Сучасні методики дозволяють помітно покращувати фізичну форму, активізувати роботу всіх систем організму, задіяти його внутрішні ресурси для підтримки гарного самопочуття. Є і способи відновлення після травм, захворювань. Центр Здоров’я, Краси та Успіху проводить навчання за кількома такими напрямками для всіх бажаючих.

Види і програми навчання

На даний момент доступно навчання:

 • У Школі масажу;
 • В Академії остеопатії;
 • У Школі знань С.В. Весніной.

Школа масажу – це професійне навчання для кожного, незалежно від наявності медичної освіти. Програма розрахована на підготовку фахівців європейського рівня. Особливостями курсу є акцент на практику, навчання з нуля і заняття в невеликих групах.

Під час навчання досвідчені фахівці надають повноцінну теоретичну базу, починаючи від способів виявлення проблемних зон і впливу масажу на організм до основ проведення масажу різного типу: класичного і антицелюлітного, дитячого і баночного, а також 3Д масажу і остеопатичного, іспанського обличчя і тіла, і багатьох інших.

Випускники курсів отримують сертифікат міжнародного зразка, який дозволяє працювати в самих різних закладах в різних країнах світу. Додаткові плюси – зручний графік проведення занять і супровід після завершення навчання.

Академія практичної остеопатії – цей навчальний заклад міжнародного рівня з елементами навчання психології. Курс, створений за європейськими стандартами, дозволить отримати теоретичні знання та практичні навички, а всі випускники отримують сертифікати. Передбачені додаткові семінари різної тематики для підвищення професійного рівня.

Пройти такий курс буде корисно не тільки інструкторам і тренерам, працівникам медустанов і спортсменам, а й усім, хто піклується про своє здоров’я і хоче мати можливість допомогти своїм близьким.

Школа знань С.В. Весніной – це реальна можливість забезпечити свій особистісний ріст, опанувати ораторське мистецтво, зробити важливий крок до особистого успіху. У школі проводяться найрізноманітніші заняття, розраховані на будь-яку аудиторію. А це означає, що кожен бажаючий зможе обрати найбільш цікавий і корисний варіант для себе.

Переваги курсів і програм

Програми навчання від Центру здоров’я, краси та успіху – це:

 • Ефективні, цікаві заняття від справжніх професіоналів своєї справи;
 • Можливість навчатися в Харкові, Житомирі, Дніпрі, Києві, Одесі;
 • Знання, необхідні сучасній людині;
 • Доступна вартість;
 • Можливість опанувати нову популярну професією або активно розвиватися в своїй сфері діяльності;
 • Шлях до краси і здоров’я, можливість допомагати близьким.

Щоб стати успішним в сучасному світі, потрібно докласти певних зусиль. Ми допоможемо зробити по-справжньому ефективні кроки до успіху.

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності