Батьки та діти

Дитячо-батьківські відносиниУ сучасному світі багато літератури для батьків. Але, прочитавши, ми не завжди знаходимо відповіді на свої питання. А іноді потрібно і підтвердження фахівця про правильність методів вибору виховання.
У кожному періоді росту і розвитку наших дітей є свої особливості і переломні моменти.
Іноді нам здається, що дитина зводить нас з розуму, іноді – що ніби вона не наша дитина. Але найголовніше, що при цьому ми не перестаємо їй дивуватися і любити її.
Практичні рекомендації психолога необхідні для гармонійного розвитку особистості Вашої дитини і клімату всієї родини. Індивідуальний і професійний підхід допоможе розібратися в виниклі труднощі і зрозуміти їх першопричину.

Отримавши професійну пораду і потрібну інформацію про особливості розвитку дитини, батьки краще її розуміють і починають по-іншому спілкуватися зі своїм сином або дочкою.

Важливо, щоб ми, дорослі, зрозуміли одну просту істину: якщо в родині панує любов, мир і гармонія, то дитина буде здорова і спокійна.
Найменша дисгармонія в почуттях батьків – і поведінку дитини, її стан здоров’я тут же змінюються.

Наші корекційні заняття, із застосуванням різних, перевірених, методик, ефективно допоможуть Вашій дитині подолати страхи, позбутися від агресивної поведінки, повішеною тривожності, невротичних станів.

Коли Ви думаєте, що дитина Вас не розуміє і Ви зовсім заплуталися у ваших стосунках, то не має значення, внутрішні чи зовнішні чинники стали причиною цього, дуже важливо знайти в собі сили звернутися до фахівця.

Мета кваліфікованого психолога – допомогти Вам розібратися в ситуації, подивитися на неї з різних сторін, зрозуміти себе і свою дитину. Іноді на щастя лежать різні шляхи, і тільки Ви можете вибрати, якою дорогою відправитися.


Коли батькам необхідна допомога фахівця – дитячого психолога.

– Напевно, ми щось не так робимо?
– Може бути, і нам потрібен психолог?
– Так. Потрібен. Частково ви можете отримати психологічну допомогу, читаючи статті. (Якщо цього вам буде недостатньо, то у вас завжди є можливість отримати підтримку у фахівця, тим більше що техніка дозволяє робити це заочно, перебуваючи навіть в різних містах).

– Чому?

Кожен батько дуже багато робить для своєї дитини. Викладається душевно, фізично, матеріально. Але іноді ми, батьки, заплутуємося в безлічі внутрішніх процесів, що відбуваються в нас і в дитині, і не можемо ці процеси розпізнати і усвідомити.

Ось лише деякі з цих процесів:

  • необхідність виховувати;
  • бажання отримати визнання і вдячність за батьківську працю;
  • необхідність змусити слухатися в даний момент;
  • бажання елементарно відпочити, отримати час для себе;
  • співпереживання дитині, занепокоєння за неї, страждання від її страждань, біль від її болю;
  • сором за свою батьківську некомпетентність, якщо з дитиною щось не так, як хотілося б;
  • бажання, щоб досягнення дитини підняли наш статус хорошого батька;
  • бажання компенсувати недоліки свого дитинства.

Тут дійсно є в чому заплутатися. Тому, так, шановні й дорогі батьки, психолог потрібен не тому, що з вами щось не так, а тому, що ви робите велику і важку роботу і хочете отримати бажаний результат. Це варто того, відвідайте ГАРНОГО ПСИХОЛОГА: Весніна С. В.

Записатися можна за моб. тел.: 067-30-87-080, 093-74-35-699, 099-30-87-080

Додаткова інформація

price

comments powered by HyperComments