Нейроседативний масаж тіла

Slide background

Безкоштовний тест-драйв масажу!

Для знайомства з нашим Центром
запрошуємо всіх бажаючих
на пробні 15 хвилин масажу
шийно-комірцевої зони

Вартість нейроседативного масажу тіла:

60 хв. – 450 грн.

Нейроседативний масаж тіла

Одним з важливих фактів на користь нейроседативного масажу є його сприятливий вплив на весь організм. Такий масаж дуже ефективний при лікуванні багатьох хвороб, викликаних стресом. Найяскравішими прикладами таких хвороб є: гіпертонія, стенокардія, головний біль, виразка шлунка. А також – шкірні захворювання, порушення потенції, діабет, безсоння.

Стрес — це стан напруги, що виникає у людини під впливом сильних дій.

Стрес – це все, що нас оточує. Стрес – це наше життя. У світі сучасних технологій та швидкого ритму життя ми не можемо перебувати поза цим станом. Він вривається в наше життя з самого ранку, разом з дзвінком будильника, а потім … Потім все по накатаній схемі – пробки, ранкова штовханина в транспорті, робота, виклик до начальника, проблеми з дітьми, сварки з близькими, поганий сон та ін.

Звичайно ж, після цього можна випити пару таблеток валеріани або іншого заспокійливого засобу, але набагато приємнішою та кориснішою буде процедура нейроседативного масажу.

Так само нейроседативний масаж викликає виділення ендорфінів, що дає відчуття радості.

Тому вірне рішення – звернутися до цього засобу при наступних симптомах, що вказують на те, що стресова ситуація затягнулася.

Симптоми та ознаки, помітні на фізичному рівні:

 • Втома.
 • Брак сил для виконання щоденних обов’язків.
 • Атонія.
 • Відсутність бажання працювати
 • Розумова втома.
 • Неможливість сконцентруватися.
 • Зниження працездатності.
 • ППоява темних кіл під очима.
 • Блукаючі болі неспецифічного характеру.

Симптоми та ознаки, виражені на психічному рівні:

 • Нетерплячість.
 • Дратівливість.
 • Нервозність.
 • Неспокійний стан.
 • Безпричинна туга, тривога.
 • Сум.
 • Занепад душевних сил.
 • Поганий настрій.
 • Зневіра.
 • Знемога.

Все це показники початку депресивного стану. Зазвичай, всі перераховані стани переходять в функціональні психосоматичні порушення, про які ми згадували раніше.

Якщо Ви спостерігаєте хоч частину з цих симптомів, значить настав час захистити організм від перевантажень. Багато фахівців рекомендують провести нейроседативний масаж для того, щоб привести нервову систему в порядок без лікарських засобів. Дана техніка є одним з кращих способів боротьби з нагромадженим емоційним напруженням та його наслідками, а також надовго підвищує стресостійкість, т.зв. «антистресовий імунітет».

Сама техніка нейроседативного масажу була розроблена Енріке Гарсія Кастеллс, власником інституту мануальної терапії (Барселона). Полягає вона в монотонних синхронних погладжуваннях, які відбуваються по безперервним траєкторіям. Так само в техніку входять й інші прийоми, але в основному вона побудована на слабких дотиках, які асоціюються у людини з материнськими дотиками до дитини та максимально розслабляють напружене тіло, а також синхронізують роботу півкуль мозку. Дана техніка створює гармонію між фізичним та емоційним відчуттям людини.

Відомо, що ліва півкуля нашого мозку відповідає за мову та логічне мислення, а права – за уяву, мрії та інтуїцію. У сучасному світі для почуттів залишається небагато місця, й тому більшість з нас живуть логікою. Хоча саме за допомогою інтуїції ми можемо проникнути в суть речей та явищ, швидко вирішити проблеми, з якими не в силах впоратися наша логіка та здоровий глузд.

У ті моменти, коли права півкуля працює більш активно, ніж ліва, звичайні для стану неспання та напруги бета-ритми змінюються альфа-ритмами, які, як правило, передують сну. У моменти «правопівкульного» життя ми набагато спокійніші та у нас з’являється здатність до творчої діяльності. Цього стану ми прагнемо досягти під час масажу. Саме завдяки цьому, релаксація здатна повністю відновити сили та внести гармонію в наше життя, підкоригувавши «лівопівкульну повсякденність».

Нейроседативний масаж тілаНейроседативний масаж тіла

Грамотний вплив на тактильні рецептори включає нейрорефлекторний ланцюжок залучаючи в реакцію центральну та вегетативну нервову системи, швидко приводячи в стан релаксації, на тлі якої проходить адекватне балансування активності всієї нервової системи.

Після сеансу масажу клієнт (пацієнт) помічає значне поліпшення роботи всіх органів, а також творчий підйом.

Стреси долають нас з усіх боків.
І тому Ви виснажені. 

Купуйте подарункові сертифікати на масаж!Подарунковий сертифікат

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Де ми приймаємо?

м. Харків, пр-т Московський, 257, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), “НДІ Кондиціонер”, 8 поверх, режим роботи з 08-00 до 22-00. БЕЗКОШТОВНА парковка. Попередній запис обов’язковий!

Рекомендовані процедури

comments powered by HyperComments