Блог

Продовження про метод Кінезіотейпування

Продовження про метод Кінезіотейпування

Про показання вже згадував, тепер поговоримо про протипоказання.

Як в будь-якій методиці, кінезіотейпування має свої обмеження в застосуванні і їх потрібно знати перед тим як використовувати даний метод.

Протипоказання поділяються на абсолютні (тобто повністю виключають можливість застосування) і відносні (тобто можливо застосувати в тому випадку, коли користь від лікування вище, ніж негативні наслідки протипоказань).

Які переваги тейпування обличчя та шиї?

Які переваги тейпування обличчя та шиї?Які переваги тейпування обличчя та шиї?
Чому дана процедура стала такою популярною і обороти все збільшуються?
Які ж причини, а головне до яких ефектів може призвести даний метод?

Давайте розбиратися.

Що таке кінезіотейп, його історію, лікувальні ефекти і принцип дії можете прочитати в попередніх публікаціях.

Трохи історії Кінезіотейпування

Японський хіропрактик Кензо КасіДе і як з’явився метод та в зв’язку з чим став таким популярним?

Вигадав даний метод японський хіропрактик Кензо Касі. У 1970-х роках він в своїй практиці прийшов до висновку, що притискаючи тканини над больовою ділянкою, векторно розтягуючи шкіру в цьому місці можна домогтися полегшення болю (механічний вплив). Тоді він вирішив замінити свою руку на тейп, але він був тоді жорстким і ефект тривав недовго. Через час Кензо Касі замінив його на бавовну, яка еластична, що дозволило подовжити результат. Таким чином в 1973 році був створений кінезіотейп і розроблені концепції методики кінезіотейпування.

Кінезіотейп (kinesio – рух, tape – стрічка) – еластична гіпоаалергенная стрічка з бавовни і клею.

У чому причина популярності кінезіотейпів?

У чому причина популярності кінезіотейпів?У чому причина такої стрімкої популярності кінезіотейпів? Адже застосовуються зараз вони не тільки в професійному спорті при травмах, а й в педіатрії та косметології. Давайте розбиратися!

Спочатку розглянемо, що ж таке кінезіотейп?

Кінезіотейп – це бавовняна стрічка, з одного боку з нанесенням гіпоалергенного клею. І все … як же такий простий інструмент може знеболювати, покращувати мікроциркуляцію, відновлювати рухливість суглобів і м’язів, впливати на поставу і стереотипи руху, прибирати зморшки та ін.? І не віриться…

Особливість перша полягає в еластичності тейпа, вона є від 100 до 140% (кожен виробник пише по-різному і є деякі відмінності). Таким чином відповідає еластичності шкіри людини (значить не обмежує рух тіла), а клейовий компонент забезпечує щільне прилягання і можливість носіння до 5-7 днів (значить вплив відбувається 24 години на протязі всього носіння без нашої участі).

Використання кінезіотейпів в практиці масажиста та остеопата

Використання кінезіотейпів в практиці масажиста та остеопата

У практиці ми часто зустрічаємо пацієнтів, які приходять в стані загострення, або після багатьох фахівців, які по-різному намагалися вже допомогти.

І при цьому пацієнту після прийому відразу потрібно йти на роботу, або це мама яка 24/7 з малюками на руках. І тут ніякий постільний режим не доречний.

Ну давайте реально дивитися на ситуацію!

А коли пацієнт потягнув спину, або спіткнувся, розтягнув м’язи … тут потрібна швидка допомога!

І якщо в своєму арсеналі ви маєте тейпи і вмієте з ними працювати, то повірте, ви допоможете кому завгодно, в складних ситуаціях.

Дозвольте собі творити

Дозвольте собі творити

У сучасному світі, де у кожної жінки є деякі психологічні проблеми, мало хто наважується піти до психолога. Альтернативним варіантом для вирішення проблем, що склалися стане арт-терапія “Дозвольте собі творити”.

Записатися

У цій терапії кожне заняття унікальне, на них відкривається новий світ, нові техніки. Під час сеансу у Вас є можливість вибору методу його проведення, грунтуючись на рекомендаціях фахівця. Тільки, щоб досягти необхідного результату, важливо не тільки освоїти всі можливі техніки, але і регулярно відвідувати заняття, де арт-терапевт підтримає Вас і поділиться своїм досвідом.

Лікувальний масаж в Харкові. Вартість, показання, рекомендації

Лікувальний масаж в Харкові

Центр Здоров’я, Краси та Успіху «Весніна Груп» вже більш як 7 років пропонує різні види масажу для лікування, профілактики і просто для задоволення. Завдяки спеціальному обладнанню і фахівцям з вищою медичною освітою, наш Центр славиться серед харків’ян саме лікувальним масажем з 4 причин:

  • в нашому центрі ви завжди можете отримати консультації практикуючого лікаря ортопеда – травматолога для дорослих, дітей і підлітків.
  • якщо вам необхідний лікувальний масаж, доктор попередньо надасть вам консультацію, вивчить ваші рентгенівські знімки, результат томограми, історію хвороб (якщо вони у вас є). Вас не будуть «просто гладити» або «переминати кістки». Вам буде надана професійна допомога тією технікою масажу, остеопатії, мануальної терапії, яка необхідна саме Вам.
  • лікувальний масаж від професіоналів – безболісний! Особливо це важливо для дітей і малюків. Адже просто нереально отримати ефект від масажу, якщо дитина кричить та звивається від болю і дискомфорту.
  • таким чином, ви сплачуєте за дійсно професійний масаж, ефект якого помітний вже після першого сеансу!

Остеопатія в косметології

Остеопатія в косметології

Косметологія розширюється, з’являються нові знання, розуміння у влаштуванні тіла, шкіри, причини та механізми змін в них і методи їх корекції. Розвиваються різні напрямки: медикаментозні, апаратні, мануальні. До останніх також увійшла і прекрасно себе зарекомендувала наука Остеопатія. У ній є свої плюси, в зв’язку з чим зараз все частіше її застосовують косметологи як самостійно, так і в комплексі з багатьма іншими косметологічними процедурами, що підсилює і прискорює досягнення ефекту.

Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія. Коротко про головне

Остеопатія – це напрямок немедикаментозної і не хірургічної альтернативної медицини, яка спрямована на відновлення організму. Її основна мета – нормалізувати роботу опорно-рухового апарату, нервової, кровоносної, лімфатичної систем, а також внутрішніх органів. Ця система знань будується на законах фізіології, анатомії, біомеханіки, гідродинаміки, рефлексології, аналізу способу життя людини починаючи з моменту розвитку в материнській утробі, народження і до моменту звернення.

Масаж обличчя, в чому особливість

Масаж обличчя, в чому особливість

Масаж обличчя – це не просто процедура коли фахівець “мне” ваше обличчя і у вас від цього зникають зморшки і підтягується лице. Іноді від недбалого ставлення може стати і гірше, тому з обличчям слід обходиться як з Маленькою дитиною: дуже дбайливо і акуратно. А ще часто починати слід в першу чергу не з самого обличчя, а все, що знаходиться нижче (шия, грудна клітка, область між лопаток, плечовий пояс, руки і це як мінімум). Тому що набряклість, погіршення кольору обличчя, обвислість щік – це ознаки погіршення циркуляції крові і лімфи, судини, в яких все тече проходять до голови і обличчя через дані ділянки тіла. Також і з м’язовою системою, яка контролюється нервовою та фасціальною системами, слід працювати з великою областю тіла, що принесе більш повний та глибокий вплив.