Масаж для підвищення життєвого тонусу

Ви пам’ятаєте той час, коли могли не спати цілодобово, встигати у будинку, на роботі, та в особистому житті? А зараз апатія, втома, та ні на що немає сил?

Ми звикли думати, що масаж потрібен для розслаблення та оздоровлення. Однак, тонізуючий масаж дає приголомшливий ефект, що бадьорить! Спеціальні техніки масажу впливають на життєво-активні точки. Відбувається активізація життєвих сил, підвищується м’язовий тонус. Посилюється концентрація уваги, витривалість та здатність легко переносити навантаження.

Стимулюючий масаж – для Вас, якщо:

 • вам необхідно терміново виконати багато роботи за короткий термін;
 • у вас відбудеться відповідальний захід, угода або зустріч;
 • ви готуєтеся до змагань або фізичних навантажень;
 • змушені не спати тривалий час;
 • ваша робота пов’язана з великою кількістю інформації та частими поїздками;
 • у вас немає часу на спортзал та ранкові пробіжки;
 • вам потрібен «допінг» та заряд енергії без літрів кави та енергетиків.

Результат – відразу!

Всього один сеанс тонізуючого масажу від професіоналів «The Vesnina Group» та у вас:

 • Бадьорий, енергійний стан та відмінна працездатність – немов ви тільки що випили чашечку відмінної кави!
 • Прилив сил та енергії в тілі, чіткість та ясність думок, здатність швидко сприймати інформацію та генерувати ідеї.
 • Це чудова процедура для початку робочого дня – заряд бадьорості на весь тиждень гарантовано!

Як проходить тонізуючий масаж?

 • Коротко – сеанс триває 25 хвилин, в енергійному темпі. Після такого масажу не хочеться лежати та ніжитися. Хочеться схопитися та бігти у справах!

Тонізуючий масаж

Попередження: даний метод стимулювання організму рекомендується використовувати періодично, не частіше 2 разів на тиждень, на початку дня. Після того, як період інтенсивних навантажень знизиться, обов’язково пройдіть сеанс відновлювального розслабляючого масажу або унікального 3D масажу. Для постійного способу життя краще робити класичний масаж раз на тиждень.

У чому секрет техніки тонізуючого масажу?

Існують спеціальні методики проведення стимулюючого масажу. Вони впливають на нейро-гуморальну систему організму: тобто на нервові рецептори та ендокринну систему. Гормональний фон – річ, яка дуже сильно визначає наш настрій та самопочуття.

Другим важливим впливом такого масажу є прискорення метаболізму. Підвищується обмін речовин, а значить, всі обмінні процеси в організмі йдуть швидше, відновлюються тканини та клітини. Можна сказати, що організм входить в новий, «молодий» ритм.

Головний секрет в тому, що під час такого масажу ваші м’язи та мозок насправді розслабляються. Відбувається «перезавантаження» в емоційному плані та відновлення на фізичному рівні.

Щоб підсилити ефект тонізуючого масажу, в центрі «The Vesnina Group» можуть застосовуватися особливі композиції натуральних ароматів, спеціальні масла, музика та навіть сеанс психотерапії, арт-терапії, психологічного «налаштування».

Увага! Стимулюючий масаж – дуже «сильний» за своїм впливом «допінг». Тому він має протипоказання при деяких захворюваннях та станах (як, втім, і будь-який професійний масаж). У центрі «The Vesnina Group» всі майстри з масажу мають вищу медичну освіту.

Дізнатись ціну

Записатися

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 9:00 до 21:00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності