Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольте

Семінар-практикум
“Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольте”

9-11 жовтня 2020 року

Вартість – 4500 грн.

При оплаті до 09.09.2020 – знижка 500 грн!

23-25 жовтня 2020 року м. Одеса

Вартість – 4500 грн.

При оплаті до 23.09.2020 – знижка 500 грн!

Знижка 10% при оплаті двох семінарів!
Знижка 15% при оплаті трьох семінарів!

Школа практичної остеопатії, психології та масажу
Міжнародна академія практичної остеопатії

Школа практичної остеопатії, психології та масажуМіжнародна академія практичної остеопатії

Всеукраїнська громадська організація
«ОСТЕОПАТІЯ УКРАЇНА»
Східно – Європейська школа остеопатії
Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»

school-osteopathy-logo-1school-osteopathy-logo-2school-osteopathy-logo-3

Тривалість семінару 3 дні,
36 годин безперервної освіти.

На даному семінарі ми ще більше заглибимося в чудову тканину – фасцію. Проведемо додаткові міофасціальні техніки (декольте, шия, чоло, параорбітальная зона, ніс, паралабіальная зона, щоки, нижня щелепа), що кардинально відрізняються від технік першого рівня. Також познайомимося з окістям – фасція, яка огортає кістку та через яку проходять судини до неї. Ці судини є шляхами для проходження поживних речовин та виведення продуктів обміну кістки, а значить окістя є одним з важливих елементів для розвитку та належного стану кісткової структури. При напрузі, зміні станів окістя відбувається обмеження циркуляції рідини та іннервації, що призводить до зміни біохімії кістки та її якнайшвидшому старінню. Це призводить до зміни всієї біомеханіки черепа, в зв’язку з тим, що м’язовий корсет прикріпляється до кістки. Працюючи з окістям можемо як уповільнити процеси “висихання” кістки, так і поліпшити стан. Стають дані процеси в світі косметології все більш актуальнішими, а методів корекції поки що запропонувати сучасна технологія може мало. Тому є можливість навчитися нормалізувати дані структури та стати одними з перших в застосуванні їх усунення.

Після чого заглибимося ще більше у внутрішньокісткові дисфункції. Ці зміни можуть бути отримані внаслідок пологових (тривалі або дуже стрімкі пологи, кесарів розтин та ін.) та дитячих травм, коли ще відбувається окостеніння кожної кістки черепа. А також у дорослому житті, внаслідок травмування кісткової тканини після ударів, зубо-щелепних втручань та ін., коли відбувається грубий тривалий тиск на певну ділянку кістки або сильний різкий удар. Ці проблеми призводять в подальшому до зміни навколишньої тканини та неможливості повного усунення з них напруження без проведення даних технік.

Також розглянемо венозну систему верхньої порожнистої вени та синусів мозку, що дасть швидкий результат при набряках зони декольте, шиї та голови (лицьової та мозкової частини), призведе до прискорення виведення продуктів обміну (забруднення організму) та поліпшенню стану тіла.

Всі ці техніки будуть у Вашій роботі служити для вирішення як естетичних, так і лікувальних питань.

Семінар розширить горизонти Ваших дій та розуміння причин зміни стану шкіри обличчя, як з цим діяти. Навчитеся відрізняти типові від атипових дисфункцій та методи роботи з кожною з них.

Семінар призначений для тих хто пройшов «Краніальна естетика-1. Моделювання обличчя та області декольте».

Семінар проводить:
Артур Веснін — лікар, кваліфікований масажист, косметолог-естетист, краніосакральний терапевт.

У вартість семінару включено:

  • кава-паузи;
  • роздаткові матеріали;
  • офіційний сертифікат.

Записатися

Наші патенти та авторські свідоцтва

Патент Спосіб остеопатичної корекції обличчя та тілаАвторське право Краніальна естетика - моделювання обличчя та області декольте

Випускники семінару Краниальная естетика-2

Випускники семинару : Міофасціальне естетичне моделювання обличчя та області декольте - 2 рівень

Випускники семінару Краниальная естетика-2

Відгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольтеВідгук випускника семінару: Краніальна естетика-2. Моделювання обличчя та області декольте

comments powered by HyperComments