Ультразвукова чистка обличчя

Вартість ультразвукової (УЗ) чистки обличчя + фонофорез:
400-450-500 грн.

Ультразвукова чистка обличчяУльтразвукова чистка обличчя – це процедура, коли за допомогою звукової хвилі (29 кГц), відбувається очищення шкіри від сальних закупорок, забруднень, мертвих клітин, вирішує проблему камедонів, вугрів, прищиків, робить сприятливий ефект ліфтингу. Ультразвук не травмує епідерміс, а впливає на глибокі шари шкіри. Відбувається очищення, підтягування та живлення шкіри. Впливаючи ультразвуком на шкіру запускається процес синтезу еластину та колагену, поліпшується кровотік в тканинах на які спрямована процедура. Цілющі речовини за допомогою кисню швидко проникають в середній та верхній шари шкіри, запускають процес виведення продуктів розпаду та токсинів, що накопичилися за певний термін. Що ж ми маємо після ультразвукової чистки? Чисту, гладку, підтягнуту шкіру шляхом глибокого очищення та регенерації клітин, помітне скорочення вугрів та інших висипань. Помітний прогрес в мікрорельєфі та кольорі шкіри внаслідок ультразвукової мікровібрації, яка виконує роль легкого масажу, за рахунок цього в норму приходить робота сальних залоз, помітно зменшується жировий прошарок, при тривалому курсі ультразвукових чисток помітно скорочується «подвійне підборіддя». Бореться з проявами нейродермітів, алергій та куперозом. Розгладжує мімічні зморшки. Після курсу ультразвукових чисток обличчя, ваші звичні косметологічні засоби по догляду будуть швидше проникати та живити шкіру корисними речовинами.

Чи підходить ультразвукова чистка всім?

Так, ультразвук підходить для всіх видів шкіри та навіть для дуже чутливої. При сильно забрудненій жирній шкірі бажано заздалегідь пройти вакуумну або механічну чистку.

Протипоказання при ультразвуковому чищенню:

  • фурункульоз,
  • бронхіальна астма,
  • герпес,
  • екзема,
  • гіпертонічна хвороба,
  • епілепсія.

Час проведення чистки займає всього 15-20 хвилин, проходити курс можна в будь-який час року, не передбачає попереднього розпарювання шкіри, не тисне, не розтягує та не дратує її. Ультразвукова чистка може проводиться як запланований захід так і в комплексному догляді за шкірою.

Не рекомендуємо на протязі 24 годин після проходження процедури:

  • засмагати (солярій),
  • купатися в басейні,
  • відвідувати сауну або лазню,
  • займатися активними видами спорту.

Категорично забороняється наносити будь-який макіяж на обличчя, фарбувати волосся та брови 12 годин після процедури.

До ультразвукового чищення можна віднести й ультразвуковий пілінг. В чому різниця? Це бережливе мікрошліфування поверхні шкіри, та трохи більш глибокий вплив на неї. Виконується апаратом для ультразвукових чисток, в режимі пілінг. Ультразвуковий пілінг помітно скорочує кількість розтяжок та рубців, видаляє пігментні плями, проводить глибоке очищення шкіри.

Купуйте подарункові сертифікати!
Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Відгук на ультразвукове чищення обличчя

comments powered by HyperComments