботи потових та сальних залоз, нормалізує обмін речовин, а також покращує кровообіг, живлення шкіри та її дихання.
Науково встановлено, що регулярне виконання спортивного масажу покращує роботу серця, а також зміцнює стінки судин та сприяє поліпшенню рухливості суглобів, швидкому відновленню після серйозних травм.

Види спортивного масажу

Залежно від поставлених завдань, він підрозділяється на кілька видів, кожен з яких відрізняється технікою виконань, впливом на певну групу м’язів або суглобів.

1. Тренувальний масаж

Є важливою складовою частиною всього тренувального процесу, саме він є додатковим засобом підвищення працездатності спортсмена. В основному його проводять паралельно з тренуваннями, що дозволяє підвищувати їх ефективність, а в деяких окремих випадках навіть підвищує його спортивну майстерність.
Щоб домогтися максимального результату, необхідно враховувати всі індивідуальні особливості самого спортсмена, а також специфіку виду спорту. Наприклад, у ковзанярів та бігунів основна спрямованість – це м’язи ніг, а ось у водних видах спорту особлива увага приділяється плечового поясу, рук та спині, і так далі, в залежності від виду навантажень.
Тривалість тренувального масажу зазвичай варіюється в межах однієї години, в яку включаються основні прийоми: погладжування, розтирання, розминка та додаткові прийоми, які припадають на розсуд майстра. Проводиться такий вид масажу приблизно через 2-4 години після тренування, після чого необхідно прийняти гарячий душ або відвідати сауну.

2. Попередній масаж

Застосовують безпосередньо перед початком фізичних вправ, іноді він навіть здатний замінити попередні розминочні вправи, тому користь від такої процедури незаперечна.
Найчастіше він триває не більше 25 хвилин, головним чином, спрямований на підвищення циркуляції крові в області працюючих м’язів, а також нормалізацію функціональних можливостей спортсмена.
Іноді, для посилення та прискорення ефекту, в процесі масажу використовують спеціальні масла або гелі, які, втираючись в шкіру, збагачують зігріваючою та збудливою дією, активізуючи приплив крові до розробляємої ділянці тіла.

3. Відновлювальний (лікувальний) масаж

Це відмінний спосіб максимально розслабитися та відновити сили організму після тривалих та серйозних навантажень, тренувань та змагань. Відновлювальний масаж проводять після них або між ними, незалежно від ступеня та роду стомлення, будь то фізичні або психологічні навантаження.
Тривалість такого сеансу залежить від індивідуальних характеристик спортсмена, та зазвичай становить 40-60 хвилин для загального масажу, а також не більше 15 хвилин для локального.

Для людей, які не є професійними спортсменами, але постійно займаються оздоровчою фізкультурою або лікувальною гімнастикою, відновлювальний масаж може стати поряд з іншими загальнооздоровчими заходами.

Масаж при спортивних травмах

Іноді, щоб швидше повернутися в форму та, як можна швидше, приступити до стандартних тренувань, масаж стає чи не єдиним засобом, здатним здійснити подібне чудо після серйозних травм.
Такий масаж повинен виконуватися тільки досвідченим фахівцем, тому що в процесі будуть опрацьовуватися пошкоджені м’язові тканини та сухожилля, яким вкрай важливо не завдати додаткової шкоди.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments