Вакуумна терапія

Media

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Психолог

Вартість баночного масажу:

стегна, сідниці, живіт, поперек (60 хв.) – 350 грн.
стегна (30 хв.) – 120 грн.
сідниці (20 хв.) – 90 грн.
живіт (20 хв.) – 90 грн.

Що таке процедура вакуумного масажу?

Цей спосіб часто застосовується в лікувальних цілях, який може позитивно впливати на весь організм. Спеціаліст створює вакуум на ділянці шкіри, використовуючи спеціальне обладнання. На цій ділянці поліпшується циркуляція крові, підвищується обмін речовин.

Використовується процедура вакуумного масажу як в лікувальних так й в косметичних цілях. З його допомогою можна усунути «апельсинову корочку», подарувати шкірі тонус, очистити організм, знизити вагу, запобігти сухість шкіри та прибрати шрами.

Показання для проведення вакуумної терапії:

  • больовий синдром при захворюваннях кістково-м’язової системи;
  • артрит;
  • плескіт;
  • порушення обміну речовин;
  • гінекологічні захворювання;
  • безсоння;
  • мігрені;
  • перевтома;
  • вегето-судинна дистонія.

Вакуумний масаж бере за основу принципи рефлексотерапії, при яких ділянки тіла діляться на зони, пов’язані з функціонуванням внутрішніх систем та органів. Таким чином, всі маніпуляції діють не тільки на шкіру, але й на активні точки, тому оздоровлюючий ефект досягається не тільки місцево: він поширюється на весь організм.

Вакуумний масаж обличчя

Вакуумний масаж обличчяЦя процедура застосовується, щоб усунути непривабливий відтінок шкіри, подарувати епідермісу пружність, поліпшити контури обличчя. Для виконання вакуумного масажу в Харкові використовується спеціальна апаратура, яка забезпечує високу ефективність від малої кількості процедур.

Особливих вказівок про те, як готуватися до вакуумного масажу, немає. Важливо, щоб на шкірі не було ранок або запалень, а пацієнт відчував себе здоровим та відпочилим. Все інше зроблять досвідчені руки наших фахівців та високоточні сучасні прилади.

Перш ніж виконувати процедуру, запишіться на консультацію до фахівця. Він оцінить стан вашої шкіри та дасть індивідуальні рекомендації.

Вакуумний масаж тіла

Вакуумний масаж тілаЦя процедура застосовується для полегшення болю, для лікування різних захворювань, наприклад, остеохондрозу. Дуже важливо й те, що при виконанні вакуумного масажу поліпшується кровообіг – це допомагає при варикозі. Прибираються за допомогою процедури й жирові відкладення. Коли кровотік в певній частині тіла посилюється, стимульований масажем, до нього доливають біологічно активні речовини. Їх «робота» полягає в активізації обміну речовин, поліпшення загоєння ділянок.

Вартість вакуумного масажу залежить від кількості та виду процедур.

Перед проведенням необхідно проконсультуватися з фахівцем. Вакуумний масаж не проводиться, якщо пацієнт застосовує кардіостимулятор. Протипоказанням є синці та ранки на шкірі. Не призначають його й при вагітності.

Де зробити вакуумний масаж?

Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group» пропонує вакуумний масаж в Харкові. Тривалість лікування становить вісім – дванадцять сеансів. Хороші результати показані при комплексному лікуванні захворювань хребта. Вакуумна терапія, в сукупності з іншими методами, значно покращує стан хворих з остеохондрозом, радикулітом, грижами хребта.

Ціна на вакуумний масаж залежить від розміру ділянки тіла, що потребує процедури. Важливим параметром є й кількість сеансів, необхідних для повного лікування. На індивідуальній консультації фахівець підкаже вам кінцеву вартість вакуумного масажу. Наш фахівець зможе визначити, яка процедура потрібна вам та скільки сеансів потрібно.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Також можете почитати:

Масаж при целюліті

Відгук з вакуумного масажу

comments powered by HyperComments