Кінезіотерапія

Кінезіотерапія в Центрі Vesnina Group – це лікування рухом

Кінезіотерапія

Терміном «кінезіотерапія» називають один із напрямів лікувальної фізкультури, що застосовується у відновлювальній медицині для нормалізації рухової активності та оздоровлення організму. Спеціальні активні та пасивні рухи, що виконуються пацієнтом, спрямовані на поліпшення рухливості хребта та суглобів, збільшення еластичності м’язів, сухожиль та створення оптимального м’язового корсета.

icon-money

Ціни від: 250 грн.

Тривалість:
40 – 60 хвилин

Курс лікування:
3 – 12 сеансів

Показання до кінезіотерапії:

Дія кінезіотерапії

Фізичні вправи, що виконуються пацієнтом в курсі кінезіотерапії, спрямовані в першу чергу на зміцнення м’язового корсету хребта та м’язів передньої черевної стінки. Завдяки нормалізації м’язового балансу відбувається комплексне оздоровлення хребта, відновлюється геометрія всього опорно-рухового апарату, формується правильна постава, усувається больовий синдром, а при наявності міжхребцевої грижі зменшуються її розміри.

Кінезіотерапія також допомагає побороти запальні процеси в суглобах, поліпшити їх рухливість, позбутися набряків. Поліпшення загального та місцевого кровообігу та активізація обмінних процесів в ході кінезіотерапії запускають процеси відновлення тканин, в тому числі кісткової.

Крім того, регулярне фізичне навантаження покращує загальний стан організму, стимулює в ньому захисні механізми та сприяє профілактиці рецидивів захворювань.

Кінезіотерапія – це основний та найважливіший етап реабілітації, а часто й всього лікування. Боротьба з м’язовими атрофіями, відновлення м’язового корсета та глибоких м’язів, відновлення пропріоцепції (глибокої м’язової чутливості), координації рухів та регуляції підтримки рівноваги, відновлення рухових автоматизмів, профілактика рецидивів, побудова правильних рухових стереотипів та рухового режиму – ось тільки декілька завдань, при яких кінезіотерапія відіграє ключову роль.

Основний принцип кінезіотерапії (лікувальна фізкультура) – це багаторазові повторення спеціально підібраних рухів, що впливають на м’язи, зв’язки та суглоби, в яких виявлені обмеження рухливості, блоки та інші порушення функції. Кінезіотерапія позитивно впливає не тільки на опорно-руховий апарат, а й грає роль коректора порушення функцій всіх внутрішніх органів.

Фізичними вправами людина свідомо та дієво втручається в процес відновлення порушених функцій хребта, суглобів та внутрішніх органів.

Позитивними особливостями кінезіотерапії є:

  • глибока біологічна адекватність – вроджена потреба організму до руху;
  • унікальність – кінезіотерапія надає дію на весь організм за допомогою нервової та ендокринної систем;
  • відсутність негативного ефекту при правильному дозуванні фізичних вправ;
  • можливість тривалого застосування лікувальної фізкультури як для лікування, так й для профілактики захворювань.

Для комплексного лікування в нашому Центрі також застосовують:

До нас приходять тому, що:

  • Немає ефекту від традиційних методів лікування. Традиційні методи борються лише зі слідством основної проблеми (спазмом глибоких м’язів), просто заглушаючи біль, тому ефект тимчасовий або відсутній зовсім. Ми ж боремося з причиною, що викликає біль, тому ефект нашої роботи очевидний та зрозумілий.
  • Є пропозиція оперативного лікування, але немає ніяких гарантій. Крайньою точкою пасивних методів лікування (таблеток, уколів, фізіопроцедур, мануальної терапії), при відсутності правильних рухів, є оперативне лікування. Але ж цей метод не має ніяких гарантій, тільки перелік можливих, серйозних ускладнень та перспективи тимчасової інвалідності з великою кількістю обмежень. Ми пропонуємо перевірений метод безопераційного лікування з реальними історіями одужання.
  • Шукають метод, заснований на причині захворювання. Таких пацієнтів не багато, але вони значно виграють як в часі лікування, так й в матеріальному плані, не відчуваючи на собі терапію таблетками та процедурами “для ледачих”. Ми раді запропонувати лікування, засноване на причині захворювань, ми готові допомогти Вам в цьому не найлегшому, але дуже надійному шляху.
  • Нас рекомендують рідні та знайомі наших пацієнтів. За кілька років роботи центру позитивного результату досягли сотні клієнтів, звісно, вони діляться цією радістю з рідними та близькими. І ця реклама є найціннішою для нас, тому що вона ще й вища оцінка нашої діяльності.

Методика, яка працює з причиною, що викликає біль, а не просто заглушає її.

Все для одужання є у Вашому організмі й потрібно просто почати працювати над собою. Працювати активно, під наглядом фахівців, які знають причину таких станів й тому створюють історії ОДУЖАННЯ, а не історії ХВОРОБИ.

Поширені запитання

Скільки процедур кінезіотерапії входить в курс?

Курс кінезіотерапії включає від 3 до 12 занять в Центрі «The Vesnina Group» в Харкові. Потім пацієнт продовжує робити вправи вдома. В процесі лікування курс може коригуватися в залежності від результатів.


comments powered by HyperComments

Чи не шкідливе навантаження при сильних болях?

Вправи в курсі кінезотерапії робляться без істотних фізичних навантажень. Деякі вправи виконуються пасивно, руками фахівця. Курс спеціально розрахований на ослаблених пацієнтів та призначається після того, як лікар переконається в його безпеці.


comments powered by HyperComments

Як довго триває лікувальний ефект від кінезіотерапії?

Після проходження повного курсу відновлення в центрі кінезіотерапії потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря та регулярно робити гімнастику. При виконанні цих вимог можна надовго або назавжди забути про біль.


comments powered by HyperComments

Скільки коштує процедура ізометричної кінезіотерапії?

Вартість процедури зі знижкою – 250 грн, без знижки – 400 грн. Перед початком лікування рекомендуємо проконсультуватися з нашим лікарем на безкоштовному прийомі.


comments powered by HyperComments

comments powered by HyperComments