Діагностика стоп

Система для динамічного тестування стопи MediLogic

Болі в стопі, важкість у ногах, плоскостопість? Пройдіть діагностику стоп з консультацією ортопеда в центрі “Весніна Груп”!

Діагностика стопСтопи є одними з найбільш вразливих частин опорно-рухового апарату – вони приймають на себе тиск поверхні, по якій ми ходимо, на них припадає вся вага нашого тіла, від них залежить пом’якшення ударного навантаження на коліно, стегно, хребет. Взуття, яке ми носимо, покликане захистити наші стопи від перевантажень. Але чи завжди воно виконує цю функцію?..

Високі технології діагностики для здоров’я стоп

MedilodgikАпарат MediLogic – це система для динамічного тестування стопи. Він визначає рівень тиску на різні ділянки підошовної частини стопи, рівномірність розподілу цього тиску, а також інші показники, пов’язані з рухами стопи. За допомогою MеdiLogic можна з’ясувати – наскільки добре Ваші стопи «відчувають» себе у Вашому взутті, наскільки воно захищає їх та допомагає витримувати навантаження.

У Центрі “Весніна Груп” ви можете безкоштовно пройти діагностику стоп та отримати консультацію ортопеда-травматолога!

За результатами діагностики Ви дізнаєтеся:

 • Чи загрожує вам плоскостопість чи інші хвороби стоп
 • Як дійсно відчуває себе стопа у вашій конкретній парі взуття
 • Як уникнути проблем зі здоров’ям, якщо взуття не зовсім Вам підходить
 • Як усунути дискомфорт від красивого, але незручного взуття

Щоб пройти діагностику БЕЗКОШТОВНО – ЗАПОВНІТЬ цю ФОРМУ>> 

Як працює система?

Апарат MediLogic складається з декількох частин. Це устілки-датчики, що вставляються в взуття та з’єднуються з передавачем, який кріпиться на поясі випробуваного. Також це приймач, який отримує інформацію про стан стоп та передає її на комп’ютер, де вона обробляється спеціально розробленою програмою.

Дослідження проходить наступним чином:

Medilodgik2Клієнт надягає своє взуття зі вставленими в неї устілками-датчиками та робить невелику прогулянку – кроків 40-50. Апарат фіксує тиск, який створюється на різні ділянки підошовної частини стопи, а також рівномірність його розподілу. В результаті можна бачити, чи є зони з надмірним тиском, тобто, які піддаються перевантаженням. Також можна бачити, на скільки відсотків подошвена поверхня стопи стикається з поверхнею взуття. Чим більша частина стопи задіяна, тим краще – значить навантаження на неї розподіляється рівномірно.

Для проходження діагностики стоп при собі обов’язково мати одну або кілька пар взуття закритого типу, які Ви хочете протестувати – ту, що носите найчастіше або ту, яка створює дискомфорт.

Оцінка тестування здоров’я стопи

Якщо зон підвищеного тиску трохи та площа зіткнення підошви з взуттям максимальна, значить стопа «відчуває» себе в цьому конкретному взутті добре. Якщо ж є зони підвищеного тиску, а зіткнення підошовної частини стопи із взуттям недостатнє, то або потрібно міняти взуття, або спробувати скорегувати «взаємини» стопи та взуття за допомогою ортопедичної устілки. Так можна протестувати стопу в декількох парах взуття.

Полегшення умов «життя та діяльності» для стопи також допомагає знизити ударне навантаження на вище розташовані суглоби, поліпшити поставу, запобігти передчасну втому м’язів, а також скорегувати наявні відхилення. Те, наскільки устілка виправить ситуацію, також можна перевірити за допомогою апарату.

Переваги діагностики в центрі “Весніна Груп”

 • Точне та швидке тестування стоп завдяки статичним та динамічним вимірам
 • Огляд, індивідуальна консультація та інтерпретація отриманих результатів доктором ортопедом-травматологом
 • Наочні результати завдяки кольоровій графічній карті зон тиску під стопою
 • Окреме збереження даних для кожного пацієнта для подальших обстежень та відстеження динаміки
 • Точність підбору ортопедичних устілок та взуття
 • Відповідність вимогам сучасної охорони здоров’я та спортивної медицини

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

 • Регулярно перевіряйте стан Ваших ніг для запобігання зсувів та деформацій
 • Робіть гімнастику та масаж стоп, використовуйте ортопедичний килимок
 • Пам’ятайте, що вибір ортопедичної устілки залежить від типу вашого взуття. Взуття та устілка повинні відповідати один одному
 • При виборі ортопедичної устілки обов’язково враховуйте тип взуття, в якому Ви збираєтеся її носити – повсякденне, спортивне, модельне та ін.

Вплив незручного взуття на організм

Неврома Мортона, деформація пальців стопи, кісточки на ногах. Діагностика та лікування стоп

comments powered by HyperComments