Масажист

Діє спеціальна пропозиція! Знижка 10% на масаж та безкоштовна консультація лікаря ортопеда – травматолога та остеопата при покупці курсу від 5 масажів!

Консультація лікаря ортопеда – травматолога та остеопата перед курсом масажу необхідна для визначення показань та протипоказань до проведення масажу.
У разі виявлення протипоказань до сеансів масажу надається знижка 20% на консультацію лікаря ортопеда – травматолога та остеопата.

МасажистУ Центрі здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group досвідчені масажисти виконують лікувальний та профілактичний масаж дорослим та дітям. Важливо пам’ятати, що медична освіта для масажиста обов’язкова. Мати хоча б початкові знання про анатомію та фізіологію людини дуже важливо, адже під час масажу майстер впливає на біологічно активні точки, неправильне поводження з якими може не тільки не допомогти людині, але й нашкодити. Читайте: Як правильно обрати масажиста

Масаж – це сукупність методик, під час яких за допомогою особливих маніпуляцій та прийомів, що проводяться руками або спеціальними апаратами фахівець дозовано здійснює механічний вплив на тіло людини. При цьому практично всі системи та органи організму реагують на масаж різними функціональними змінами.

Фахівці Центру

Послуги масажиста та вартістьПослуги масажиста та вартість

Масажист – це фахівець з середньою або вищою спеціальною медичною освітою, який опанував прийоми масажу на спеціальних курсах. Робота цього фахівця обмежується впливом тільки на м’які тканини. На відміну від травматолога, мануального терапевта та остеопата він не має права вправляти пошкоджені кістки або хребці, що змістилися.

Класифікація

За цілями впливу розрізняють такі види масажу:

Поділ на види в цьому випадку досить умовний, тому що будь-який з цих видів можна вважати ще й лікувальним.

Коли потрібен масаж, як проводиться та як він діє на організм

Коли потрібен масаж, як проводиться та як він діє на організмЛікувальний масаж застосовується як допоміжний засіб при лікуванні багатьох захворювань, причому його сеанси можна проводити й під час лікування, й після нього. Ця процедура ефективно доповнює лікування захворювань:

  • опорно-рухового апарату;
  • серцево-судинної системи;
  • органів дихання;
  • шлунково-кишкового тракту;
  • сечовидільної системи;
  • репродуктивних органів;
  • нервової системи.

Цей спосіб лікування протипоказаний при гострих запальних захворюваннях суглобів та шкіри, гострих інфекційних захворюваннях та нагноєнні будь-якої локалізації, злоякісних пухлинах, тромбозі та інших захворюваннях в гострій фазі.

Як працює масажист

Цей фахівець приймає в окремому кабінеті, а для роботи використовує спеціальні столи. Клієнта перед початком сеансу укладають на стіл. Конструкція столу зручна й для розміщення пацієнта, й для роботи фахівця. У разі необхідності положення тіла пацієнта легко змінити без докладання зайвих зусиль. Для цього в конструкції столу передбачені підйомні та з’ємні деталі. Як правило, курс лікування передбачає кілька сеансів.