Іспанський масаж обличчя

Media

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Психолог

Вартість іспанського масажу обличчя
(60 хв.) – 500 грн.

Іспанський масаж обличчя

Іспанський масаж обличчя – унікальна методика, яка ввібрала прийоми традиційного масажу, взяла на озброєння секрети масажу східного та гармонійно вплела в химерний візерунок зцілюючі техніки мануальної терапії та хіропрактики. Застосовується в якості лікувальної та профілактичної процедури. Сеансу масажу незмінно супроводжує приємна гіпнотична музика, а аромати пахощів в масажному кабінеті дозволять вам забути про всі проблеми та досягти максимального розслаблення.

Робота масажиста нагадує майстерний ритуальний танець рук на обличчі клієнта. Легкі погладжувальні рухи подушечками пальців чергуються з щипковим розминанням поверхневих та глибоких м’язів обличчя. Ці прийоми раптово змінюються розтиранням за допомогою ребра долоні, тильної та долонної поверхні кисті. І все це робиться дбайливо, безболісно, ніжно та, водночас, активно й інтенсивно.

Друга назва іспанського масажу — хіромасаж. Хіропрактика – це шлях до оздоровлення без лікарських препаратів, заснований на цілющій дії рук фахівця. Хіромасаж обличчя – це інноваційна мануальна методика впливу на шкіру, підшкірні структури, м’язи та навіть кістки, яка використовує прийоми мануальної терапії, кінезіології та хіропрактики. Хіромасаж обличчя проводиться на всіх ділянках тіла, включаючи обличчя, шию та зону декольте. Розроблено іспанський масаж обличчя в кінці 20 століття професором медицини, директором Інституту мануальної Терапії, жителем Піренейського півострова Енріке Кастеллс Гарсіа.

Хіромасаж показаний при:

  • втраті еластичності шкіри;
  • втраті тонусу м’язів;
  • кисневому голодуванні шкіри;
  • інтоксикації тканин;
  • вікових змінах;
  • втомі та стресі;
  • сильній набряклості;
  • втраті овалу обличчя.

Яких ефектів дозволяє добитися іспанський масаж обличчя? Відгуки клієнток та клієнтів говорять про те, що перш за все це неймовірно приємна процедура! Масаж дозволяє викреслити зі свідомості всі нагальні проблеми, налаштовує на виключно позитивний лад, а приємна музика допомагає масажисту домогтися розслаблення буквально кожного м’яза на вашому обличчі.

В результаті навіть після одного сеансу ви будете виглядати на кілька років молодше. Внаслідок чого досягається настільки приголомшливий ефект? Відповісти на це питання дуже просто. Прямо зараз, читаючи цей матеріал, спробуйте прислухатися до свого організму, а саме – до стану мімічної мускулатури. Можна з упевненістю стверджувати, що м’язи вашого обличчя напружені в більшій чи меншій мірі.

Тепер спробуйте максимально розслабити мімічні м’язи. Вийшло? Навряд чи. Розслабитися дуже непросто, особливо в тому випадку, коли напружений вираз обличчя вже міцно увійшов у звичку. Так, на жаль, з віком ми набуваємо професійні звички, але одночасно втрачаємо вміння розслаблятися та бездумно радіти життю.

Іспанський масаж обличчя буквально створений для того, щоб допомогти нам повернути ці втрачені риси. Впевнені, кожен погодиться з твердженням, що наша зовнішність (а особливо очі, обличчя, міміка) – це відображення внутрішнього світу. Чи можна виправити годинник, не відкриваючи задню кришку, а лише протерши м’якою ганчіркою захисне скло циферблата? Це неможливо. Точно так само ми не зможемо повернути бувалу красу, якщо не знайдемо знову вміння розслаблятися та залишати за порогом всі страхи та тривоги.

Але ефекти іспанського масажу не обмежуються розслабленням та поліпшенням психоемоційного стану (хоча заклинаємо вас – не варто недооцінювати значення цих факторів!). Масаж покращує кровопостачання тканин, сприяє елімінації токсичних продуктів обміну, покращує дренаж лімфи та відтік венозної крові. В результаті ми побачимо зменшення набряклості в проблемних зонах навколо очей, покращиться рельєф та колір шкіри.

Звичайно, вирішити всі косметичні проблеми іспанський масаж і не в змозі. Глибокі зморшки, мімічні зморшки навколо очей, можливо, залишаться з вами та після курсу процедур, однак, вираженість їх напевно зменшиться. Якщо ж позбавлення від останніх – ваша основна задача, тоді радимо відразу переходити до засобів важкої артилерії, до яких відноситься мезотерапія.

Фото результатів

Іспанський масаж обличчя до та післяІспанський масаж обличчя до та після

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Патент та авторське свідоцтво

Патент Спосіб міофасціального нейромоделюючого 3D масажуАвторське свідоцтво Нейромоделюючий 3D масаж

Відгук на іспанський масаж обличчяВідгук на іспанський масаж обличчя

comments powered by HyperComments