Антицелюлітний масаж

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Вартість антицелюлітного масажу:

загальний (60 хв.) – 380 грн.
стегна + сідниці (40 хв.) – 280 грн.

Антицелюлітний масажАнтицелюлітний масаж – один з кращих способів боротьби з целюлітом та жировими відкладеннями в області стегон, сідниць та живота.

Людська шкіра недосконала, тому з віком проблема целюліту починає турбувати багатьох жінок. У целюліту багато причин виникнення, а ось дієвих та ефективних методів лікування не так багато. Основоположними засобами боротьби з целюлітом є правильне харчування та спорт.

Антицелюлітний масаж є незамінним помічником в цій боротьбі, масаж допомагає досягти бажаного результату в більш короткі терміни.

Перед тим, як почати курс антицелюлітного масажу ми радимо нашим клієнтам пройти підготовчий курс – кілька сеансів лімфодренажного масажу. Це поліпшить ефективність антицелюлітного масажу, зробить його менш травматичним, тому що лімфодренажний масаж підсилює мікроциркуляцію та здійснює відтік лімфи.

На фотографіях видно результат після 10 сеансів антицелюлітного масажу.

Результат після 10 сеансів антицелюлітного масажу

Особливості антицелюлітного масажу

У антицелюлітного масажу існує кілька стандартних недоліків. Одним з них є хворобливість процедури, це може бути пов’язано з підвищеною чутливістю тканин клієнта. Щоб уникнути цього, наші фахівці використовують спеціальні прийоми, завдяки яким контролюється глибина масажу.
Ефективність нашого антицелюлітного масажу забезпечується поступовим переходом від поверхневих прийомів масажу до більш глибоких.
Іншим недоліком антіцеллюітного масажу є велика кількість процедур (від 10 до 15). Обумовлено це тим, що під час антицелюлітного масажу фахівцю необхідно максимально поліпшити та відновити мікроциркуляцію крові в проблемних зонах, а на це потрібен час.

Зони, що входять в антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж виконується локально, в масаж включають ті зони, де виражений косметичний дефект. Якщо целюлітом вражені не тільки традиційні зони: живіт, стегна, сідниці, – а й руки, спина та ін., то масаж проводиться з чергуванням зон.

Поширені питання про антицелюлітний масаж:

1. З якими засобами ви робите масаж?

Ми проводимо масаж зі спеціальним антицелюлітним маслом до складу якого входять ефірні масла: апельсина, лимона, розмарину, герані, ялівцю.

2. Я самостійно використовую антицелюлітний крем, чи можете ви використовувати його під час масажу?

Якщо ви застосовуєте в даний момент якийсь антицелюлітний засіб – крем або гель, то ми можемо використовувати його під час або після масажу.

3. Як часто необхідно робити масаж?

Антицелюлітний масаж в Харкові добре проводити 3 рази на тиждень, тому що зміни в підшкірній клітковині відбуваються повільно.

4. Чи можна проводити антицелюлітний масаж кожен день?

Проводити масаж можна, але це не прискорить зміни, що відбуваються в підшкірно-жировому шарі.

5. Коли з’явиться видимий ефект від масажу?

Помітний ефект з’являється після 7-8 сеансу. Після курсу антицелюлітного масажу можливий відстрочений ефект, тобто максимальний результат може проявиться через 1-2 тижні після закінчення курсу масажу.

6. Скільки процедур необхідно пройти?

Для повного курсу антицелюлітного масажу необхідно не менше 15 процедур.

7. Чи можу я розраховувати на повне усунення целюліту?

Цього ми пообіцяти не можемо. Зовнішній вигляд целлюлітних ділянок завжди поліпшується, але ступінь поліпшення у всіх різна.

8. Скільки коштує антицелюлітний масаж?

Вартість антицелюлітного масажу (1 година) – 300 грн.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Також можете почитати:

Масаж при целюліті

Відгук на антицелюлітний масажВідгук на антицелюлітний масажВідгук на антицелюлітний масажВідгук на антицелюлітний масажВідгук на антицелюлітний масаж

comments powered by HyperComments