Остеопатична терапія стоп

Media

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Психолог

Вартість остеопатичної терапії стоп
(30 хв.) – 200 грн.

Остеопатична терапія стопСтопа – це одна з найбільш навантажених частин нашого організму. Крім виконання опорної та підтримуючої функції, їй доводиться постійно пристосовуватися до дорожнього рельєфу, темпу та характеру ходьби, витримувати удари при бігу та стрибках, забезпечуючи комфорт та безпеку для всього тіла. Це не тільки дуже важлива, але й вельми чутлива структура нашого тіла. Закладена природою складна анатомічна структура стопи – це можливість швидко та з мінімальними зусиллями скорегувати позу людини для збереження рівноваги. Крім того, це потужний амортизатор, покликаний захищати внутрішні органи та хребет від ударної хвилі та струсів, які відбуваються при наступанні на поверхню.

Коротко біомеханіку стоп, нижніх кінцівок та таза можна представити таким чином:

  • Пронація стопи та сплощення медіального поздовжнього склепіння супроводжується внутрішньою ротацією великогомілкової та стегнової кісток, а також переднім розворотом клубової кістки;
  • Супінація стопи та підйом медіального поздовжнього склепіння супроводжується зовнішньою ротацією великогомілкової та стегнової кісток, а також заднім розворотом клубової кістки;
  • Пронація супінація стопи здійснюється уздовж осі, що проходить через таранну, п’яткову кістки.

Механізм амортизації ходьби здійснюється наступним чином:

  1. Стопа в легкій супінації, коліно в екстензії, удар п’яти об поверхню;
  2. Амортизація удару шляхом флексії колінного суглоба перші 15% за рахунок підколінної м’язи, що супроводжується внутрішньою ротацією великогомілкової кістки та розворотом стопи в пронацію;
  3. Удар п’яти – включення задньої великогомілкової м’язи – плавне гальмування пронації стопи.

Якщо в момент удару п’ятою стопа надлишково пронирована, то амортизаційного згинання коліна не відбувається!

Остеопатична терапія стопЗ усього цього ми можемо зробити висновок, що при порушеннях будови та біомеханіки стопи, вплив відбувається й на інші суглоби, в першу чергу, на колінні та тазостегнові, попереково-крижового відділу хребта та призводить до сколіотичної постави. Це веде до зміни кровотоку та лімфотоку тазової області, що перешкоджає нормальному венозному відтоку від нижніх кінцівок, сприяє застою лімфи в області стопи. В таких умовах легко формується набряк, який здавлює нерви та судини, що живлять м’язи стопи. Ослаблення одних м’язових груп та спастичне скорочення інших призводить до неузгодженої роботи кістково-м’язового апарату стопи. В результаті виходить порочне коло. У той же час захворювання репродуктивних органів, в першу чергу, матки (у жінок) та передміхурової залози (у чоловіків) також веде до зміни кровотоку та лімфотоку тазової області.

Остеопатія – комплексний вплив, який відновлює рухливість та функціональність тканин організму. Остеопатична терапія стоп є ефективний спосіб лікування плоскостопості та інших порушень нижніх кінцівок. Іноді це альтернатива хірургічному втручанню.

Лікарі-остеопати за допомогою несуттєвого ручного фізичного впливу на конкретні ділянки людського тіла з певними ритмом та частотою, можуть посприяти відновленню нормальної роботи системи організму людини, яка вийшла з ладу.

Остеопатична терапія повністю безпечна. До того ж, вона майже не має ніяких протипоказань. Адже використовуються техніки, які ніяк не пов’язані з грубим впливом, але при цьому відбувається коригування суглобів ніг, м’яких тканин та таза.

Результати остеопатичної терапії будуть помітні вже після одного – двох сеансів.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

comments powered by HyperComments