Вакуумний масаж обличчя

Вакуумний масаж обличчяКосметичні показання до застосування вакуумного (баночного) масажу – млявість шкіри, сухість шкіри, зморшки, будь-які вікові зміни обличчя. Баночний масаж обличчя покращує крово- та лімфообіг. Викликає місцеве та рефлекторне розширення кровоносних та периферичних судин. Надає болезаспокійливу та розсмоктуючу дію. Усуває явища застою, підсилює шкірне дихання. Шкіра стає пружною, підвищується її опірність до температурних та фізичних дій, поліпшується стан м’язів.

У нинішньому світі як ніколи важливим стає зберегти своє обличчя. Про це нині замислюються не тільки жінки, а й чоловіки. Зустрічають нас не тільки «по одягу». Наше обличчя найчастіше впливає на те, як складається кар’єра, особисті, й взагалі будь-які відносини. Також наш зовнішній вигляд не останню роль грає в нашій самооцінці, а впевненість в собі – вже й на всі наступні вчинки. Все більше людей починають стежити за своїм харчуванням, вагою, здоров’ям. Людина, що відчуває себе добре, природним чином приходить до того, що хоче й виглядати відповідним чином. Часто результатів домагається той, хто не лінується, а робить хоч щось.

Записатися!

Все більше людей вдаються до допомоги пластичних хірургів, тому що не бачать альтернативи. Вакуумний або баночний масаж дозволяє отримати яскраві результати за досить короткий термін, не вдаючись до пластичної операції.

Косметичні банки або вакуумні насадки – це дуже м’який інструмент, дія їх настільки приємна, що іноді складно навіть зупинитися! Шкіра під дією цих мініатюрних пристроїв набуває сяйво, свіжість, від сеансу до сеансу вона підтягується.

Є ще одна цікава дія – від вакууму обличчя ніби наповнюється, тому тим, у кого обличчя і так худорляве, такий масаж буде корисний.

Банки добре прибирають друге підборіддя, зморшки на лобі, збільшують губи та розгладжують зморшки навколо губ. Вакуум добре впливає на судинну сіточку на обличчі, з плином часу вона блідне та шкіра стає менш чутливою.

Запрошуємо вас на вакуумний масаж обличчя в Харкові. Він може сильно змінити ваше життя. Банки – це настільки ефективна та швидка методика відновлення шкіри обличчя, що результати ви відчуєте вже з першого сеансу. Жінки йдуть від нас щасливими та помолоділими.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Відгук з вакуумного масажу

comments powered by HyperComments