Остеопатичний масаж

Media

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Психолог

Вартість остеопатичного масажу – 900 грн.

Остеопатичний масажОСТЕОПАТИЧНИЙ МАСАЖ – відгалуження остеопатії та мануальної терапії. Це мистецтво лікувати руками.

Остеопатія відрізняється від мануальної терапії м’якшою технікою, що дозволяє впливати на більш глибокому рівні. При цьому остеопатичний масаж підходить в будь-якому віці – від дитини до літньої людини.

Остеопатія базується на ідеї про те, що в людському організмі все взаємопов’язано: фізичне, психологічне та емоційне.

Остеопатичний масаж проводиться виключно руками, без застосування додаткових пристосувань. Остеопат визначає проблемні зони та акуратними, точними рухами впливає на них, активізуючи мобілізаційні сили організму. Остеопатичний масаж усуває першопричину хворобливого стану, тому остеопатія корисна не тільки при захворюваннях, але й з профілактичною метою.

ОСТЕОПАТИЧНИЙ МАСАЖ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ, ЯКЩО:

 • У вас постійні сильні болі в спині та хребті;
 • Ви відчуваєте хронічні головні болі;
 • Без ґрунтовних на те причин, ви постійно сердиті, агресивні та дратівливі
 • Ви відчуваєте постійну втому та сонливість;
 • Ваші кінцівки часто затікають та німіють;
 • Ви перенесли складну операцію;
 • Ви після травми.

КОРИСТЬ ВІД ОСТЕОПАТИЧНОГО МАСАЖУ:

Користь остеопатичного масажу

 • Усуває м’язовий біль;
 • Правильно (рівномірно) перерозподіляє навантаження на суглоби (часто навантаження розподіляється нерівномірно, у зв’язку з неправильною ходою, тим, як ми сидимо, в якій руці воліємо носити сумку та ін.);
 • Знімає втому та напругу в м’язах;
 • Усуває головний біль;
 • Покращує кровообіг;
 • Повертає шкірі тонус;
 • Оновлює організм, дозволяючи відчути йому себе відпочилим.

Остеопатичний масаж незамінний при поганому самопочутті, втомі, постійній сонливості, порушеннях сну, гіпотонусі організму. Його призначають при болях в спині та шиї, порушеннях роботи кишківника, нерівномірному схудненні. Він успішно бореться з набряками, плоскостопістю, варикозним розширенням вен, сколіозом.

Також корисний остеопатичний масаж в якості профілактики порушень роботи внутрішніх органів, для відновлення нормального кровообігу, обміну речовин, лімфодренажа.

Записатися

Пройти навчання

ПОЄДНАННЯ ОСТЕОПАТІЇ ТА МАСАЖУ

Якщо порівнювати техніку остеопатичного масажу з класичним, то в остеопатії не використовуються розтирання та розминання шкіри. А техніка на стільки плавна та тонка, що пацієнти не завжди відчувають, що робить лікар.

У дуже рідкісних випадках, коли м’язи людини надмірно затиснуті, рекомендується відвідати 1-2 сеанси масажу. Це дозволить лікарю легше та ефективніше працювати.

Але в загальній практиці поєднувати остеопатичний масаж з іншими видами масажів немає сенсу. Остеопатія сама по собі дуже сильно розслабляє. Тому потреби у класичному масажі немає.

Якщо ПОРІВНЯТИ ОСТЕОПАТІЮ З МАСАЖЕМ, то вона працює на більш глибокому рівні, впливаючи на організм глобально. Остеопатія вирівнює становище кісток, працює на недоступних для масажу зонах (внутрішні органи, кістки), запускає систему саморегуляції організму, що не під силу масажу.

Кількість сеансів остеопатичного масажу завжди підбирається індивідуально. В основному призначається 3-5 сеансів з періодичністю відвідувань раз в 7 – 10 днів.

Тривалість сеансу теж буває різною, залежно від індивідуальних характеристик людини, та коливається від 45 до 90 хвилин.

Звертайтеся до нас, якщо Ви виявили будь-яку з перерахованих вище проблем (болі в спині, хребті, головні болі та ін.) Доктора – остеопати Центру «The Vesnina Group» м’яко та безболісно вирішать Вашу проблему за кілька сеансів, а можливо, й протягом 1 години, це – можливо.

Навіщо ходити з болем місяцями, якщо можна попередити, зняти больові відчуття або зупинити якусь серйозну проблему на її початковому етапі. Дешевше та правильніше попередити хворобу, ніж лікувати її.

Досвідчені остеопати проведуть діагностику та виявлять причини болю або поганого самопочуття. Сміливо звертайтеся до нас, консультуйтеся та ми запропонуємо конструктивне рішення.

Школа остеопатії

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

Наші патенти та авторські свідоцтва

Авторське право Методичний посібник з остеопатичного масажуПатент Спосіб остеопатичної корекції обличчя та тіла

Відгук з остеопатичного масажуВідгук з остеопатичного масажуВідгук після сеансу остеопатіїВідгук з остеопатичного масажу

comments powered by HyperComments