Біологіка Здоров’я. Травна система

Семінар: Біологіка Здоров’я. Травна система

25-27 травня 2018 року м. Харків

Вартість — 5500 грн.

При оплаті до 18.05.2018 – знижка 500 грн.!

Знижка 10% при оплаті двох семінарів!
Знижка 15% при оплаті трьох семінарів!

Школа практичної остеопатії, психології та масажу
Міжнародна академія практичної остеопатії

Школа практичної остеопатії, психології та масажуМіжнародна академія практичної остеопатії

Всеукраїнська громадська організація
«ОСТЕОПАТІЯ УКРАЇНА»
Східно – Європейська школа остеопатії
Центр Здоров’я, Краси та Успіху «The Vesnina Group»

school-osteopathy-logo-1school-osteopathy-logo-2school-osteopathy-logo-3

Тривалість семінару: 3 дні, 24 години безперервної освіти.

Семінар: Біологіка Здоров'я. Травна система

Травна система об’єднує в собі органи, за допомогою яких в організмі перетравлюється та засвоюється їжа. Вона включає в себе травний тракт довжина якого у дорослої людини становить 9 метрів, та складається з ротової порожнини, глотки, стравоходу, шлунка, тонкого та товстого кишківника, а так само включає в себе печінку, жовчний міхур, підшлункову та слинні залози.

Коли всі перераховані органи травної системи виконують покладені на них Природою функції без будь-яких відхилень від норми – людина відчуває себе здоровою, їсть все що хоче, отримує задоволення від їжі та енергію, а життя в цілому дарує їй радість та щастя.

Однак, так на жаль відбувається не завжди, діагнози помолодшали та все частіше на болі в шлунку скаржаться діти, а дорослі останнім часом занадто часто страждають та вмирають від раку глотки, язика, шлунка, тонкого або товстого кишківника. І навіть лікарі онкологічних клінік все частіше виявляються жертвами подібних діагнозів. Чому? Як до цього ставитися? Що робити коли болить шлунок, кишківник? Чому виникають запори та тріщини прямої кишки, звідки геморой та хто винен в діареї або поганому перетравленні їжі?

Відповіді на ці та інші питання будуть дані на семінарі, й після нього стане абсолютно зрозуміло, чому К. Юнг сказав, що «Хвороба – це зусилля, яке робить Природа, щоб вилікувати людину. Таким чином, ми можемо багато чого довідатися про хворобу, щоб повернутися до здоров’я, а те, що хворому представляється необхідним відштовхнути, містить в собі справжнє золото, яке він не знайде ніде в іншому місці».

Біопсихотерапія

«Хочеш стати цілим – дозволь собі стати зламаним»
Лао-цзи «Дао Де Цзін».

Вивчаючи зміст п’яти біологічних законів Природи, й спеціальних біологічних програм описаних доктором медицини Райком Гердом Хамером, а так само метафізику захворювань описану Б’єром Айбль й багатовимірну медицину – всі учасники семінару усвідомлюють причини, хід розвитку та процеси природного зцілення захворювань (включаючи рак) за рахунок дії універсальних біологічних, психологічних та духовних принципів.

Усвідомлення цих процесів саме по собі стане глибоким та багатогранним зціленням для слухачів семінару, проте в практичній частині учасникам будуть запропоновані додаткові знання по технікам та протоколам, що дозволяють виявити причини, що лежать в основі зміни структури та функції органів травної системи, й полегшити процес відновлення здоров’я при проведенні остеопатичних технік, краніосакральної терапії, психологічної консультацій та багатьох інших сферах.

Кілька сотень наукових центрів та інститутів по всьому світу з успіхом використовують сьогодні підхід «German New Medicine», який пройшов перевірку в таких установах як Universities of Vienna (1986), Duessldorf (1992) та Trnava / Bratislava (1998), де були отримані вражаючі результати досліджень, й запропоновано по-новому поглянути на хвороби людини з точки зору взаємин психіки та тіла.

Дергоусова Лілія

Семінар проводить:
Дергоусова Лілія, краніосакральний терапевт, практикуючий GNM, активацію Свідомості, європейський гіпноз та біодинаміку, засновник Міжнародного Альянсу Майстрів Остеопатії.

Уже після першого семінару отримані знання можна буде застосовувати на практиці.

Попередня реєстрація обов’язкова. Навчання проводиться малими групами, кількість місць обмежена.

У вартість семінару включено:

  • кава-паузи;
  • роздаткові матеріали;
  • офіційний сертифікат.

Не відкладайте на завтра отримання нових знань! Підвищуйте свій професійний рівень на благо своїх пацієнтів!

Записатися

Курси масажу в Харкові

Знаходимося за адресою:
м Харків, пр-т Московський 257, НДІ Кондиціонер, метро Палац Спорту (Маршала Жукова), 8 поверх, офіс 808.

Виникли питання? — Телефонуйте!
067-308-70-80
099-308-70-80
093-743-56-99

Випускники семінару: Біологіка Здоров'я. Травна система

comments powered by HyperComments