Чому успішні люди ходять на консультації до психологів? (Відгук клієнта)

Психолог Весніна С.В.Якщо у вас болить зуб – ви йдете до хорошого стоматолога, а якщо болить душа – ви намагаєтеся впоратися самостійно? .. Коли я дізнавався відгуки про консультації психологів, я був здивований тому, що рекомендації на них давали мені люди, які заробляють від 20 000 грн. / місяць.

Як виявилося, саме успішні люди користуються допомогою психологів, але чому?

По-перше, вони можуть собі це дозволити!

По-друге, вони розуміють, що від цього прямо пропорційно залежить кількість щастя в їх житті. І хочу вас запевнити, щастя – безмежне, черпай ложками. Тільки ложку спочатку відмий від усього, що на ній налипло: комплексів, страхів та душевних травм.

Чому успішні люди ходять на консультації до психологів?Відгук для тих, кому НЕ потрібна консультація психотерапевта! Щасливим на 100% людям.

Мешканці великих міст, особливо Харків, постійно відчувають додатковий стрес! Ті, хто на 100% впевнений, що їм не потрібна консультація гарного психолога або допомога психотерапевта, можуть помилятися в найголовнішому – в собі. Всі кудись весь час біжать, біжать, біжать, але не можуть втекти від внутрішньої порожнечі! Можна скільки завгодно бігати по колу, щоб потім, під кінець життя, усвідомити, що бігли зовсім не туди. Перш ніж обрати свій шлях, усвідомте хто Ви? У чому ваша енергія руху? І яка ваша справжня дорога? Щоб не вибрати мільйон помилкових доріг, які пропонує соціум. До речі, швидше за все, ви вже вибрали одну з них, тому страждаєте…

Обирав за відгуками в Харкові, та мені пощастило! Світлана Володимирівна – хороший психолог та психоаналітик, АРТ-коуч в одній особі.

Якщо задуматися, у світі дуже мало людей, яких турбують ваші проблеми. Хороший психолог краще, ніж друг, тому що йому можна довірити більше, ніж другу, та він допоможе більш вміло, ніж друг. Він працює з вашим несвідомим та підсвідомістю! Всі питання на ваші відповіді знаходяться всередині вас, тільки поки це для вас сліпі місця! І завдання професіонала – не давати порад, а накопати в вас те, що вам заважає жити. Мені пощастило з Весніною Світланою Володимирівною, знайти свого духовного наставника, до якого я звертаюся, якщо у мене якийсь затик в житті. Вона допомагає мені вивести на свідомий рівень то, що було заховано в підсвідомості. Завдяки практиці, досвіду, професіоналізму.

МАКС, 30 років, березень 2014 рік

price

comments powered by HyperComments