Вісцеральна остеопатія 2

Семінар-практикум:
Вісцеральна остеопатія 2.

23-25 травня 2020 року м. Харків

Вартість — 5500 грн.

Тільки до 15.04.2020 при повній передплаті – знижка 1000 грн!

При оплаті до 16.05.2020 – знижка 500 грн.!

Знижка 10% при оплаті двох семінарів!
Знижка 15% при оплаті трьох семінарів!

Школа практичної остеопатії, психології та масажу
Міжнародна академія практичної остеопатії

Школа практичної остеопатії, психології та масажуМіжнародна академія практичної остеопатії

Тривалість семінару: 3 дні, 24 години безперервної освіти.

Веснін Володимир ВікторовичВикладач Веснін Володимир Вікторович – Доктор ортопед-травматолог, магістр медицини, асистент кафедри травматології та ортопедії ХНМУ; Остеопат, краніосакральний терапевт, фахівець з тілесно-емоційного звільнення; Психосоматичний терапевт, психолог; Спеціаліст по кінезіотейпірованію; Кваліфікований масажист; Косметолог-естетист; Директор з організації та управління Центру Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»; Засновник Міжнародної Академії Практичної Остеопатії (МАПО).

Вісцеральна остеопатія заснована на точному та м’якому мануальному впливі, з метою стимулювати нормальну рухливість, тон та рухливість внутрішніх органів та їх сполучної тканини. Ці ніжні маніпуляції можуть потенційно поліпшити функціонування окремих органів, систем органів та структурну цілісність всього тіла. У зв’язку з делікатною та часто високою дратівливістю внутрішніх органів, ніжна точно спрямована сила дає кращі результати. Як й з іншими методами остеопатії, які впливають на тіло глибоко, вісцеральні маніпуляції застосовують тільки для надання допомоги внутрішнім силам організму. У зв’язку з цим, навчені лікарі можуть бути впевнені в благотворному впливу на організм, замість додавання нових пошкоджень й дезорганізацію.

Вісцеральна остеопатія, за рахунок оптимізації місцевого кровотоку та нервової регуляції, дозволяє усувати багато хронічних патологічних станів (холецистити, гастрити, коліти та ін.) на рівні черевної порожнини – навіть при їх інфекційній обумовленості. Також вісцеральна остеопатія сприятливо впливає на роботу урогенітальної сфери, допомагаючи багатьом жінкам позбутися від хронічних хворобливих процесів на рівні матки, труб та яєчників, а чоловікам відновити потенцію та позбутися від хронічних запальних процесів в простаті.

ПЛАН СЕМІНАРУ:

 1. Структури, що управляють органами черевної порожнини: очеревина, діафрагмальний та блукаючий нерви, вегетативний нерв низхідної частини товстої кишки, симпатична система управління внутрішніми органами. Техніки звільнення цих нервів.
 2. Вплив грудочеревної діафрагми на роботу органів черевної порожнини.
 3. Вимкнення лівого купола грудочеревної діафрагми – компенсаторні реакції, діагностика та лікування.
 4. Вимкнення правого купола грудочеревної діафрагми – компенсаторні реакції, діагностика та лікування.
 5. Вплив діафрагм (грудочеревної діафрагми, тазової, передньої стінки черевної порожнини) на роботу органів черевної порожнини. Механізм підйому органів черевної порожнини. Причини його поразки. Відновлення його остеопатичними методами.
 6. Очеревина та черевна порожнина. Сальник. Спайки, спайкова хвороба, адгезії та злипання органів черевної порожнини – причини та методи лікування остеопатичними методами.
 7. Товстий кишечник, анатомія, діагностика та лікування остеопатичними методами. Іліоцекальний клапан. Узгоджена робота клапанів кишкової трубки та корекція порушень роботи клапанів.
 8. Тонкий кишечник – анатомія, діагностика та лікування остеопатичними методами.
 9. Дванадцятипала кишка – анатомія, діагностика та лікування остеопатичними методами.
 10. Сфінктер Одді. Підшлункова залоза. Діагностика та лікування остеопатичними методами.
 11. Печінка – анатомія, діагностика та лікування остеопатичними методами.
 12. Жовчний міхур – анатомія, діагностика та лікування методами МТ. Взаємний вплив органів середньої частини черевної порожнини.
 13. Нирки – анатомія, діагностика та лікування остеопатичними методами. Причини опущення Нирок – лікування остеопатичними методами.
 14. Гідронефроз – причини. Сечокам’яна хвороба – причини та лікування. Ось – права нирка – дванадцятипала кишка – підшлункова залоза – ліва нирка. Її роль в диханні тіла та опущення товстого кишківника.

У вартість семінару включено:

 • кава-паузи;
 • роздаткові матеріали;
 • офіційний сертифікат.

Записатися

Курси масажу в Харкові

Знаходимося за адресою:
м Харків, пр-т Московський 257, НДІ Кондиціонер, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), 3 поверх.

Виникли питання? — Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Наші патенти та авторські свідоцтва

Авторське право Методичний посібник Вісцеральна остеопатія: органи грудної порожниниПатент Спосіб остеопатичної корекції обличчя та тілаАвторське право Остеопатія: коротко про головне

Випускники семінару Вісцеральна остеопатія 2

Випускники семінару Вісцеральна остеопатія 2

Випускники семінару Вісцеральна остеопатія 2

Відгук випускника семінару Вісцеральна остеопатія 2

comments powered by HyperComments