Базовий курс масажу

Базовий курс масажу ознайомлює з видами і можливостями різних технік, включає теоретичне навчання і практичне відпрацювання навичок. Слухачі отримують загальне уявлення про роль масажу в оздоровленні організму, навчаються класичним прийомам і спеціалізованим лікувальним технікам.

Навчання масажу дає базові знання про анатомію і фізіологію людини, показання та протипоказання до проведення процедури, її гігієнічних особливості, різні прийоми і методи. Для проходження курсу не потрібна медична освіта, опанувати цю професію може кожен бажаючий. Заняття проводять фахівці високої кваліфікації, які вчать вибору найбільш ефективних технік з урахуванням стану здоров’я і анатомічних особливостей організму людини.

3D масаж

3D масаж це особлива техніка впливу на м’язи, зв’язки і суглоби, яка базується на принципах мануальної терапії. Це нетравматичне і безпечне опрацювання глибоких тканин, повністю виключає больові відчуття і підходить для людей будь-якого віку.

Навчання 3D масажу дозволяє оволодіти спеціальними техніками, які відрізняються від класичної масажної дії підвищеною ефективністю. Майбутні фахівці вчаться знімати хронічне перенапруження м’язів, скорочувати тиск на суглоби і диски, усувати проблеми з кровообігом і спазми судин. За рахунок м’якого розтягування сполучних тканин відновлюється їх еластичність, суглобова рухливість, що дає загальний оздоровчий ефект.

Іспанський масаж обличчя

Іспанський масаж обличчя – це комплексний мануальний вплив, спрямований на омолодження шкіри, поліпшення її структури і кольору. Процедура дозволяє повністю розслабити м’язи, поліпшити кровообіг, домогтися дренажного ефекту, розгладити зморшки і позбутися від набряків під очима.

Навчання іспанському масажу обличчя включає теоретичні основи даної техніки, а також напрацювання практичних навичок. Слухачі отримують можливість опанувати спеціальні рухи, які дозволяють надати губам природну припухлість, прибрати друге підборіддя і навіть зробити глибинну підтяжку обличчя без використання хірургічних методів. Процедура сприяє зміцненню імунітету і поліпшенню загального самопочуття.

Іспанський масаж тіла

Іспанський масаж тіла включає кілька технік. Під час процедури опрацьовуються глибокі тканинні рівні, забезпечується м’язове розслаблення, поліпшуються метаболічні процеси. Такий вплив дозволяє зменшити больові симптоми, поліпшити скоротливу здатність м’язів, суглобову рухливість, а також уповільнити процеси старіння.

Під час навчання іспанському масажу тіла слухачі курсу знайомляться з впливом даної техніки на окремі системи і організм в цілому, вчаться активізувати дренажну функцію, вирішувати косметичні проблеми, включаючи боротьбу з целюлітом. Досвідчені фахівці детально роз’яснюють антистресовий вплив масажу, показання та протипоказання, допомагають відпрацювати точність рухів і оволодіти механізмом ефективного впливу на тканини.

Краніальна естетика

Основне завдання краніальної естетики полягає в усуненні причин косметичних проблем обличчя, шиї і зони декольте. Йдеться про глибокі зморшки, набряклості м’яких тканин, погіршення кольору обличчя. Комплексний вплив будується на остеопатичних і краніосакральних техніках, вібраційно-резонансному лімфодренажі.

Під час навчання краніальної естетики слухачі отримують знання про суть методики, її терапевтичної та нейроседативної дії, особливостях застосування. Вони вчаться виявляти і усувати м’язове напруження, яке формує естетичну проблему, нормалізувати баланс апоневрозів черепа. Особлива увага приділяється розвитку відчуття дотику, розуміння динаміки рухів.

Остеопластика тіла

Остеопластика тіла – це комплексний вплив на організм, завданням якого є відновлення механічної рівноваги в тілі. Втрата балансу буває пов’язана з травмами, порушенням кровопостачання черепа. Все це призводить до напруження м’язів, виникнення болю в спині і шиї, сколіозу, опущення внутрішніх органів та інших негативних наслідків.

Навчання остеопластики тіла допоможе зрозуміти, як відновити і підтримувати природну гармонію в організмі, виявити причини патологічних порушень і усунути їх. В рамках курсу слухачі отримують навички мануального моделювання, корекції тіла, напрацьовують практичні навички під контролем досвідчених викладачів.

Тейпування

Тейпування – це методика лікування, профілактики, реабілітації ушкоджень м’язів, зв’язкового апарату і суглобів. Її суть полягає в закріпленні на певних ділянках спеціальних стрічок – тейпів, які забезпечують постійну підтримку м’язів і сухожиль, зменшують біль і запалення, знижують ризик травмування.

Навчання тейпуванню дає можливість отримати досить популярну професію, яка актуальна для самих різних сфер. Так, тейпування активно використовується в спорті, допомагає усунути проблеми зі здоров’ям, застосовується як реабілітація після травм і операцій. Курс дозволяє отримати необхідні теоретичні знання і практичні навички в сфері тейпування.

Остеопатичний масаж

Остеопатичний масаж – це поєднання декількох технік, спрямованих на лікування опорно-рухової системи і відновлення її функцій. Дана методика дозволяє виявити причини патологій і запустити механізм саморегуляції в організмі, усунути дисфункції і повернути нормальну рухливість тканин.

Навчання остеопатичному масажу дає можливість опанувати спеціальні прийоми для усунення больового синдрому, опрацювання м’яких тканин і сухожиль, суглобів і хребта за допомогою м’якої пальпації. Слухачі вчаться визначати істинні причини нездужання, пов’язані з черепною коробкою і хребетним стовпом, з ногами і руками. Дотики рук остеопата під певним тиском створює цілющий ефект і допомагає впоратися з багатьма захворюваннями.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж – це різновид апаратного впливу на організм, стимулює вироблення колагену і еластину. Обидва компоненти відповідають за формування міцного каркаса шкіри, ступінь її пружності та еластичності. Використання спеціальної апаратури і особливих технік дозволяє успішно боротися з целюлітом і зменшувати об’єми тіла.

Навчання вакуумно-роликовому масажу передбачає розгляд самого принципу впливу на організм за допомогою об’ємного розминання шкіри та жирового прошарку. Курс дає уявлення про ефективність процедури і показання до її проведення, можливості в плані поліпшення обміну речовин, відновлення шкіри, зміцнення судин, відновлення тонусу м’язів, а також зняття болі в спині.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – одна з найбільш ефективних і популярних процедур. Оскільки целюліт є наслідком порушення кровообігу, масажна дія допомагає позбутися від нього за рахунок прискорення потоку крові і лімфи, виведення рідини з жирових клітин і їх дроблення.

Навчання антицелюлітному масажу дає уявлення про основні проблемні зони тіла, визначенні кількості процедур в кожному випадку, використанні спеціальних засобів. Слухачі вчаться робити правильні рухи, розминати і розігрівати шкіру, точково впливати на вибрані ділянки. Особлива увага приділяється вивченню показань і протипоказань для такого масажу.

Дитячий масаж

Дитячий масаж є перевіреним способом профілактики і лікування цілого ряду захворювань, в тому числі, що розвиваються відразу після народження малюка. Такий вплив позитивно впливає на весь організм, покращує фізичний і психічний розвиток, допомагає налагодити обмінні процеси, потік крові і лімфи.

Навчання дитячому масажу будується на освоєнні теоретичної інформації і отримання практичних навичок. В рамках курсу розглядаються особливості дитячого організму, що дозволяє краще зрозуміти механізми впливу на органи і системи. Вивчаються різні види масажу: лікувальний, корекційний, профілактичний, а також показання до проведення процедури і протипоказання до неї.

Медовий/баночний масаж

Медовий/баночний масаж виконується з метою боротьби із зайвими кілограмами і целюлітом, відновлення здоров’я і молодості шкіри, поліпшення кровопостачання опрацьовуваних ділянок, активізації струму лімфи. Завдяки унікальним властивостям, мед добре впливає на весь організм.

Навчання медовому/баночному масажу дає уявлення про ефективність цього методу, показання для його застосування, техніку проведення. Заняття проводять кваліфіковані викладачі, які допомагають оволодіти необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками. Це гарний спосіб отримати популярну професію або розширити свої знання про масаж і його особливості.

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності