Недільний клуб “ОРАТОР плюс” для впевнених виступів

Клуб Оратор плюсНе є таємницею, що успіх на заліках, іспитах, захисті, презентаціях залежить не тільки від того, чи знаємо ми матеріал. Більшою мірою наш успіх залежить від того, як ми представляємо свою роботу, проект, відповідаємо на питання. Кожен з нас зможе згадати випадок, коли ми знали на відмінно, але здали на нижчу оцінку?! Ми знали практично все, що було потрібно, але цього виявилося недостатньо!

Давайте розберемося, чого часто не вистачає навіть обізнаним людям!

  1. Впевненості в собі.
  2. Вміння структурувати розповідь
  3. Навичок роботи з аудиторією та готовності до несподіваних питань.

Можна стверджувати, що після заучування матеріалу друге важливе завдання підготовки полягає у відпрацюванні даних умінь.

Як «прокачати» впевненість в собі?

Відповідей можна знайти багато. Загальною буде одна рекомендація: впевненість, в прямому сенсі, потрібно «прокачати»! Тобто натренувати (min = 1000 разів), щоб вона стала вашим звичним станом!

Є 2 варіанти

Зустріч з друзями

Можна зібрати своїх друзів, колег, знайомих та виступити перед ними. Варіант? Так! Зі своїми «плюсами» та «мінусами». Хоч такий «тренінг» й безкоштовний, але доведеться всю цю ораву годувати, поїти, розважати. Ви витратите на тренування всього один вечір. У вас буде можливість підлаштувати цей захід «під себе». Головним «мінусом» стає непрофесійний та однобокий зворотний зв’язок: не почнуть же друзі говорити неприємні речі вам? Свіжого, незалежного погляду на сильні та слабкі сторони виступу чекати й годі.

Професійний тренінг

Другий варіант – пройти професійне навчання на тренінгу ораторської майстерності та поповнювати знання, відпрацьовуючи їх в клубі «Оратор плюс» в Центрі «The Vesnina group» .

Записатися!

Наш досвід показує, що цей шлях дає:

  • Сильний поштовх та закладає величезний потенціал для того, щоб стати вільним та упевненим в будь-якій обстановці, а не тільки на іспиті, заліку або захисті. Ми намагаємося повністю розкрити творчий потенціал учасників наших тренінгів!
  • Мислення та мова стають більш структурованими. Цьому сприяє використання під час навчання відразу декількох варіантів побудови виступу. Те, що допомагає провести добру ділову презентацію, допоможе захистити й навчальний проект!
  • Все це разом дає можливість не виступати, а спілкуватися з будь-якою аудиторією, бути з нею в контакті. У такому ключі навіть найбільш підступне запитання стає приводом продемонструвати тільки ваші сильні сторони.

Тренінг з ораторської майстерності та клуб «Оратор плюс», стають тим самим “чарівним стусаном” для хорошого старту вашої кар’єри та закріпленням навичок й знань!

В процесі тренінгу та відвідувань клубу багато хто знаходить цікаві та корисні знайомства, продовжують спілкуватися й за межами тренінгової аудиторії.

ПІДТРИМУВАТИ навички виступів нашим випускникам добре допомагає КЛУБ «Оратор плюс». На зустрічах клубу можна виступати перед іншими випускниками курсу та отримувати професійний й доброзичливий зворотний зв’язок. Підтримуйте себе в формі й після тренінгу!

Зараз у вас є шанс підготуватися до всіх майбутніх заліків, іспитів, захистів дипломів, дисертації та проектів! Ви зможете дізнатися свої сильні сторони та розвинути навички, що допомагають стати краще та ефективніше, проявляти творчість, бути більш комунікабельними та позитивніше!!!

Потрібно зробити один крок до цього! Але це повинен бути Ваш крок! Дійте!

«Люди забудуть, що ви говорили. Люди забудуть, що ви робили. Люди не забудуть одного – що вони відчували завдяки вам»
Майя Ангелу

Записатися!

Адреса

Знаходимося за адресою:
м Харків, пр-т Московський 257, НДІ Кондиціонер, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), 11 поверх, офіс 1107.

Виникли питання? – Телефонуйте!
067-30-87-080
093-74-35-699
099-30-87-080

price

price

Ораторське мистецтво. Розкриття творчої особистостіОраторське мистецтво. Урок акторської майстерностіОраторське мистецтво. Гра актора

Відгук з курсу Ораторської майстерності

comments powered by HyperComments