Курси масажу. Базовий рівень

День відкритих дверей!!!
Презентація всіх видів авторських технік і методик!!!

Неймовірна 3х годинна презентація Авторської школи практичної остеопатії, психології та масажу!

19 вересня 2020 року в 18:00

Курси масажу

Тільки до 15.04.2020 знижка 500 грн!

(при повній передплаті курсу)

З 2 жовтня 2020 року – залишилось 3 місця

Дні: пн, ср, птн. Час: 18:00

Хочу записаться

Авторська школа професійного масажу

Школа практичної остеопатії, психології та масажу

Міжнародна академія практичної остеопатії

Центр професійного навчання «The Vesnina Group» та Авторська школа професійного масажу постійно веде набір на курси масажу в Харкові, де проходить:

 1. Навчання фахівців масажу «з нуля» за спеціально розробленою програмою
 2. Курси підвищення кваліфікації для масажистів та косметологів, які практикують
 3. Школа остеопатії

Освоюючи нову професію – ви міняєте своє життя. Наш Центр пропонує навчання масажним технікам, освоївши які, ви зможете змінити свою реальність. Якщо ваше життя здається Вам одноманітним та монотонним, якщо ви відчуваєте, що настав час змін для вас та ви хочете вийти на новий рівень самореалізації – тоді наш Центр – це те, що вам потрібно! Навчаючись у нас мистецтву масажу, ви зможете розкрити свій потенціал та стати потрібним фахівцем. Ми навчимо Вас не тільки висококласній техніці виконання масажу, але й навичкам спілкування з клієнтами, а також тому, як правильно подати себе потенційним роботодавцям та бути конкурентоспроможними в середовищі масажистів.

Змініть Ваше життя – приходьте до нас вчитися!

Ми пропонуємо:

100% практику з першого заняття

Професійне ефективне навчання

Заняття в невеликих групах (8-12 осіб)

Супровід після закінчення курсу

Навчання на курсах масажу направлено на підготовку висококласних фахівців у сфері відновлювальної медицини, оволодіння глибокими знаннями та практичними навичками масажу.

Пройти курси масажу можуть всі хто бажає, – в тому числі, люди без медичної освіти.

Чому курсам масажу в центрі «The Vesnina Group» віддають перевагу учні й роботодавці?

Наші курси масажу є інтенсивними та насиченими практикою. Ви за короткий термін опануєте нову професію на гідному рівні. Навчання триває 1 місяць (40 акад. годин). Тривалість одного заняття 3 повних години.

Ви навчитеся всім самим потрібним видам масажу. Ви станете дійсно класним фахівцем, тому що наш викладач поділиться з Вами своїми професійними секретами.

Центр «The Vesnina Group» дає підготовку майстрів масажу європейського рівня. Ви зможете з успіхом працювати як самостійно, так й в SPA-салонах, готелях, фітнес-центрах, масажних кабінетах, центрах краси і т.д. Наші учні працюють не тільки в Україні, а й за кордоном (готелі, курорти, круїзні лайнери та т.п.).

Гнучкий графік та зручне розташування. Ранкові, денні та вечірні групи. У будні й вихідні дні. Час занять та розклад узгоджується під кожну групу. Можливо індивідуальне навчання. 1 хвилина від метро “Палац Спорту (Маршала Жукова)”. Безкоштовне паркування.

Після курсів масажу Ви можете підтримувати здоров’я своїх дітей та близьких, економлячи сімейний бюджет, адже тепер не потрібно витрачатися на сторонніх фахівців. Ви придбаєте друзів та зв’язки, які допоможуть підтримувати себе у відмінній формі.

Після закінчення курсів масажиста видається Сертифікат спільно зі Школою практичної остеопатії, психології та масажу.

Курси масажу проводять:

vova-kursy

Веснін Володимир Вікторович

Лікар ортопед-травматолог, магістр медицини, асистент кафедри травматології та ортопедії ХНМУ; Остеопат, краніосакральний терапевт, фахівець з тілесно-емоційного звільнення; Психосоматичний терапевт, психолог; Спеціаліст з кінезіотейпування; Кваліфікований масажист; Косметолог-естетист; Директор з організації та управління Центру «The Vesnina Group»; Засновник Міжнародної Академії Практичної Остеопатії

vesnin-artur

Веснін Артур Вікторович

Лікар-невролог, спеціаліст естетичних та лікувальних технік по обличчю та тілу (масаж, остеопатія), краніосакральний терапевт, вісцеральний терапевт, спеціаліст з кінезіотейпування, психосоматичний терапевт, кваліфікований масажист, косметолог-естетист.

Наші учні отримують:

Практику. Дуже багато практики!

Постійну підтримку наставника, домашні завдання

Всі необхідні посібники, інструментарій та матеріали

Контроль результатів та тестування навичок

Можливість відточувати майстерність й підвищувати кваліфікацію

Ось чому наших учнів шукають роботодавці!

Записатися

«Курси масажу». Коротка програма:

Курси масажу «The Vesnina Group» дадуть Вам міцну базу для подальшої самостійної роботи в цій сфері, а сучасні методики, досвід та підхід викладача зроблять з Вас справжнього профі!

 1. Вступ. Історія походження та призначення масажу.
 2. Анатомія і фізіологія людини. Виявлення проблемних зон.
 3. Фізіологічний вплив масажу на організм.
 4. Класифікація масажу.
 5. Протипоказання до масажу.
 6. Гігієнічні основи проведення масажу.
 7. Класичний масаж та його техніки.
 8. Техніка та методика масажу окремих частин тіла.
 9. Антицелюлітний масаж, гімнастика та харчування.
 10. Баночний масаж.
 11. Медовий масаж.
 12. Дитячий масаж та зарядка.
 13. Професійні секрети та фішки. Підхід до клієнтів, сервіс та особиста ефективність майстра з масажу. Як перетворювати разових клієнтів в постійних; як напрацювати базу клієнтів; як довести клієнта до результату.

Повний курс навчання (40 ак. годин). Можлива оплата частинами

На час навчання надається весь необхідний інструментарій

Набір в групи на курси масажу ведеться постійно

Гарантія якості!

Якщо після першого заняття Вам не сподобається якість нашого навчання, ми повернемо Вам гроші!

Хочете стати майстром – вчіться у майстрів!
Бажаємо успіхів та професійного становлення!

P.S. Курси масажу “Весніна Груп” – ідеальне місце для тих, хто дійсно хоче стати фахівцем та продовжувати професійну діяльність в цій сфері. Тепер у Вас не виникне питання: де пройти курси масажу, тому що наше навчання – це доступність та якість в короткі терміни.

Записуйтеся та отримуйте в свої руки професію, яка потрібна завжди!

Хочу записатися

Курси масажу в Харкові

Знаходимося за адресою: Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 3 поверх.
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Сертифікати курси масажу

Сертифікати курси масажу

Решту фотографії можна подивитися тут

Решту відео можна подивитися на нашому каналі Youtube

Ось що говорять наші учні:

Відгуки з базових курсів масажу

Всі відгуки

Відгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгуки з базових курсів масажуВідгуки з базових курсів масажуВідгуки з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгуки з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгуки з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуВідгук з базових курсів масажуОтзыв по базовым курсам массажаОтзыв по базовым курсам массажаКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньКурси масажу. Базовий рівеньОтзыв на курсы массажаОтзыв выпускника курсов массажаОтзыв ВКонтакте на курсы массажаОтзыв ВКонтакте на курсы массажаОтзыв ВКонтакте на курсы массажаotzivy-9-1otzivy-10otzivy-20otzivy-21otzivy-26

comments powered by HyperComments