Відповіді на поширені питання до психолога

Відповіді на поширені питання до психолога

Що я отримаю від однієї очної або онлайн-консультації?

У хорошого психолога й в разі активної роботи з Вашого боку можна отримати:

1) Усвідомлення причин заявленої проблеми
2) Більш точне визначення самої проблеми та умов її виникнення та прояви
3) Збір інформації про можливості вирішення цієї проблеми
4) Перші кроки (рекомендації) в сторону вирішення проблеми


comments powered by HyperComments

За скільки сеансів ви мені допоможете?

Це залежить від того, наскільки глибоко Ви хочете пропрацювати Вашу проблему. Також це залежить від Ваших індивідуальних особливостей – швидкості сприйняття інформації й того, як Ви будете виконувати завдання, одержувані від психолога


comments powered by HyperComments

Які гарантії дає ваш центр?

– гарантія якості роботи кожного психолога;
– гарантія конфіденційності;
– гарантія своєчасного надання допомоги після здійснення оплати;
– гарантія шанобливого та доброзичливого спілкування всіх співробітників центру.


comments powered by HyperComments

Чому мені для вирішення проблеми варто вибрати саме ваш центр?

Дізнайтеся про всі наші переваги на цій сторінці


comments powered by HyperComments

Чи може онлайн-консультація психолога замінити особисті зустрічі?

Так, вже в такому режимі працюємо більше 2-х років, використовуючи в більшості випадків техніки, призначені спочатку для очної роботи. Крім того, Ви можете вибрати такий формат онлайн-допомоги, як консультації в Skype з вебкамерой (якщо у Вас хороша швидкість інтернет-з’єднання), і тоді допомога дуже мало відрізнятиметься від особистих зустрічей з психологом.


comments powered by HyperComments

Як визначити, чи пора звертатися за допомогою або можна ще почекати?

Якщо зараз Ви відчуваєте / знаєте / припускаєте, що можна жити краще, що бувають стани приємніші, що Вам хочеться щось поміняти – варто звернутися за допомогою до психолога.


comments powered by HyperComments

Як правильно обрати психолога?

1. Ознайомтеся з докладною інформацією про фахівця.
2. Подивіться відгуки про фахівця.
3. Обов’язково зверніть увагу на теми, з якими він працює та види допомоги, в яких дає консультації (більшість психологів працюють не в усіх напрямках, а тільки за певними).
4. Якщо Ви все ще сумніваєтеся – просто надайте нам можливість допомогти Вам, вказавши Вашу тему, а ми визначимо можливість нашої допомоги та рекомендації.


comments powered by HyperComments

Як обрати вид онлайн-допомоги (Skype, ICQ або Email)?

Обирайте Skype, якщо Ви хочете отримати допомогу, принципово близьку до очних зустрічей, пройти весь шлях вирішення проблеми до кінця, вирішувати проблему на глибокому рівні.

Обирайте ICQ, якщо Ви хочете відчувати більше безпеки на консультації (психолог не буде Вас бачити та чути), але при цьому вести діалог, робити перші конкретні кроки щодо вирішення проблеми.

Обирайте email-письма, якщо Вам потрібна тільки підказка, та Ви впевнені, що зможете самі пройти весь шлях вирішення проблеми. Обирайте цей спосіб допомоги, тільки якщо Ви впевнені, що Вам вистачить мотивації без контролю фахівця виконувати всі практичні завдання, ставити завдання та отримати відчутний результат.


comments powered by HyperComments

Чи можна оплатити консультацію після її отримання?

Так, якщо це очна консультація та Ні, якщо це онлайн-консультація та вона повинна бути оплачена, як мінімум, за добу до часу її початку. В іншому випадку консультація автоматично буде скасована Вашим консультантом.


comments powered by HyperComments

Чи можна обрати допомогу за ICQ, але спілкування з психологом здійснювати через програму Skype (в текстовому, а не голосовому режимі)?

Так, в цьому випадку оплачуєте консультацію Ви за тарифом допомоги в ICQ.


comments powered by HyperComments

Які способи оплати допомоги у вас існують?

– Готівковий розрахунок.
– На карту Приватбанку.


comments powered by HyperComments

Що мені знадобиться для отримання консультації в Skype / в ICQ / по email?

Для консультації в Skype: навушники, мікрофон (в ноутбуках він зазвичай вбудований), програма для спілкування Skype. Програму скачайте тут, повідомте Вашому психологу свою адресу ел. пошти, на яку зареєстрований Ваш аккаунт в Skype або ж свій логін – за допомогою одного з цих даних психолог зможе Вас знайти та додати в список клієнтів для початку спілкування.

Для консультації в ICQ: отримати свій номер в ICQ або QIP (аналог ICQ). Для QIP завантажити програму для спілкування з психологом можна тут. Повідомте Вашому консультанту свій особистий номер в програмі або додайте психолога самостійно, як тільки він повідомить Вам свій номер.

Для консультації по email: тільки власну електронну пошту.


comments powered by HyperComments

Чому я не можу записати на консультацію знайомого / близьку людину?

Це суперечить етиці роботи психолога. Коли людину записують, то це може означати, що допомогу отримати хоче не він, а його близькі цього від нього хочуть. Тоді у нього самого недостатньо мотивації – і подібна робота з психологом буде неефективна. Тому в нашому центрі існує правило: ми працюємо тільки з тією людиною, яка звертається.


comments powered by HyperComments

Як скоро я отримаю відповідь психолога на свій лист?

Протягом двох діб після підтвердження Вами оплати. У деяких випадках (але не завжди) для прискорення процесу від Вас буде потрібно відправити на ел. пошту психолога фото / скан оплаченої квитанції.


comments powered by HyperComments

Як записатися на консультацію?

Щоб записатися на онлайн-консультацію, заповніть спеціальну форму на цьому сайті або напишіть нам за адресою vesninacomua@gmail.com. Запис на очну консультацію – через моб. телефон або пошту.


comments powered by HyperComments

price

comments powered by HyperComments