Масаж в офіс

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Масаж в офіс

Масаж в офісНайкраща мотивація для команди співробітників – увага до неї, забезпечення своєчасної релаксації та відпочинку!

Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» пропонує Вам таку послугу, як «Масаж в офіс».

«Масаж в офіс» – один з елементів підтримки здоров’я та самопочуття персоналу, його працездатності, а значить і успіху спільної справи. Він дозволяє швидко зняти стрес, прибрати напругу, підбадьоритися, очистити думки, «перезавантажитися».

«Масаж в офіс» це Ваша турбота про співробітників, крок до ефективної роботи всієї команди над загальними завданнями, це успішний бізнес та досягнення ефективних результатів!

Ми пропонуємо Вам вигідні умови для співпраці, надаємо масажний стіл, індивідуальний підхід до кожного. Постійно діють акції та спеціальні пропозиції!

У нашому Центрі Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» великий вибір видів масажу, серед яких:

Замініть куріння в компанії на сеанси масажу в офісі! Заохочуйте некурців, допоможіть курцям не залишити, а замінити куріння! Допоможіть Вашим співробітникам зберегти здоров’я та добре самопочуття на роботі! Перерва на масаж – краще сигарет та кави!!!

Масаж в офісі – це розумна та економна послуга, Вам не потрібно витрачати час та гроші на дорогу в салон – ми приїдемо до Вас в офіс самі!

Використовуйте систему «Масаж в Офісі» як новий ефективний елемент Вашої корпоративної культури або соцпакети. Турбота про здоров’я персоналу з боку компанії мотивує співробітників!

Будьте здорові, відчувайте себе відмінно на улюбленій роботі!

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments