СПА масаж в темряві

Slide background

Бесплатный тест-драйв массажа!

Для знакомства с нашим Центром
приглашаем всех желающих
на пробные 15 минут массажа
шейно-воротниковой зоны

Вартість СПА масажу в темряві (60 хв.) – 350 грн.

СПА масаж в Темряві

СПА масаж в ТемрявіПриємна напівтемрява, мерехтять свічки, руки майстра ніжно масажують Ваше тіло. Кімната просякнута ароматом масла, крапельки якого ковзають по пальцях фахівця, падаючи на Вашу шкіру. По тілу розливається тепло – лікувальний масаж починає робити свій вплив, розслабляючи, знімаючи затискачі м’язів, заколисуючи та пестячи. Обстановка затишна, що розташовує до повної релаксації, – це СПА масаж в Темряві, приємна відновлювальна процедура Центру «The Vesnina Group».

Для проведення сеансу в приміщенні спеціально створюється напівтемрява. Очі закривають м’якою пов’язкою – це робиться для того, щоб Ви повністю розслабилися та занурилися в свої відчуття. Під час масажу майстер використовує тепле масло, послідовно опрацьовуючи все тіло авторською технікою (3Д масаж). Завершальний штрих – масаж голови.

Ця процедура:

  • розслаблює м’язи;
  • зволожує шкіру;
  • усуває втому та занепокоєння;
  • занурює тіло в стан гармонії та глибокого умиротворення.

Від інших видів масажу СПА масаж в Темряві відрізняється початковим зануренням в незвичайні умови, завдяки чому посилюється сприйнятливість шкіри, Ви розслабляєтеся, та майстер отримує можливість м’яко пропрацювати абсолютно всі м’язи, максимально розкриваючи корисність процедури. СПА масаж в темряві можна розглядати не тільки в лікувальному аспекті, а й як насолоду, глибоку релаксацію, можливість провести час в блаженстві, наповненою чарівною музикою, ніжними дотиками та чарівним ароматом.

Показаннями для процедури є:

  • постійне відчуття втоми;
  • стрес;
  • апатія;
  • затиснуті м’язи;
  • часті головні болі, викликані емоційним перенапруженням;
  • млявість та загальний поганий стан шкіри.

СПА масаж в Темряві стане прекрасним подарунком для любителів масажу та людей, тіло яких потребує розслаблення та оздоровлення. Процедура наповнює душу гармонією, дарує гарний настрій, повертає бадьорість та прекрасне самопочуття.

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Відгук на спа-масаж

comments powered by HyperComments