Біопсихотерапія – 2 рівень

Семінар: Біопсихотерапія – 2 рівень

13-15 квітня 2018 року м. Харків

Вартість — 5500 грн.

Знижка 10% при оплаті двох семінарів!
Знижка 15% при оплаті трьох семінарів!

Школа практичної остеопатії, психології та масажу
Міжнародна академія практичної остеопатії

Школа практичної остеопатії, психології та масажуМіжнародна академія практичної остеопатії

Всеукраїнська громадська організація
«ОСТЕОПАТІЯ УКРАЇНА»
Східно – Європейська школа остеопатії
Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»

school-osteopathy-logo-1school-osteopathy-logo-2school-osteopathy-logo-3

Тривалість семінару: 3 дні, 24 години безперервної освіти.

Цей семінар побудований на основі п’яти біологічних законів відкритих доктором медицини Райком Гердом Хамером, що пояснює причини, хід розвитку та процеси природного зцілення захворювань (включаючи рак) за рахунок дії універсальних біологічних принципів.

Беручи до уваги збіг цих принципів з принципами остеопатичного підходу до здоров’я, ми включили в свою навчальну програму біопсихотерапію, як метод, що дозволяє одночасно надати допомогу на рівні тіла, мозку та психіки.

Який біологічний сенс має кожне «захворювання» та які методи відновлення здоров’я доречні в кожному конкретному випадку – ми будемо послідовно вивчати на наших семінарах з біопсихотерапії, що складаються з 4 частин по 4 рівням біології.

Наш другий семінар присвячений вивченню та терапії станів, що виникають зі спеціальних біологічних програм для органів та анатомічних структур, керованих з нижньої половини середнього мозку (розташований у верхній частині стовбура) та мозочка.

Темою нашого дослідження протягом трьох днів будуть:

— захворювання, до яких схильна гладка мускулатура, що входить в структуру таких тканин як: райдужна оболонка, циліарний м’яз, очні м’язи, м’язи глотки та ін. (близько 10% цих м’язів становить гладка мускулатура), а також мускулатуру стравоходу, живота, серця (всього близько 90 % всієї мускулатури серця), кишківника, кровоносних судин, тіла матки (міометрій), передміхурової залози та багатьох інших.

— захворювання, до яких схильні структури таких тканин як: шкіра (дерма, що лежить під епідермісом) потові залози, сальні залози, в тому числі залози, що виробляють вушну сірку, молочні залози (залозиста тканина, похідна від потових залоз), плевра (вісцеральна та парієтальних) перикард, очеревина, великий сальник, парієтальна оболонка мошонки, оболонки нервів.

На семінарі ми детально поговоримо про причини зміни структури та функції перерахованих органів, коли та за яких обставин це відбувається та який у цих змін психологічний фон та біологічний сенс.

Використовуючи терапевтичні метафори, техніки та протоколи, створені на основі відкриттів Р.Ділза, М. Еріксона, Ж Фортунато, К.Флеша та ін., учасники семінару отримають практичні навички та інструменти біопсихотерапії захворювань перерахованих органів та тканин.

Дергоусова Лілія

Семінар проводить:
Дергоусова Лілія, краніосакральний терапевт, Директор Дніпропетровського представництва Громадської організації «Остеопатія Україна», Східно-Європейської школи остеопатії та Київського інституту остеопатії. Практикуючий фахівець з тілесно-оріетованої терапії, тілесно-емоційного звільнення, краніосакральної терапії по Дж. Апледжеру та Левашову І.Б., вісцеральної, структуральної та церебральної остеопатії, біопсихотерапії, GNM, європейському гіпнозу та біодинаміці.

«Хвороба не ворог, котрий треба знищити. Хвороба це спосіб вирішення глибинних внутрішніх конфліктів особистості на рівні тіла, розуму та духу. Варто знайти його причину й хвороба буде не потрібна.»

Курс біопсихотерапії розрахований на лікарів усіх спеціальностей, остеопатів, середній медичний персонал, й так само тих хто займається психічним здоров’ям людей (психологи, психотерапевти). Людям, які не мають медичних знань, але цікавляться медичною допомогою та своїм здоров’ям, цей семінар допоможе зрозуміти причини особистих проблем та умов необхідних для їх вирішення.

Уже після першого семінару отримані знання можна буде застосовувати на практиці.

У вартість семінару включено:

  • кава-паузи;
  • роздаткові матеріали;
  • офіційний сертифікат.

Не відкладайте на завтра отримання нових знань! Підвищуйте свій професійний рівень на благо своїх пацієнтів!

Записатися

Курси масажу в Харкові

Знаходимося за адресою:
м Харків, пр-т Московський 257, НДІ Кондиціонер, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), 8 поверх, офіс 808.

Виникли питання? — Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

comments powered by HyperComments