Масаж у чотири руки (тандем-масаж)

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Вартість тандем масажу (60 хв.) – 600 грн.

Тандем - масажМасаж у чотири руки або тандем масаж – це унікальна та по істині революційна процедура, тому що Вашим дорогоцінним тілом та здоров’ям займаються аж два масажисти! Що ж це дає? А дає це подвійний оздоровчий ефект, ефективний косметичний догляд та вишукане подвійне задоволення! Цей масаж більш інтенсивний та енергетично насичений в порівнянні зі звичайним.

Синхронні рухи двох пар рук дозволяють детально опрацювати кожен сантиметр вашого тіла, даруючи Вам нові відчуття, занурюючи Вас у м’які хвилі спокою та гармонії.
Приголомшливий аромат масла, дотики до тіла відразу у чотирьох різних точках та релакс музика – все це створює незабутні відчуття…

Як відомо, наш розум контролює дотики до нашого тіла, а масаж у чотири руки – це спосіб обдурити нашого внутрішнього контролера, адже встежити дотики у двох місцях він ще може, а у чотирьох – уже практично ні. Перше відчуття у більшості людей – це деяка незрозуміла розгубленість. Насправді збентежений наш внутрішній ревізор, адже встежити за рухами чотирьох рук одночасно – неможливо! Найдивовижніше, що у процесі процедури внаслідок нашого професіоналізму у Вас створюється відчуття, що всі руки належать одній людині. Масаж у чотири руки – це подвійне задоволення.

Масаж у чотири руки (тандем-масаж)Отже, якщо Ви любите новизну та незвичайні відчуття, то масаж у чотири руки – унікальна можливість всебічно впливати на ваш організм. Ви зможете вийти на новий, більш високий рівень відчуттів та усвідомлення свого власного тіла. Відновлення енергетичного балансу принесе таке необхідне у наш час повернення життєвих сил, підвищить життєвий тонус та допоможе адаптуватися до стресів.

Якщо Ви хочете відчути на собі масаж у 4 руки (тандем масаж), то ми із задоволенням допоможемо Вам у цьому, допоможемо впоратися зі стресом, м’яко зняти психоемоційну та м’язову напругу, отримати увагу, турботу та любов до свого тіла, знайти спокій та гармонію.

Якщо Вас цікавить якість, ексклюзивність, професіоналізм, індивідуальний підхід виходячи з Ваших побажань у виборі такої послуги, як парний масаж, масаж у чотири руки – сміливо звертайтеся…

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Також можете почитати:

Масаж при болі в спині

comments powered by HyperComments