Знак Якості 2020

Знак Якості 2020

Центр професійного навчання «The Vesnina Group» і Авторська школа професійного масажу в місті Харків отримали нагороду від компанії «Знак Якості» – звання ЛІДЕР РОКУ 2020 в категорії Навчальні центри!

Центр професійного навчання «The Vesnina Group» і Авторська школа професійного масажу постійно веде набір на курси масажу в Харкові, де проходить:

Навчання на курсах масажу направлено на підготовку висококласних фахівців у сфері відновлювальної медицини, оволодіння глибокими знаннями та практичними навичками масажу. Пройти курси масажу можуть всі бажаючі, – в тому числі, люди без медичної освіти.

Під час уроків теоретичні пізнання відпрацьовуються і з практичного боку, під чітким керівництвом викладача. Така форма дозволяє напрацьовувати досвід і практику з перших днів навчання.

У школі надаються всі необхідні матеріали, інструменти, посібники своїм учням. А після закінчення студентам вручається міжнародний сертифікат від імені Школи практичної остеопатії, психології та масажу. Важливим моментом є й те, що підтримка наставника по завершенні освіти не закінчується.

«The Vesnina Group» – це справжня сімейна компанія, яка викликає довіру і величезну повагу!

Директор з організації та управління Веснін Володимир Вікторович – доктор ортопед-травматолог, магістр медицини, асистент кафедри травматології та ортопедії ХНМУ; остеопат, краніосакральний терапевт, психосоматичний терапевт.

Весніна Світлана Володимирівна – дипломований фахівець. Має три вищі освіти: педагогіка, психологія, логопедія. Досвід роботи більш як 37 років. Сертифікати: арт-терапія, коуч-тренер, тренер з ораторської майстерності, усунення заїкання.

Веснін Артур Вікторович – лікар-невролог, спеціаліст естетичних та лікувальних технік по обличчю та тілу (масаж, остеопатія), краніосакральний терапевт, вісцеральний терапевт (Інститут Апледжера, Інститут Барраль, Вищий остеопатичний Інститут Ліона), спеціаліст з кінезіотейпування, психосоматичний терапевт, кваліфікований масажист.

Всі випускники Центру висловлюють щиру подяку родині Весніних за організацію і проведення на гідному, професійному рівні навчання!

Компанія Знак Якості нагородила Володимира Вікторовича, Артура Вікторовича та Світлану Володимирівну почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!

Вітаємо! Бажаємо, щоб Ваш Центр процвітав і розвивався, не знаючи бід і зневіри! Нехай розкриваються сотні талантів і реалізуються потенційні можливості всіх учнів.

просп. Московський, 257, оф. 808, Харків
тел: 067 308 7080

Знак Якості 2020Знак Якості 2020