Мезотерапія обличчя та тіла

Вартість процедури мезотерапії: від 500 грн.

Що хоче жінка? На жаль, ніхто не знає.
Часом не знає і вона сама.
Звичайно, щоб любили, щоб бажали,
Щоб хтось по ній божеволів.

Щоб захоплювалися зовнішністю при зустрічі,
Та проводжали, довго дивлячись услід,
Щоб був не важкий день та довгий вечір,
Та щоб обличчя приховувало – скільки років?

Ін'єкційна мезотерапіяДорогі жінки, дівчата … нам всім хочеться подовше залишатися молодими та красивими. Радувати себе та своїх близьких своєю молодістю та свіжістю, на жаль … час буває жорстоким, та в боротьбі за красою ми згодні на багато чого, рідко розуміючи, що нам пропонують косметологи, повністю довіряючи фахівцеві ми не завжди отримуємо бажаний результат. Як часто ми чуємо від подруг, з реклами, на просторах інтернету про мезотерапію. Але чи знаєте Ви про неї все???

Хочу докладно розповісти вам про такий поширений та дуже популярний метод омолодження як МЕЗОТЕРАПІЯ.

І так, мезотерапія – метод нехірургічного омолодження шкіри обличчя та тіла шляхом внутрішньошкірного введення різних мезококтейлів з лікарських препаратів та вітамінів. Творцем ін’єкцій молодості та краси, які вершать чудеса, є Мішель Пістор.

Класифікація мезотерапії

 • за областями застосування: клінічна (лікувальна) та естетична;
 • за вживаним обладнання: ручна та апаратна;
 • за медикаментами: безмедикаментозна (суха мезотерапія по Пістор) та з медикаментами;
 • за застосовуваними медикаментами: алопатична мезотерапія, гомеопатична (антигомотоксична) мезотерапія, біомезотерапія, фітомезотерапія, мезотерапія із застосуванням газів;
 • за переважним впливом на організм: загальна, системна, локо-регіональна, локальна;
 • за глибиною введення препаратів: епідермальна, поверхнева дермальна, глибока дермальна, дермо-гіподермальна, гіподермальна, інтрамускулярна, змішана.

Мезотерапія – метод омолодження, якому вже понад 50 років, та який постійно розвивається й вдосконалюється, в інтернет мережі безмежна кількість позитивних відгуків, які підтверджують ефективність процедури, та її постійно набираючу популярність у всьому світі. Мезотерапія усуває зморшки, бореться з висипом вугрів та акне, пігментацією, здатна прибрати друге підборіддя. Це те, що стосується обличчя, також процедура вирішує проблеми й іншого характеру.  Мезотерапевтичні коктейлі мають широкий спектр дії, багатофункціональна структура, здатна вирішити безліч проблем. Дані коктейлі здатні підтягувати шкіру обличчя, виводити токсичні сполуки з організму, а також зміцнювати стінки судин, та відновлювати обмін речовин. Таким чином, зараз за допомогою даних процедур можна без проблем вирішити проблеми із зовнішніми недоліками обличчя не вдаючись до хірургічного втручання.  Локальний вплив мезотерапевтичних ін’єкцій на проблемні зони мають шалені плюси, так як інші ін’єкції не володіють такими властивостями. Стреси мегаполісу, швидкий темп життя, напруги, екологія, – все це призводить до старіння жіночого організму, віковим змінам – мезотерапія, це ефективний метод вирішення проблем.

Як проводиться мезотерапія

Процедура мезотерапії носить амбулаторний характер, лежати в лікарні не потрібно. Досить прийти до косметолога, фахівець ретельно вивчить Вашу проблему та підбере потрібний препарат для вирішення її. Косметолог обов’язково дасть рекомендації по догляду за шкірою, які допоможуть вам відновити її, надавши їй хороший вигляд, а також допоможе з проблемою подальшої її підтримки в належному вигляді, причому досить таки довгий час. Обираючи хорошого фахівця, довіряючи йому в усіх відношеннях, можна отримати приголомшливий результат, який може потрясти не тільки володарку отриманої оновленої жінки, а й оточуючих.

mezoterapiaЗнеболювання під час процедури. Іноді введені знеболюючі засоби вже містяться в ін’єкції, так як вводяться в багаті рецепторами зони, які є вельми чутливими. Для введення мезококтелей використовують мезошприці, мезопістолети або Мезороллери. Особливу увагу приділяємо проникненню голки на потрібну глибину, так як з огляду на особливості будови шкіри введений препарат затримається в потрібному місці. Рекомендована кількість процедур від 5 до 10 в залежності від завдання, яке стоїть перед косметологом. Поспіль сеанси мезотерапії не проводять, інтервали між процедурами залежать від характеру проблеми. Тривалість процедури не більше 30 хвилин. Часто результат помітний вже після перших процедур. Коли курс сеансів мезотерапії закінчений результат набуває стійкість. Така висока ефективність забезпечується завдяки тому, що активні речовини потрапляють в самі глибинні шари дерми, куди звичайні креми просто не можуть потрапити. Для радикального омолодження можна сполучати мезотерапію з іншими косметологічними процедурами, такими як плазмоліфтінг, гемоліфтінг, пілінги, масажі обличчя (іспанський масаж обличчя), естетичне моделювання обличчя, чищення обличчя.

Показання до мезотерапії

 • захворювання шкіри та її придатків (в тому числі целюліт, алопеція (облисіння), оніхомікоз, патологічні рубці (інфіковані, атрофічні, гіпертрофічні, в тому числі келоїдні), пігментні порушення, акне, розтяжки, вікові зміни, зморшки, гравітаційний птоз та ін.
 • всі види болю (соматогенні, нейрогенні, ангіогенні, психогенні, гострі та хронічні);
 • всі стадії та види запалення (ексудативні, гнійні, геморагічні, проліферативні);
 • патологія судинної системи (варикоз, хронічна венозна недостатність, атеросклероз, діабетична ангіопатія, купероз, телеангіоектазії, будь-які порушення мікроциркуляції);
 • захворювання імунної системи (імунодефіцити, лімфаденіти, лімфангеіти, лімфаденопатії);
 • захворювання ЛОР-органів, черевної порожнини, гінекологічної сфери, порушення обміну речовин та ін.

При всіх позитивних відгуках, не варто забувати про протипоказання до процедур:

 • індивідуальний страх голок,
 • алергічні реакції на деякі препарати,
 • гемофілія,
 • опіки,
 • ушкодження та гнійні процеси шкіри.

Не варто боятися слова «ускладнення». Після процедури залишається деяке почервоніння, в областях введення препарату вони часто помітні в чутливих зонах. Почервоніння залишається на шкірі від 1 години, в окремих випадках, до 2 діб (індивідуальні особливості шкіри).

Прагнучи вибирати краще для себе, забудемо про «бабусині методи», залишимося молодими та красивими, що привертають погляди з прогресивною ефективною процедурою – МЕЗОТЕРАПІЄЮ.

Купуйте подарункові сертифікати!
Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Відгук на мезотерапію обличчя та тіла

comments powered by HyperComments