Структуральна остеопатія

Структуральна остеопатія – це метод лікування, заснований на ручній дії на зв’язки, кістки, суглоби та інші частини м’язово-скелетної системи, а також на внутрішні органи і череп. Лікар, який використовує метод структуральної остеопатії, володіє великими знаннями про взаємозв’язки і взаємодії між різними частинами організму і опорно-рухового апарату і розглядає організм як єдину систему.

Процес лікування не вимагає медикаментозних препаратів і ліків, адже ліквідувати проблеми вдається за допомогою рук досвідченого лікаря.

Затребуваність методики пов’язана з величезною кількістю користі, якої вдається досягти на сеансі.

Позитивний вплив зачіпає кістки, м’язи, внутрішні органи, а також судини і нерви. При цьому діагностика і самі процедури абсолютно безболісні. Перевага полягає також і в тому, що застосовувати такий метод лікування можна абсолютно будь-якій людині, незалежно від віку, в тому числі і дітям.

Перевагою методу є те, що на сеансі вдається позбутися першопричини захворювання і поліпшення настає навіть вже після першого сеансу.

Записатися на прийом

Показання до лікування

 • Структуральна остеопатія ефективна при найрізноманітніших захворюваннях і розладах, однак найчастіше використовується для лікування хвороб і патологічних станів опорно-рухової системи.
 • М’язові болі, наслідки сколіозу і остеохондрозу, обмеження нервів і обмеження рухливості суглобів, артрити і артрози, радикуліти, неврити і невралгії, порушення постави – ось основні показання до застосування структуральною остеопатії.
 • Цей метод також надзвичайно ефективний для відновлення організму після травм, важких фізичних навантажень, спортивних тренувань.

Навчання остеопатії

Важливо звернути увагу на протипоказання, уточнити які потрібно перед тим як підете на прийом. Краще відмовитися від остеопатії в тому випадку, якщо є розлади психічного характеру, захворювання крові, при яких знижується згортання, тромбоз, онкологічні новоутворення. Існують хвороби, з якими треба боротися тільки використовуючи медичні препарати і в стінах стаціонару. Що стосується вагітності, то цей стан не є протипоказанням для використання остеопатії.

Структуральна остеопатія в Харкові

Структуральна остеопатія в Харкові є напрямком лікування та діагностування захворювань, а також патологічних процесів опорно-рухового апарату і внутрішніх органів.

Хочу на сеанс

Структуральна остеопатія в Центрі здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group

Наш Центр пропонує послуги професійних терапевтів, які пройшли спеціальну підготовку і досконало володіють прийомами структуральної остеопатії для лікування широкого кола захворювань.

Структуральна остеопатія є одним з напрямків остеопатичної медицини. Існують також і інші напрямки, такі як вісцеральна остеопатія, краніосакральна, краніальна. У кожної з них є свої особливості, але всі роблять позитивний вплив на роботу організму.

Узнать цену

Знаходимося за адресою:
м. Харків, пр-т Московський 257, НДІ Кондиціонер, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), 3 поверх.

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Наші патенти і авторські свідоцтва

Авторське право Структуральна остеопатія (внутрішньокісткові дисфункції)Патент Спосіб остеопатичної корекції обличчя та тіла

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності