Блог

Дозвольте собі творити

Дозвольте собі творити

У сучасному світі, де у кожної жінки є деякі психологічні проблеми, мало хто наважується піти до психолога. Альтернативним варіантом для вирішення проблем, що склалися стане арт-терапія “Дозвольте собі творити”.

Записатися

У цій терапії кожне заняття унікальне, на них відкривається новий світ, нові техніки. Під час сеансу у Вас є можливість вибору методу його проведення, грунтуючись на рекомендаціях фахівця. Тільки, щоб досягти необхідного результату, важливо не тільки освоїти всі можливі техніки, але і регулярно відвідувати заняття, де арт-терапевт підтримає Вас і поділиться своїм досвідом.

Лікувальний масаж в Харкові. Вартість, показання, рекомендації

Лікувальний масаж в Харкові

Центр Здоров’я, Краси та Успіху «Весніна Груп» вже більш як 7 років пропонує різні види масажу для лікування, профілактики і просто для задоволення. Завдяки спеціальному обладнанню і фахівцям з вищою медичною освітою, наш Центр славиться серед харків’ян саме лікувальним масажем з 4 причин:

  • в нашому центрі ви завжди можете отримати консультації практикуючого лікаря ортопеда – травматолога для дорослих, дітей і підлітків.
  • якщо вам необхідний лікувальний масаж, доктор попередньо надасть вам консультацію, вивчить ваші рентгенівські знімки, результат томограми, історію хвороб (якщо вони у вас є). Вас не будуть «просто гладити» або «переминати кістки». Вам буде надана професійна допомога тією технікою масажу, остеопатії, мануальної терапії, яка необхідна саме Вам.
  • лікувальний масаж від професіоналів – безболісний! Особливо це важливо для дітей і малюків. Адже просто нереально отримати ефект від масажу, якщо дитина кричить та звивається від болю і дискомфорту.
  • таким чином, ви сплачуєте за дійсно професійний масаж, ефект якого помітний вже після першого сеансу!

Остеопатія в косметології

Остеопатія в косметології

Косметологія розширюється, з’являються нові знання, розуміння у влаштуванні тіла, шкіри, причини та механізми змін в них і методи їх корекції. Розвиваються різні напрямки: медикаментозні, апаратні, мануальні. До останніх також увійшла і прекрасно себе зарекомендувала наука Остеопатія. У ній є свої плюси, в зв’язку з чим зараз все частіше її застосовують косметологи як самостійно, так і в комплексі з багатьма іншими косметологічними процедурами, що підсилює і прискорює досягнення ефекту.

Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія – це напрямок немедикаментозної і не хірургічної альтернативної медицини, яка спрямована на відновлення організму. Її основна мета – нормалізувати роботу опорно-рухового апарату, нервової, кровоносної, лімфатичної систем, а також внутрішніх органів. Ця система знань будується на законах фізіології, анатомії, біомеханіки, гідродинаміки, рефлексології, аналізу способу життя людини починаючи з моменту розвитку в материнській утробі, народження і до моменту звернення.

Масаж обличчя, в чому особливість

Масаж обличчя, в чому особливість

Масаж обличчя – це не просто процедура коли фахівець “мне” ваше обличчя і у вас від цього зникають зморшки і підтягується лице. Іноді від недбалого ставлення може стати і гірше, тому з обличчям слід обходиться як з Маленькою дитиною: дуже дбайливо і акуратно. А ще часто починати слід в першу чергу не з самого обличчя, а все, що знаходиться нижче (шия, грудна клітка, область між лопаток, плечовий пояс, руки і це як мінімум). Тому що набряклість, погіршення кольору обличчя, обвислість щік – це ознаки погіршення циркуляції крові і лімфи, судини, в яких все тече проходять до голови і обличчя через дані ділянки тіла. Також і з м’язовою системою, яка контролюється нервовою та фасціальною системами, слід працювати з великою областю тіла, що принесе більш повний та глибокий вплив.

Підвищення особистої ефективності (АРТ-КОУЧІНГ)

Підвищення особистої ефективності (арт-коучінг)Арт-терапія, яка в буквальному сенсі розуміється, як лікування мистецтвом, з’явилася в 1938 році, завдяки художнику Адріану Хіллу. Він використовував арт-терапію для лікування туберкульозних хворих. Згодом арт-терапія отримала більш широке застосування.

Грунтувалася вона на образотворчому мистецтві, але пізніше до неї приєдналичя: музика, танці, казки, драма, глина і багато інших. Вона дозволяє підвищувати самооцінку, творчі здібності, концентрує увагу на відчуттях та почуттях, дає можливість підвищити особисту ефективність. А для досягнення більшого ефекту був створений арт-коучінг.

Арт-коучінг являє собою метод, в основу якого увійшли коучінг та арт-терапія. Завдяки такому злиттю, цей метод став універсальним для людей з різним світосприйняттям, адже він дозволив об’єднати в собі творчий та логічний підхід до вирішення завдань.

Остеопатія та спорт

Остеопатия и спортВсе частіше до послуг остеопатів звертаються провідні спортсмени світу. І дуже радісно те, що сучасна медицина розвивається не тільки за рахунок фармацевтики і унікального технічного обладнання, а й за рахунок знань людей про себе: своє тіло, психіку і в загальному сенсі, про саму природу людини.

Професія спортсмена грунтується на русі: це люди з колосальною фізичною підготовкою, що орієнтуються на життя в постійному русі. Для них спорт, це не просто спосіб отримання задоволення і підтримки себе в хорошій фізичній формі. Це їхнє життя.

Люди жодної іншої професії так не цінують своє тіло, як спортсмени. Саме їм необхідно бути в максимальній формі до початку змагань. І так важливо швидко відновитися після травми, щоб продовжити тренування, прийти в форму. Але на жаль, не кожен може повністю відновитися і вийти на свій колишній рівень підготовки. І часто справа не в “фізиці”.

Професійні хвороби фрілансерів

Професійні хвороби фрілансерівЯк і офісний працівник, фрілансер проводить дуже багато часу за монітором в одній позиції. Тому професійні хвороби фрілансерів та офісників дуже схожі. Частіше страждають органи зору, суглоби, також виявляються збої в серцево-судинній та в травній системі. Поступово можуть додатися і зрушення психоемоційного характеру.

Так що доводиться самому шукати замовлення, доходи вкрай нестабільні, невизначеність робочого розпорядку, всі рішення потрібно також приймати самому, існує ризик натрапити на шахраїв, то і виникає нервовий розлад, депресія або емоційний стрес.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масажРоль лімфатичної системи в організмі традиційно недооцінюють. Тільки в останні роки на цю “скромну трудівницю” почали звертати увагу – проводити симпозіуми, публікувати дослідження.

У чому ж її значення? Обмін речовин для організму відбувається всередині клітини та в міжклітинному просторі тільки в рідини. Її кількість та якість визначає роботу всіх систем організму, адже без живлення та виведення перероблених речовин жодна клітина не буде працювати гармонійно. Кров – “швидкий” транспорт нашого організму. За допомогою кровоносної системи поживні речовини та кисень доставляються “в регіони” та потрапляють у міжклітинний простір. Звідси клітина бере все необхідне та сюди ж виділяє відпрацьовані речовини. Частина їх потрапить в кровоносну систему, але більша кількість “утилізується” через лімфу. Це “система безпеки”, в якій, як у міській каналізації, є свої шлюзи та колектори. Тут всі потенційно небезпечні речовини та чужорідні мікроорганізми проходять кілька ступенів “очищення”.

Антистресовий масаж

Антистресовий масажНе секрет, що від стресу страждають всі системи організму, запускаються процеси передчасного старіння та хронізації запальних захворювань, знижується імунітет.

Кожен з нас щодня піддається стресу в різних його проявах: проблеми на роботі, в сім’ї, фізична та емоційна втома. Ні для кого не секрет, що все це не проходить безслідно – всі проблеми духовного характеру моментально відображаються на тілі людини: у вигляді м’язових блоків та затискачів. Завдання масажиста – оздоровити тіло клієнта на всіх рівнях, усунути наявні проблеми та запобігти виникненню нових.