Онлайн навчання — ключовий світовий тренд вже з 2018-го року. Сфера стрімко розвивається, використовує новітні технології та підходи, які відповідають сучасним викликам. І зараз – відмінний момент, щоб згадати про бажання, які відкладалися на полицю «потім, коли буде час». «Потім» настало. І найкраще, що можна зробити з вільним часом, що з’явився – інвестувати його в свій розвиток і освіту.

Єдиний, по-справжньому ефективний спосіб дистанційного навчання – викладач в реальному часі, емоційна залученість і діалог.

Веснін Володимир Вікторович та Веснін Артур Вікторович

Весніна Світлана Володимирівна

Наші викладачі відповідають на питання студентів прямо на занятті, перевіряють домашні завдання і розбирають помилки. Всі ці, здавалося б, прості речі впливають на засвоєння інформації і допомагають згадати її через кілька місяців. Наприклад, коли на роботі виникне завдання, що зажадає додаткових знань.

Онлайн-формат – майбутнє освіти, але далеко не всі можуть успішно займатися самостійно. Ми не переносимо відповідальність за навчання тільки на слухача – Наш «Спеціаліст» залишається з вами!

Побачимося онлайн!

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності