Центр здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group

Наші послуги

Масаж

Масаж – це спосіб лікування і попередження хвороб. Для людей з інтенсивним способом життя або з щільним робочим графіком, обов’язково потрібна розвантаження для відновлення життєвих сил. Відновити своє здоров’я як фізичне, так і психологічне після довгої трудового тижня мрія кожної людини. Для Вашого здоров’я і краси наш Центр пропонує 27 видів масажу, серед яких лікувальний, іспанський, тандем-масаж, 3D-масаж та інші.

Курси масажу. Базовий рівень

Скільки геніальних картин не було створено, лише тому, що хтось колись не наважився розпочати! Зрештою, завжди можна кинути, переконавшись в тому, що це «не твоє», проте питання «а що, якби я зважився почати, і не полінувався відвідати той базовий курс» ніколи не буде гризти Вас зсередини. Геть сумніви, без руху немає розвитку, а без розвитку немає життя – вперед!

Курси масажу. Підвищення кваліфікації

Короткострокові семінари дозволять практикуючим масажистам збагатити свій арсенал знань в стислі терміни, без тривалого відриву від професійної діяльності, а значить без втрати грошей і клієнтів. Постійне самовдосконалення, і бажання навчитися новому, підвищує авторитет фахівця, як в колі колег, так і серед постійних клієнтів.

Тренінги

Кожне якісне поліпшення, яке ми здобуваємо, в результаті дає відчутний результат. Чим більше ми працюємо над самовдосконаленням, тим більше шансів, і тим менше відстань до цілі, яку ми собі поставили! Успішність – продукт особистісного зростання, а не його причина!

Курс «Ораторської майстерності».
Курс впевненого слова! Риторика для дітей від 5 років і старше.
Значення моїх снів: психологічний семінар.
Курс «АРТ-терапіЯ. НАВЧАННЯ ».
Тренінг для батьків “Виховання дітей”.

Логопед

Багато хто вважає, що дитячий логопед займається тільки постановкою звуків. Це не так. Постановка звуків лише частина «айсберга». Зустрічається думка, що логопеди займаються тільки з дітьми. Це також не вірно. Логопед – корекційний педагог, який займається усуненням мовних порушень як у дітей, так і у дорослих і навчає правильно і красиво говорити.

АРТ-терапіЯ

Арт-терапія формує здатність людини до творчого мислення, вирішення заплутаних життєвих завдань, розкриває приховані і невідомі раніше здібності людини, допомагає легше пережити неприємні моменти, набути безцінного досвіду вирішення проблем. І, найголовніше, метод арт-терапії допомагає людині творити свою власну долю своїми власними руками, пізнавати саме найбільше з мистецтв – Мистецтво Жити і самого Себе!

Психолог

У вирішенні проблеми головне – зрозуміти, в чому вона полягає, і не піддаватися страхам і хвилювання. Немає нічого гіршого, ніж в паніці намагатися змінити те, в чому ви не до кінця розібралися. Так можна все зіпсувати, так і не знайшовши жодного рішення. Наш Центр пропонує Вам консультації практикуючих психологів, психоаналітика, коуча. Немає нерозв’язних проблем! І, до речі, проблем взагалі немає .., є ситуації …

Краніосакральна терапія

Ця методика лікування опорно-рухового апарату і внутрішніх органів заснована на принципі єднання крижів і черепа, що робить підхід дійсно комплексним і всебічним. Краніосакральна терапія дотримується думки, що вісь «череп-крижі» життєво важлива для людини, і найменший її збій загрожує проблемами не тільки опорно-рухового апарату, а й організму в цілому. При роботі з пацієнтом краніосакральний терапевт застосовує виключно безболісні і м’які методики усунення проблем. На відміну від традиційної, сакральна медицина знаходить першопричину і працює над її усуненням.

Вісцеральна терапія

Вісцеральна терапія (хіропрактика) – це один з найдавніших методів лікування і профілактики здоров’я. В його основі лежить вплив натискаючого, зрушувального і масажного характеру на внутрішні органи і тканини через передню стінку живота в певній послідовності. За рахунок цього відбувається нормалізація багатьох обмінних процесів в організмі і усунення функціональних розладів.

Школа остеопатії

Остеопатія в Харкові – це порівняно молодий напрямок реабілітації (відновлювальної медицини), який в країнах Північної Америки та Західної Європи є одним з провідних способів лікування. Навчання буде цікаво лікарям різного профілю, реабілітологам, масажистам, інструкторам йоги, тренерам, спортсменам, психологам, косметологам, а також всім людям, які цікавляться і небайдужим до свого здоров’я.

Косметологія і SPA

В даний час краса значить багато, особливо для жіночої половини людства. Сучасна жінка прагне до досконалості. Добре виглядати для неї вже давно мало, потрібно дивувати, захоплювати і захоплюватися оточуючих! До того ж наші SPA-програми – це прекрасна можливість поєднати відпочинок і повноцінний догляд за собою!

Мезотерапія
СПА
Косметологія

Діагностика

Відомо, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. Для цього існують досить ефективні методи профілактики та раннього виявлення захворювань, а також їх факторів ризику.

Діагностика хребта
Діагностика вен
Діагностика стоп

Діагностика проводиться з консультацією лікаря ортопеда-травматолога.

Кінезіотерапія

Проблеми опорно-рухового апарату – не хвороби, а наслідки сучасного способу життя і притаманному йому гіподинамії, тобто відсутності руху. Кінезітерапія – це сучасний науково-обґрунтований підхід до питань опорно-рухового апарату. Суть кінезітерапії – “лікування рухом”!

Кінезотейпування

Наш колектив

Вітаємо! Ви потрапили в місце, де народжується Здоров’я в Тілі і Світло в Душі …

Тут ви отримаєте все, що необхідно для зовнішньої краси і внутрішньої гармонії:

  • МАСАЖ: Лікувальний, оздоровчий, розслабляючий, дитячий, антицелюлітний
  • Консультації ПСИХОЛОГА в питаннях відносин, сім’ї, дітей, самореалізації, бізнесу та кар’єри
  • Допомога ЛОГОПЕДА для встановлення впевненої і чіткої мови
  • ТРЕНІНГИ з особистого росту, риторики та ораторської майстерності
  • АРТ-терапіЯ – для всіх, хто хоче розкрити нові грані свого Я, розвинути інтуїцію, стати більш творчим
  • Комплексний догляд за тілом, обличчям і фігурою – за високими стандартами європейської КОСМЕТОЛОГІЇ.

Бути щасливим – означає бути в гармонії з собою і зовнішнім світом.

Приходьте! Ми допоможемо вам досягти всього, що зробить Вас і ваших дітей ЩАСЛИВИМИ:

Істотно перетворити зовнішність. Поповнити запас життєвої енергії. Розкрити свій внутрішній потенціал!

Чи варто сумніватися і позбавляти себе того, що так доступно ?!

Пам’ятайте! Час безповоротно рухається вперед. Впевненість, душевний комфорт, взаємини, розвиток дітей, самопізнання і вдосконалення мови – зарядить Вас позитивом. Знаючи про свої можливості, красу, привабливості і вміло ними користуючись – ти автоматично стаєш УСПІШНОЮ людиною. Ми допоможемо розкрити Вашу унікальність і неповторність. Ви можете БІЛЬШЕ, ніж можете собі уявити!

Записуйтеся.
Підвищуйте самооцінку.
Покращуйте якість свого життя разом з намі.
Стверджуйтесь в правильності прийнятого рішення.

І обов’язково настане момент, коли у вас виростуть крила!

P.S. Попередньо запишіться по телефону – ми поважаємо час і комфорт наших клієнтів. Телефонуйте, не відкладаючи! Ми працюємо кожен день з 9-00 до 22-00:

067-308-70-80 099-308-70-80 093-743-56-99

Задати питання або записатися на прийом Ви зможете за допомогою нашої електронної анкети.

Наші переваги

briefcase

Гарантія результату

Надаючи професійно послуги, ми намагаємося підібрати для Вас оптимально-індивідуальне рішення, яке за короткий термін буде мати максимальний і тривалий ефект

man

Висока кваліфікація

Постійне підвищення кваліфікації та професійного рівня співробітників нашої компанії дозволяє нам в ногу з часом вирішувати неординарні завдання наших клієнтів.

diamond

Комплексний підхід

Ми не просто вирішуємо Вашу проблему, а виявляємо і усуваємо причини її виникнення, пропонуючи найбільш оптимальні варіанти Вашого запиту.

bubbles

Довготривалі стосунки

Наша мета – встановлення позитивних довготривалих відносин з нашими клієнтами

quality

Якість

Ми постійно підвищуємо якість і розширюємо асортимент послуг, що надаються. Орієнтація на клієнтів і на задоволення їх потреб.

sale

Знижки

Постійна співпраця дозволяють нам надавати суттєві знижки -%.

time

Режим роботи

З 9-00 до 22-00 без святкових і вихідних днів не порушить Вашого звичного розпорядку.