Класичний масаж

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Сеанс класичного масажу (50 хв.) – 250 грн.

Класичний масажКласичний масаж (спина, комірцева зона, голова) є найбільш популярним та відомим видом масажу в західному світі.

Він визнається як одна з ефективних лікувальних методик, які застосовуються при хворобах суглобів, патологічних процесах в хребті, травмах м’язів та сухожиль.

Класичний масаж – це не тільки метод лікування, але й профілактики різного роду захворювань.

Якщо ви ніколи раніше не робили масаж, найкраще почати саме з класичного масажу.
Якщо ви вважаєте, що вашому тілу потрібно більш глибока проробка та ви можете терпіти сильний тиск та навіть дискомфорт, щоб полегшити м’язові болі, спробуйте масаж глибинних тканин, який є однією з різновидів класичного масажу.
Взагалі, в залежності від уподобань та потреб клієнта, а також від того, якими техніками володіє масажист, класичний масаж може бути як досить ніжним та неквапливим, так й дуже інтенсивним та жорстким.

Стандартний сеанс класичного масажу триває від 30 до 60 хв. Якщо у людини є конкретні проблеми з м’язами або суглобами, рекомендуються сеанси тривалістю 75-90 хвилин.

Масаж призначений для здорових людей, з урахуванням їх віку та стану нервової системи, при цьому повинен бути диференційований підхід до кожного пацієнта. Наприклад, для ослаблених та літніх людей тривалість сеансу повинна бути менш тривалою.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарочный сертификат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Отзыв по массажу

comments powered by HyperComments