Дитячий масаж

Media

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Психолог

Вартість дитячого масажу (20-30 хв.) – 100-150 грн.

Дитячий масажДитячий масаж – найбезпечніший та акуратний з усіх видів масажу. Розвиток малюка – процес безперервний, та його сприйняття навколишнього світу суттєво відрізняється від сприйняття світу організмом дорослої людини. А тому в більшості випадків необхідний додатковий вплив на тіло малюка. Для цих цілей і був розроблений комплекс масажних впливів, адаптованих під вік дитини або дитячий масаж. Дитячий масаж може проводитися не тільки з профілактичною та гігієнічною метою, а й у випадках, коли є якісь відхилення в стані здоров’я або його фізичному розвитку. Найчастіше дитячий масаж роблять при порушенні нормальної функції хребта, слабкості м’язів та зв’язкового апарату, деякі порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, перенесені захворювання.

Дитячий масаж – це поєднання розтирань та погладжування, яке не тільки приносить дитині задоволення, але й робить на його організм лікувальну дію. Він ефективно стимулює зріст та розвиток м’язової маси малюка, підтримує загальний тонус організму, є певною мірою подразником рецепторів шкірного покрову та лежачих глибше тканин.

У самому ранньому віці саме масаж здатний позитивно впливати на розвиток рухової активності. Він є тим важливим фактором, який сприяє подальшому правильному функціонуванню всіх систем організму дитини. Так само, як і фізичні вправи, масаж розвиває психомоторику, загальні психічні та рухові навички малюка. У ранньому віці всі процеси в дитячому організмі взаємопов’язані, тому методика масажу та набір фізичних вправ для дитини завжди підбираються відповідно до її віку та, природно, з урахуванням її стану здоров’я.

Коли дитина йде в школу різко зростає навантаження на її опорно-руховий апарат – плечі, спину. В якості додаткової міри для зміцнення здоров’я маленького школяра можна використовувати масаж. Масаж також може бути прекрасним заспокійливим засобом – тоді його краще застосовувати перед сном або після перенесених фізичних навантажень.

Дитячий масаж допомагає:

  • виправити поставу,
  • зміцнити м’язи,
  • зняти гіперзбудливість,
  • прискорити відновлення після навантажень.

Школярі, які отримують масаж, більш уважні на уроках, краще запам’ятовують та роблять менше помилок!
Всі наші масажисти мають медичну освіту, сертифікати масажиста та досвід роботи.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments